بنیاد به افتخار اواخر Georgia Tech signee برایس Gowdy راه اندازی

Shibbon Winelle می خواهد پسرش زندگی به معنای بیشتر. بنابراین دوستانی که او را دوست داشتم. ساز خود را خواهد بود

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 8 خرداد 1399

Shibbon Winelle می خواهد پسرش زندگی به معنای بیشتر. بنابراین دوستانی که او را دوست داشتم. ساز خود را خواهد بود که برایس Gowdy, بنیاد ایجاد شده به افتخار اواخر Georgia Tech signee می کنند که زندگی خود را گرفته Dec. 30 روز قبل از او برای ثبت نام در انجمن.

نه برای سود سازمان اولیه دو طرح یکی از با تمرکز بر پیشگیری از خودکشی و دیگر در ارائه فرصت های آموزشی برای دبیرستان بازیکنان فوتبال. از آن خواهد شد به رهبری Gowdy دوستان بسیاری از آنها دانشگاه موظف اول بودند که در Gowdy کلاس در دیرفیلد بیچ (Fla.) بالا. Gowdy, یک ستاره گیرنده گسترده فارغ التحصیل از دیرفیلد بیچ ، در ماه دسامبر بود و برای ثبت نام اولیه در تکنولوژی قبل از مرگ او خودکشی به گفته مقامات. مرگ تکان خود را در جنوب فلوریدا جامعه و همچنین کت زرد تیم و فن پایه.

"من فقط امیدوارم که از این دست از این تجربه است که خانواده من رفتن را از طریق, است که ما در حال رفتن به قادر به کمک به دیگران" Winelle گفت: AJC. "من احساس می کنم که تنها راه برای مطمئن شوید که آنچه اتفاق افتاده است با برایس نیست فقط چیزی که اتفاق افتاده است بیهوده. من فکر می کنم خانواده ما, داستان لمس بر روی سطوح بسیاری است که ما می تواند ایجاد تغییر در سراسر چند سیستم عامل نه فقط در ورزش جهان, اما در سلامت روان جهان بیش از حد."

بنیاد رویداد برای اولین بار برگزار خواهد شد و جمعه یک کنفرانس آنلاین آدرس پیشگیری از خودکشی. Winelle برنامه ریزی شده است برای شرکت به عنوان سه روان-سلامت کارشناسان و چهار از Gowdy است.

Winelle توصیف خانواده به عنوان روان-سلامت طرفداران و گفت که او و او را سه پسر بوده و در درمان از سال 2010 از طریق 2017 با استراحت گاه به گاه. برایس او گفت: همچنین فعال بود در مراقبه و دیگر اشکال مقابله مانند هنر درمانی.

"برایس بود و بسیار منظم مراقبه عمل" Winelle گفت. "به عنوان یک ماده در واقع من فکر می کنم او عمل شد منظم تر از من بود."

در سال گذشته Winelle گفت که او را تشویق به پسر ارشد او به دنبال درمان با پیش بینی انتقال به دانشگاه و دیگر تغییرات در زندگی.

"من احساس آن را خوب است برای او را به صحبت کردن با کسی که بی طرفانه به تمایل خود را به احساسات شخصی و احساسات در رابطه با این که" او گفت:.

اما Winelle گفت: زمانی که او به دنبال منابع از جمله کسانی که در مدرسه "ما فقط از نوع رو از دست داده در سیستم است."

Winelle گفت: هدف از خودکشی-پیشگیری ابتکار به "شروع به گرفتن مردم راحت روان-سلامت نظر گرفتن آنها راحت با این ایده که سلامت روانی یک بخش طبیعی از سلامت و حذف ننگ اطراف آن با سلامت روان."

فوتبال ابتکار عمل با هدف ارائه دبیرستان بازیکنان با فرصت برای اردوگاه های آموزشی و 7-در-7 بازی (یک offseason رقابت که Gowdy گرامی Winelle گفت). رهبران گروه همچنین می خواهید به جمع آوری کمک مالی برای ضربه مغزی تحقیق یک موضوع سلامت نیز مهم است به Gowdy که او دچار ضربه مغزی در فصل گذشته با توجه به مادرش.

Winelle گفت که حدود 30 Gowdy دوستان باید نقش خود را در این بنیاد از جمله دختر کاملیا رابینسون. ایده تخم روز پس از Gowdy مرگ است. آن زمان در بیشتر فوریت Winelle گفت: پس از کشته شدن دو دیرفیلد بیچ ، دانش آموزان است.

در فوریه. 1 یک تیمی از Gowdy را Terrance جکسون به ضرب گلوله کشته شد در طول مبارزه و پس از پدر بزرگ خود را به مراسم تشییع جنازه و بعد از آن درگذشت. در فوریه. 24 یک همکلاسی و دوست Gowdy را الکسیس, Marion, در زمان زندگی خود را در همان شیوه ای است که مقامات می گویند Gowdy انجام داد.

وجود دارد برنامه های اضافی برای گفتگوهای دیگر مانند روز جمعه در موضوعاتی مانند هنر درمانی و مدیتیشن و همچنین برای یک بورس تحصیلی به نام او. این سایت به تازگی راه اندازی شد.

"من قطعا می گویند که فقط در حال احاطه شده توسط برایس دوستان شده است واقعا ابزاری در فرایند درمان و همچنین پسران من" Winelle گفت.

Winelle که تا به حال در برخورد با بی خانمانی قبل از مرگ پسرش گفت که خانواده اش نقل مکان کرد به یک اقامت طولانی مدت در ماه فوریه است. آنلاین کمک های مالی در اصل در نظر گرفته شده برای کمک به پوشش هزینه های مراسم تشییع جنازه رسیده تقریبا $125,000 که فعال Winelle و دو پسر او را به وسیله ای برای مسکن پایدار.

Winelle گفت او شده است با تمرکز بر دو بازمانده پسران Brisai و Brayden.

در حال قرنطینه او گفت: "کمک به ما شفا و نه مانع آن. آن را قطعا من فکر می کنم زیادی کمک کرد."

اگر شما یا کسی که می شناسید فکر خودکشی تماس بگیرید و یا متن را تا 24 ساعت تدریس خصوصی در خانه در 800-273-8255. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.suicidepreventionlifeline.org.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن