فرانسه پاکسازی به دنبال او به راه اندازی مجدد اقتصادی در دستور کار

فرانسوی معدن نشان داده شده در پاریس در برابر رئیس جمهور برنامه ریزی برای تعمیرات اساسی سیستم بازنشستگ

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 19 تیر 1399

فرانسوی معدن نشان داده شده در پاریس در برابر رئیس جمهور برنامه ریزی برای تعمیرات اساسی سیستم بازنشستگی در ژانویه این سال است.

عکس: Kiran ریدلی/گتی ایماژ

پاریس—رئیس جمهور امانوئل پاکسازی به تازگی تشکیل دولت از سر گرفته است و مذاکرات با اتحادیه های کارگری در پیشنهاد خود را برای تعمیرات اساسی فرانسه سیستم بازنشستگی قرار دادن مواد منفجره موضوع بر روی میز به عنوان کشور هدایت بهداشتی و اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

ژان کستکس که آقای پاکسازی به نام نخست وزیر در هفته گذشته در ملاقات با رهبران فرانسه بزرگترین اتحادیه های کارگری روز شنبه برای بحث در مورد تعمیرات اساسی که کنار گذاشته شد در ماه مارس به این کشور رفت و به مستند.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه به احتمال زیاد شما فکر می کنم آن است که رئیس جمهور پاکسازی خواهد بود قادر به تعمیرات اساسی این کشور سیستم بازنشستگی ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

این حرکت بخشی از آقای پاکسازی فشار برای به دست آوردن شتاب برای یک کسب و کار در دستور کار است که در backburner پس از همه گیر رسید. آن همچنین بر عزم خود را به زندگی می کنند تا به مبارزات انتخاباتی وعده های او ساخته شده و در سال 2017 به عنوان او خود را آماده حضور در انتخابات مجدد در ماه مه سال 2022.

رهبران اتحادیه به شدت مخالفت برخی از اقدامات پیشنهاد شده توسط آقای پاکسازی. آنها به رهبری یک رکورد طولانی حمل و نقل اعتصاب زمستان سال گذشته فلج کشور برای بیش از یک ماه است. اما نظرسنجی ها نشان می دهد اکثر مردم فرانسه توافق بر نیاز به بهبود در فرانسه و پیچیده و پر هزینه سیستم بازنشستگی.

فرانسه بازنشستگی-سیستم کسری بودجه افزایش نمایی در طول coronavirus بحران است. انتظار می رود برای رسیدن به تقریبا €30 میلیارد دلار ($34 میلیارد دلار) در سال جاری طبق آخرین گزارش دولت. دولت در ابتدا انتظار €4.2 میلیارد دلار کسری بودجه.

اتحادیه های کارگری با این حال بازیگران بازنشستگی مذاکرات به عنوان یک حواس پرتی از تلاش برای ایجاد ثبات در اقتصاد است.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی هل دادن به جلو با مبارزات انتخاباتی وعده های او ساخته شده و در سال 2017 به عنوان او خود را آماده حضور در انتخابات مجدد در ماه مه سال 2022.

عکس: لودویک مارین/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

"سوال از بازنشستگی نباید آلوده تلاش برای تقویت اقتصاد و حمایت از مشاغل" Philippe Martinez, رهبر جناح چپ CGT اتحادیه گفت: در روز پنج شنبه پس از دیدار با آقای کستکس.

این دولت برنامه یارانه نورد در فرانسه دو ماه مستند مانع از بیکاری گسترده که دیده شده است در ایالات متحده و اتحادیه های کارگری نگران این وضعیت می تواند به سرعت فاسد شدن به عنوان دولت weans شرکت ها و کارگران کردن پشتیبانی می کند.

بانک مرکزی فرانسه انتظار دارد اقتصاد این کشور کوچک حدود 10 درصد در سال جاری و نرخ بیکاری برای رسیدن به بیش از 11.5 درصد در اواسط سال آینده.

آقای پاکسازی می خواهد به تحکیم فرانسه 42 برنامه های بازنشستگی که به طور گسترده ای متفاوت است در سنین بازنشستگی و درآمد به یک سیستم جهانی. آقای پاکسازی می گوید: این سیستم در حال حاضر ناعادلانه است چرا که این مجموعه پرداخت حقوق بازنشستگی به بخش خصوصی کارگران با توجه به 25 بالاترین پرداخت در سال است. برای کارمندان دولت و حقوق بازنشستگی بر شش ماه گذشته از حقوق قبل از بازنشستگی.

در دولت طرح بازنشستگی پرداخت خواهد بود بر اساس امتیاز که از مردم کسب بیش از این دوره از حرفه خود.

آقای پاکسازی همچنین پیشنهاد یک سیستم پاداش و مجازات برای تشویق مردم به کار و تا سن 64 دو سال فراتر از حقوقی بازنشستگی سن 62. ارائه شناخته شده به عنوان "محور سنی" بود که عکاسی با هدف تحکیم بازنشستگی کشور بودجه در حالی که کارگران به تدریج انتقال به سیستم جدید.

در دسامبر. 5 معلمان وکلا و کارگران راه آهن رفت و در یک اعتصاب گسترده. قطار و مترو و اتوبوس بودند به شدت محدود. صدها پرواز لغو شد. بسیاری از مدارس و مهد کودک باقی مانده بسته شده, در حالی که برج ایفل تعطیل شد.

چند هفته بعد دولت گفت که حاضر به کنار گذاشتن این ستیز محوری سن و اندازه گیری در شرایطی که اتحادیه های کارگری پیدا کردن راه دیگری برای تعادل سیستم بازنشستگی بودجه.

امتیاز کمک به تسکین برخی از اتحادیه های کارگری که به توافق برای از سرگیری مذاکرات با دولت است.

در ضمن بسته های پول مترو و قطار رانندگان ترک اعتصاب خطوط بازگشت به کار به طوری که آنها می تواند جمع آوری حقوق دوباره. مشارکت مردم در سراسر کشور تظاهرات شروع به کاهش است.

در فوریه. 29 دولت گفت: با تصویب بازنشستگی تعمیرات اساسی بدون یک رای در قوه مقننه نقشه کشی خشم اتحادیه های کارگری و مخالفت قانونگذاران.

مخالفت قانونگذاران گفت که آنها درک نمی کنند که چگونه سیستم جدید کار می کنند و چگونه ارزش یک نقطه خواهد بود محاسبه می شود. آنها تا به حال در زمینه دهها هزار نفر از اصلاحات به سرعت بحث در شورای ملی است. اتحادیه های کارگری گفت: از مردم می خواهم تا پایان کار دیگر برای کوچکتر بازنشستگی پرداخت.

دو هفته بعد آقای پاکسازی به حالت تعلیق در تلاش برای پیاده کردن سیستم بازنشستگی به عنوان کشور رفت و تحت مستند.

نوشتن به Noemie Bisserbe در noemie.bisserbe@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب