فولتن مدارس به تاخیر باز ورزشی یک هفته دیگر مترو منطقه می تواند به دنبال

فولتن مدارس شهرستان در حال تاخیر در بازگشایی ورزشی مطبوع تا ژوئن 15 یک هفته بعد از مجاز و برخی دیگر بزرگ مترو

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 6 خرداد 1399

فولتن مدارس شهرستان در حال تاخیر در بازگشایی ورزشی مطبوع تا ژوئن 15 یک هفته بعد از مجاز و برخی دیگر بزرگ مترو آتلانتا, سیستم مدرسه, به احتمال زیاد خواهد شد به دنبال کت و شلوار.

گرجستان دبیرستان انجمن, مدیر اجرایی, رابین Hines هفته گذشته اعلام کرد که مدارس می توانند رزومه محدود فعالیت های ورزشی ژوئن 8. Hines تعطیل ورزشی در ماه مارس بیش از COVID-19 نگرانی.

Fulton County اولین سیستم مدرسه به اعلام آن است که به خود زمان بیشتری است.

"ما 16 دبيرستان بنابراین ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما باید روش ما به وضوح تعریف شده به طوری که ما می تواند ارتباط آن روش به ما, مربیان, ورزشکاران دانش آموز و جامعه" Fulton County مدیر ورزشی استفان کرافت گفت. "زمان اضافی که اجازه می دهد تا ما را به مطمئن شوید که ما می توانیم آنها را در محیط امن."

Clayton County است برنامه ریزی برای باز کردن در ژوئن 8 تاریخ تنظیم شده در هفته گذشته توسط ECOWATCH هر چند هیچ تصمیم گیری ساخته شده است.

آتلانتا مدارس دولتی نیز بعید است برای شروع ژوئن 8. سرپرست نمی تونم بگم Joel Carstarphen است برگزاری تاون هال نشست با کارکنان منطقه بعد از ظهر سه شنبه برای بحث در مورد این و دیگر مسائل با توجه به مدیر ورزشی جاسپر Jewell. یک تصمیم می تواند ساخته شده که در آن زمان.

"توصیه شخصی من خواهد بود احتمالا در ژوئن 15, درست مثل Fulton County" Jewell گفت. "این به ما می دهد یک فرصت برای برنامه ریزی و آماده سازی به دلیل تفاوت با ما (و دیگر مترو آتلانتا سیستم) است که ما چندین مدارس ما نظارت. اگر من به یک مدرسه منطقه ما می خواهم زمان را به ما اردک در یک ردیف. اما من 11. من باید مطمئن شوید که مدیران ورزشی را در درک چه چیزی از آنها انتظار می رود و باید منابع کافی و می تواند در انتشار همه چیز را به مربیان خود."

هنری دکالب و چروکی مدارس جلسات برنامه ریزی شده در روز شنبه و یا بعد از این هفته که می تواند در نتیجه گیری. کاب و Gwinnett اند و نه خود را اعلام کرد تاریخ شروع اما به نظر می رسد به احتمال زیاد بیشتر از دیگران شروع به ژوئن 8.

Forsyth County است برای هدف ژوئن 8 شروع آن در شش دبيرستان با توجه به منطقه مدیر ورزشی Nathan ترنر.

"ما در اینجا در فورسیت در حال کار به عنوان سخت به عنوان ما می توانید شروع به ژوئن 8 و دیدار با ECOWATCH دستورالعمل" ترنر گفت. "یک چند دبیرستان منطقه است که برنامه ریزی و آماده سازی بنابراین تا زمانی که ما با کسانی که قوانین و مقررات در زمان ما باید به خوبی برای ژوئن 8."

Hines در هفته گذشته پیشنهاد ژوئن 1 راه اندازی مجدد تاریخ در یک ECOWATCH امنا نشست اما چند امنا از جمله صنایع دستی و Jewell تحت فشار قرار دادند پشت و توصیه می شود در ژوئن 8 ایالت. Hines و هیئت مدیره رضایت داد.

دیگر عضو هیئت مدیره که پشتیبانی بعد از آن تاریخ بود کوتاه و مختصر میلر مدیر ورزشی هنری مدارس شهرستان. میلر گفت که هنری شهرستان سرپرست مری الیزابت دیویس خواهد بود در دیدار با کابینه اجرایی روز شنبه هنگامی که یک تصمیم گیری برای هنری ممکن است پایین آمده است. هنری شهرستان دارای 10 ECOWATCH مدارس بالا است.

"من فقط می خواهم به مطمئن شوید که مدارس ما و منطقه می تواند به طور کامل پیاده سازی یک برنامه است که می تواند کارآمد و امن اما نه بیش از حد دست و پا گیر" میلر گفت. "این ممکن است به خوبی ارتباط بین همه گروههای اما ما به آن نقطه بسیار زود است."

Clayton County نشده تنظیم زمان برای تصمیم نهایی اما در ژوئن 8 شروع به نظر می رسد بعید است.

"ما هیچ برنامه ای برای شروع ژوئن 8" Clayton County مدیر ورزشی کوین مارس گفت. "ما دیده ایم هدایت از ECOWATCH و ما به دنبال در همه آن عوامل و چگونه است که خواهد آمد به بازی در دانشگاه ما و ما در حال انجام ما سعی و کوشش به دلیل قبل از حرکت رو به جلو برای اطمینان از ایمنی برای دانشجو-ورزشکاران و مربیان است."

فعالیت های ورزشی مجاز آغاز ژوئن 8 محدود به شرطی که به معنی بلند کردن اجسام وزن, سرعت و چابکی اما بر خلاف معمول تابستان ECOWATCH است که اجازه می دهد نه ورزشی-تجهیزات خاص و یا scrimmages و تحمیل چندین اجتماعی-دورى و دیگر اقدامات ایمنی. تابستان تمرینات داوطلبانه برای مدارس و ورزشکاران خود را.

آغاز رسمی از سقوط ورزشی — زمانی که مربیان می تواند اجباری شیوه های کامل تیم است — Aug. 1 برای والیبال, پورنو با یک گروه پشتیبانی, عبور از کشور و سافتبال. تمرین فوتبال می توانید شروع جولای 27 بدون کامل پد.

اولین جایز بازی تاریخ از محدوده Aug. 6 برای سافتبال و اوت. 21 برای فوتبال است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

درباره نویسندهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب