پارسه, ما فقط صرف 4 سال به دام افتاده در یک نورد-بیش از وانت و ما واقعا عصبانی است که هیچ کس گزارش ما از دست رفته زمانی که ما نمی پوشش 'Ratchet & Clank' اخبار

ما در اینجا در OGN افتخار خوانندگان ما. از نظر ما همه شما را به طرفداران وفادار که رغبت ما نویسندگان تعهد به ا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 4 تیر 1399
Illustration for article titled Gamers, We Just Spent 4 Days Trapped In A Rolled-Over Minivan And We’re Genuinely Pissed That Nobody Reported Us Missing When We Didn’t Cover The ‘Ratchet Clank’ News

ما در اینجا در OGN افتخار خوانندگان ما. از نظر ما همه شما را به طرفداران وفادار که رغبت ما نویسندگان تعهد به این کارکنان ، یا حداقل ما استفاده می شود به فکر می کنم که در مورد شما. دیگر نه ، چرا ما عصبانی شما بپرسم ؟

تبلیغات

عیسی مسیح شما حتی نمی دانم چرا شما ؟

ما فقط صرف چهار داغ روز—چهار روز—به دام افتاده در داخل یک نورد-بیش از وانت و ما عمیقا نا امید که هیچ یک از شما گزارش از ما از دست رفته زمانی که ما حتی پوشش اخبار در مورد نسل بعدی Ratchet & Clank.

تبلیغات

مطمئن شوید که آن را ترسناک بودن گیر کرده در داخل ما بالغ بر هوندا اودیسه با ما همسر و دختر پس از ما منحرف به یک خندق برای جلوگیری از برخورد با هجده چرخ در بزرگراه. بر اساس صدمات شدید ما پایدار ما در واقع فکر می کردم ممکن است این پایان راه است. اما در کل ما در زمان آرامش در ما راسخ است که یکی از شما را هشدار مقامات هنگامی که ما نمی پست در مورد هیجان ما برای Insomniac Games اعلام Ratchet & Clank: شکاف از هم جدایک آینده قسط در معشوق سوم شخص تیرانداز سری برای پلی استیشن 5.

شما حتی متوجه آن است ، آمده در پارسه.

رک و پوست کنده و پس از صرف چند دهه از زندگی ما ارائه شما تا به تاریخ تفسیر در آخرین تحولات در جهان از بازی های ویدئویی ما فرض ما در حال توسعه یک نوع خاصی از ارتباط با خوانندگان ما. حداقل ما فرض شما را متوجه چیزی اشتباه بود زمانی که ما نمی گویند هر چیزی در مورد ضامن توانایی هاپ بین ابعاد یا جدید یخ ری اثر است که طول می کشد استفاده کامل از PS5 قدرتمند معماری سیستم. به نظر می رسد ما در اشتباه بودند ،

تبلیغات

تمام زمان ما بودند به دام افتاده در زیر به طور بد, سقف, تلاش برای لول خوردن ما فلج پاها از بالغ بر خرابه ما مدام به ما همسر سوزان "نگران نباشید OGN خوانندگان را ببینید که ما در میانهی شب در گزارش شکاف از هم جدا را به استفاده از زمان واقعی ray tracing و آمد دنبال ما." اما هیچ چیزی وجود دارد. بدون از دست رفته افراد گزارش. بدون تلاش برای رسیدن به ما. هیچ درخواست دوستان ما اگر آنها به ما دیده می شود. برای کل 96 ساعت برای شما کاری نمی کند.

و همین به ما هر گونه که مزخرف در مورد شما چگونه فکر می کنیم شاید فقط تصمیم به صدور یک نظر بر روی آن. شما می دانید لعنت به خوبی مرموز زن جدید Lombax شخصیت چیزی است که ما می خواهم در پست مورد بلافاصله. ما احتمالا باید شامل تمام بهترین فن مراسم تجلیل از این شخصیت را در یک نمایش اسلاید. شما آن را می دانم. ما می دانیم که آن را بیش از حد

تبلیغات

این تنها زمانی بود که دختر ما Liv موفق به فشار راه خود را از سمت مسافر درب و پرچم کسی را در بزرگراه است که ما را نجات داد. شیرین Liv. باید به آن شده است تا پس از سانحه ، او تنها 12. او هرگز باید به حال به انجام این کار, اما شما ساخته شده است.

این آخرین باری که ما همیشه انتظار هر چیزی از شما خوانندگان. دفعه بعد که چیزی را اشتباه می رود و ما می دانیم که به تعداد نیست حتی حداقل از کمک. پیام لعنتی دریافت کرده است. و ضمنا به هیچ وجه در جهنم ما را به نوشتن در مورد جدید از Ratchet & Clank در حال حاضر. شما می توانید پیدا کردن که اخبار در جایی دیگر. شما مردم هیولا.

تبلیغات


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن