گرجستان می افزاید: بازی های بسکتبال مردان برنامه برای 2020-21

گرجستان اضافه شدن دو بازی در خانه و سفر به SMU به برنامه خود برای آینده بسکتبال مردان نجومی. The Bulldogs روب

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 11 تیر 1399

گرجستان اضافه شدن دو بازی در خانه و سفر به SMU به برنامه خود برای آینده بسکتبال مردان نجومی.

The Bulldogs روبرو خواهد شد Wofford و چارلستون جنوبی در Stegeman سالن بزرگ به عنوان بخشی از جهانی ورزش دعوتی. کسانی که بازی ها در حال برنامه ریزی برای نوامبر. 16 Nov. 22. The Bulldogs را به دالاس برای بازی مقابل SMU on Nov. 25 همچنین بخشی از جهانی ورزش دعوتی.

Wofford است مربی سابق بولداگ جی McAuley که از ماریتا. این Terriers 19-16 فصل گذشته McAuley برای اولین بار به عنوان سرمربی.

گرجستان به پایان رسید و فصل گذشته با 16-16 رکورد 5-13 در ثانیه بازی ها, بازی و مجموعه بازی دوم خود بازی در مسابقات SEC مارس 12 دانشگاهی ورزشی متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. The Bulldogs شکست Ole Miss 81-63 در مارس 11 در بازی اول خود در این مسابقات.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب