گرجستان هیئت مدیره گسترش آگهی گرگ McGarity یک سال

آتن — گرجستان ورزشی اعضای هیأت مدیره کانون تصویب دوشنبه یک سال تمدید قرارداد برای مدیر ورزشی گرگ McGarity. دو

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 15 خرداد 1399

دوازده دقیقه به پایان سال جلسه انجام شده از طریق ویدئو کنفرانس تلفنی یوگا جمهور Jere مورهد خواسته برای یک حرکت به حرکت در این جلسه به اجرایی جلسه "به منظور بحث و مشورت در مورد اشتغال از نظر یک کارمند عمومی."

اجرایی جلسه به معنی هر کسی علاوه بر فعال اعضای هیئت مدیره محروم هستند از این نشست است.

بعد از حدود 10 دقیقه از بحث مورهد بازگشت به می گویند که یک توصیه بود که ساخته شده برای گسترش McGarity قرارداد. McGarity, 65, کار کرده است در یک سال-به-سال پس از توافق سال گذشته است. او رهبری گرجستان ورزشی عملیات برای 10 سال.

"من بیشترین اعتماد به نفس در گرگ توانایی منجر به ادامه ما انجمن ورزشی در طول این زمان به چالش کشیدن," مورهد گفت: قبل از هیئت مدیره رای دادند. "من فکر می کنم او یک رهبر بزرگ است."

مورهد حرکت بود به اتفاق آرا تایید شده است.

"این یک افتخار و لذت به انجام این کار" McGarity گفت.

McGarity گذشته چندین ساله در مقابله با انجمن ورزشی به پایان رسید در سال گذشته است. او همچنان به کار تحت یک توافق که شامل $25,000 در هر سال افزایش می دهد تا زمانی که او همچنان به کار به علاوه سالانه $50,000 طول عمر جایزه.

این بدان معناست که McGarity به دست آورده $750,000 گذشته سال مالی که 30 ژوئن به پایان می رسد و شما کسب درآمد $775,000 در سال آینده.

McGarity یکی از ارشد ترین مدیران ورزشی در ثانیه.

"من می دانم (SEC کمیسر گرگ سنکی) سهام این دیدگاه که شما یکی از کلیدی مدیران ورزشی است که او متکی برای بسیاری از هر سال داده شده در خدمت شما و خود قضاوت خوب و من می دانم که او خواهید بود به خصوص خوشحال به یاد بگیرند که از این توسعه" مورهد گفت.

مورهد همچنین به اطلاع هیئت مدیره است که یوگا را در دانشگاه آغاز خواهد شد و سه فاز بازگشایی روند ژوئن 15 و که او پیش بینی "چهره به چهره" آموزش قرار می گیرند.

نه McGarity و نه مورهد خطاب هنگامی که فصل فوتبال ممکن است و یا چگونه آن را ممکن است نگاه کنید. بازیکنان بازگشت به دانشگاه این هفته شروع خواهد شد داوطلبانه تمرینات دوشنبه.

گرجستان ورزشی تعطیل شده اند پس مارس 12, زمانی که همه بازی ها بودند به حالت تعلیق در وسط SEC مردان, مسابقات بسکتبال. پس از فوتبال و بازیکنان بسکتبال پاک شد برای بازگشت به دانشگاه به صورت داوطلبانه تابستان تمرینات روز دوشنبه.

معاون تبلیغ جاش بروکس به روز رسانی در پیشرفت 80 میلیون دلار گسترش ته-Mehre فوتبال پیچیده است. او گفت: پروژه "با وجود همه چیز" باقی می ماند در زمان و بودجه برای یک سال 2021 اتمام است.

توجه: این داستان به روز خواهد شد پس از این جلسه به اتمام است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب