کمبود واکسن, افتادن فشار اقتصاد ژاپن در بازی های المپیک برنامه های

حلقه های المپیک نمایش داده می شود در جلوی استادیوم ملی توکیو. عکس: فیلیپ fong/خبرگزاری فرانسه/گتی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 16 اردیبهشت 1399

حلقه های المپیک نمایش داده می شود در جلوی استادیوم ملی توکیو.

عکس: فیلیپ fong/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

به عنوان توافق بر برنامه ریزی برای به تعویق افتاد توکیو 2020 المپیک دو vicelike نیروهای همگرا.

در یک طرف دانشمندان در مسابقه برای پیدا کردن یک واکسن برای رمان کروناویروس که باعث همه گیر است که تحت فشار قرار دادند پشت این بازی یک سال به جولای 2021. یک لیست در حال رشد از کارشناسان پزشکی می گوید معمولی بازی های المپیک تابستانی, به طور همزمان عظیم و بین المللی نمی تواند با خیال راحت رخ می دهد بدون یک واکسن. و در عین حال از آن است که به دور از برخی که مانند یک واکسن مشخص خواهد شد ثابت شده موثر و به طور گسترده ای توزیع شده قبل از تابستان آینده.

در طرف دیگر نشسته است یک کمیته سازماندهی در مواجهه با هزینه های غیر منتظره به طور بالقوه در میلیاردها دلار به اقتصاد ملی مقابله با سفت headwinds. بیش از نیمی از بازی های قبل از ویروس $12.6 میلیارد دلار بودجه ساخته شد تا از وجوه مالیات دهندگان. ژاپن در شمارش بزرگ گردشگری افزایش برای توجیه همه هزینه و نمی خواهند به مرحله یک المپیک بدون طرفداران برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به این ویروس در حال گسترش است.

در وسط این خطر بسیار واقعی است که در ژاپن می تواند اضافی صرف میلیاردها دلار برای آماده سازی برای بازی های المپیک است که هرگز گیرد.

ژاپن در حال حاضر هزینه های $240 میلیارد رفاه اجتماعی و حمایت اقتصادی برای مقابله با تاثیر از coronavirus. "ما می دانیم که ما باید برای حفظ المپیک هزینه ها به حداقل برسد تا آنجا که ممکن است به منظور ترغیب مردم" گفت: یک عضو از المپیک کمیته.

ژاپنی دهندگان گفته اند که هر گونه تاخیر در این بازی فراتر از تابستان سال 2021 از سوال: اگر آنها اتفاق نمی افتد ژوئیه بعدی آنها را نمی خواهد اتفاق می افتد در همه. سازمان نیز باید گفت که آنها تمایلی به انجام به شدت کاهش می یابد بازی به این معنی که آنها به شمارش در یک قطعنامه نه کاهش, ویروس.

هفته گذشته نخست وزیر ژاپن اعلام کرد در پاسخ به یک سوال در مجلس گفت: توکیو بازی های المپیک فقط باید برگزار شود را به صورت کامل است که او گفت: غیر ممکن خواهد بود اگر این بیماری همه گیر است که به نتیجه.

در این بازی باید به عنوان یک نماد بشریت پیروزی بر بیماری آبه قانونگذاران گفت "و اگر ما در این وضعیت بازی خواهد بود بسیار دشوار است. در آن حس داروها و واکسن ها بسیار مهم است."

یک غول حلقه های المپیک بنای تاریخی روشن شده است در هنگام غروب در Odaiba پارک دریایی در توکیو.

عکس: franck robichon/شاتر

یک سخنگوی, ژاپنی, المپیک کمیته کاهش یافته است می گویند که آیا یک واکسن یک شرط لازم برای بازی به پیش بروید اما گفت که این سازمان بودند در تماس نزدیک با سازمان بهداشت جهانی و دیگر مقامات پزشکی.

مجله خواسته 10 کارشناسان بیماری های عفونی آنچه که آن را برای تضمین عادی بازی. بازی های المپیک نشان دهنده شاید چالش برانگیز ترین گزاره در این سیاره در طول یک بیماری همه گیر. آنها در قرعه کشی ده ها هزار نفر از ورزشکاران و مقامات بیش از 200 کشور جهان با هم بسته و آنها را به عرصه ای برای مراسم افتتاحیه را احاطه کرده و آنها را با هم بیشتر دهها هزار نفر از مردم همه بدون محدودیت در که می آمد—و سپس بعد از دو هفته از قرار گرفتن در معرض طولانی در محله های تنگ ارسال آنها را به خانه.

یک کلمه تحت سلطه پاسخ: واکسن.

"ما به احتمال زیاد به امواج Covid-19 به خوبی به 2021 و تنها راه را با خیال راحت به مسافرت و جای جمعیت عظیمی از ورزشکاران و تماشاگران ما باید موثر به طور گسترده ای توزیع واکسن است که ایجاد یک فرم از گله ایمنی" گفت: لارنس Gostin, مدیر سازمان جهانی بهداشت مرکز بهداشت جهانی قانون است.

"این واقعا در حال رفتن به وابسته به آنچه اتفاق می افتد با واکسن, چرا که واقعا به آنچه که طول می کشد تهدید کردن جدول به طور کامل" گفت: Amesh Adalja ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

"بدون یک واکسن? من فقط نمی دانم" گفت: Scott Gottlieb سابق غذا و داروی کمیسر شده است که مشاوره متحده coronavirus پاسخ.

یک جدول زمانی از 12 تا 18 ماه به منظور توسعه و توزیع coronavirus واکسن در پایان افراطی از خوش بینانه ترین دانشمندان گفته اند. تحقیقات جدید کروناویروس در حال حرکت است به سرعت به مطمئن شوید که اما زمان ضبط زمان برای توسعه یک واکسن چهار سال است و برای واکسن اوريون.

المپیک مقامات مصرف های مختلف موضع.

هفته گذشته John Coates, رئیس کمیته بین المللی المپیک را هماهنگی کمیسیون برای توکیو بازی ها در استرالیا گفت آسوشیتد پرس که پیدا کردن یک واکسن "خوب خواهد بود" اما این است که برنامه ریزی برای بازی ها نیست مشروط بر آن است. در این مصاحبه Coates ارائه جزئیات در مورد چگونگی بازی های المپیک برگزار می شود و بدون واکسن و بدون گسترش ویروس. کمیته بین المللی المپیک گفت: Coates در دسترس بود برای مصاحبه.

مربوط تصویری

افزایش موارد جدید را تهدید می کند برخی از کشورهای آسیایی است که موفق شده اند در نگه داشتن coronavirus تحت کنترل است. وال استریت ژورنال پیتر Landers مورد بحث که آیا ژاپن را در اقدامات اضطراری خواهد بود به اندازه کافی دشوار است و اگر کشورهای دیگر می تواند به دنبال. عکس: کارل دادگاه/گتی ایماژ

در پاسخ به نوشته سوالات IOC دفتر مطبوعاتی با اشاره مجله به یک مارس 21 پرسش و پاسخ در وب سایت خود را که نمی به طور خاص آدرس یک واکسن. همان صفحه که قبلا گفت که پس از به تعویق افتادن آبه موافقت کرده بود که ژاپن ادامه خواهد داد برای پوشش این بازی ها هزینه های آن را تحت شرایط توافق نامه های موجود و کمیته بین المللی المپیک ادامه خواهد داد به مسئول سهم خود را از هزینه های.

"برای کمیته بین المللی المپیک از آن است که در حال حاضر روشن است که این مقدار به چند صد میلیون دلار از هزینه های اضافی" صفحه گفت.

اما مقامات ژاپن اعتراض کردند که آبه ساخته شده بود هیچ توافق برای, ژاپن برای پوشش هزینه های مربوط به این بازی به تعویق افتادن و خواسته IOC به جزئیات مذاکرات در مورد هزینه های عمومی است. کمیته بین المللی المپیک است و از آنجا حذف شده است که اشاره به آبه.

برخی از کارشناسان گفت که یک بازی بدون واکسن ممکن است اما آن می تواند نیاز به محدودیت و یا سنگین اضافی مورد نیاز است که ناسازگار با محبوب چشم انداز از بازی های المپیک است.

راشل Walensky ارشد از بیماری های عفونی در بیمارستان عمومی ماساچوست گفت: یک احتمال این بود یک قرنطینه از همه ورود به ژاپن دو هفته قبل از بازی های بالقوه روزانه تست در حالی که آنها وجود دارد و دو هفته قرنطینه قبل از آنها ترک—به طور موثر سه برابر مدت از بازی های المپیک و شغل از امکانات محل اقامت.

دیگران شناسایی از بین بردن حوادث در معرض خطر بالا برای انتقال ویروس مانند کشتی است.

در ارشاد منتشر شده برای ورزشی آمریکایی حاکم بر نهادهای داخلی حوادث هفته گذشته المپیک ایالات متحده & پارالمپیک کمیته گسترش لیست از ورزشی است که در معرض خطر بالا برای انتقال ویروس به نیم دوجین و اتفاق افتاده شامل, ژاپنی, علاقه مندی های جودو و کاراته.

چند تن از کارشناسان مطرح شده احتمال ممنوعیت همه طرفداران—شاید بزرگترین ضربه به در نظر بازگشت سرمایه گذاری خود را.

عکس: جائه C. هنگ/آسوشیتد پرس

چند کارشناسان پزشکی مطرح شده احتمال ممنوعیت همه طرفداران—شاید بزرگترین ضربه به در نظر بازگشت سرمایه گذاری خود را. کمیته سازماندهی بینی و 800 میلیون دلار در فروش بلیط می باشد که شامل امتیازات و سوغاتی و اقامت در هتل و رستوران و بازدید از دیگر مزایای بالقوه به گسترده تر اقتصاد.

"من پیش بینی یک رویداد بشود برای تلویزیون بدون جمعیت و یا با کوچک اجتماعی فاصله آنهایی که (مربیان, پزشکی, انواع, شاید خانواده). من نمی بینم هر گونه احتمال یک رویداد جهانی با ده ها هزار نفر از تماشاگران گفت:" کریس Beyrer استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز.

بدون داشتن طرفداران در حضور نیز می تواند تاثیر $3.3 میلیارد دلار در محلی حمایت مالی به فروش می رسد. ژاپنی دهندگان می گویند که آنها فقط شروع مذاکرات با حامیان خود را در مورد ادامه مشارکت در بازی های بعدی سال است.

اقتصاد ژاپن بود افتادن به عنوان 2019 به پایان رسید; در حال حاضر آن را در آستانه رکود است. بانک مرکزی ژاپن گفت: آوریل 27 آن انتظار اقتصاد ژاپن به کوچک بین 3% و 5% در سال مالی جاری که به پایان می رسد مارس 2021.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم بازی های المپیک برگزار خواهد شد و در سال 2021? گفتگو بپیوندید.

نوشتن به راشل Bachman در rachel.bachman@wsj.com لوئیس Radnofsky در louise.radnofsky@wsj.com و Alastair گیل در alastair.gale@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب