گرجستان Georgia Tech می خواهید به نگه داشتن خود را در بازی فوتبال در برنامه

آتن — SEC است که با توجه به کنفرانس-تنها برنامه برای فوتبال این سقوط اما تحت این طرح گرجستان امیدوار است آن ر

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 24 تیر 1399

SEC مدیران ورزشی در دیدار با کمیسر گرگ سنکی برای هشت ساعت روز شنبه در بیرمنگام Ala., به بحث در مورد در میان چیزهای دیگر, گزینه های برنامه ریزی برای یک احتمالا ناقص فصل به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. ده بزرگ و Pac-12 در میان قدرت-5 کنفرانس ها که اعلام کرده اند آنها را بازی تنها intraleague اگر بازی این فصل ایفا کرده است یک سناریو است که در نظر گرفته شده توسط ACC و 12.

اگر که اتفاق می افتد گرجستان است که در میان SEC مدارس لابی برای حفظ سنتی آن در دولت رقابت سالم و دست نخورده این سال است. این یک سناریو زرد کت در هیئت مدیره و همچنین است.

"مارک بردلی: چه بهار فصل فوتبال به نظر می رسد مانند

"من صحبت کرد (Tech مدیر ورزشی) تاد (Stansbury) و او قطعا می خواهد به بازی آن را" McGarity گفت: دوشنبه شب به عنوان او سوار بازگشت به آتن از بیرمنگام. "بنابراین آیا FSU و فلوریدا, Clemson و کارولینای جنوبی و کنتاکی و لویی. اهمیت آن درون کشوری رقیب بازی آورده شد و شما در حال صحبت کردن در مورد سفر در درون دولت است. بنابراین نزدیکی یک بخش کلیدی است که به عنوان خوبی است."

گرجستان برنامه ریزی شده است به بازی کت on Nov. 28 در آتن.

سوالات سپس اگر SEC شرح زیر کت و شلوار و نقش کنفرانس-تنها بازی که چگونه بسیاری از بازی ها را به آنها بازی که نقش آنها زمانی که فصل شروع و هنگامی که آن را پایان خواهد رسید ؟

McGarity گفت: تمام کسانی که در حالات مورد بحث قرار گرفت ، طول و عمق است که بحث به این دلیل است SEC موکول جلسه بدون قطعنامه و حل و فصل به جای دیدار در پایان ماه.

"ما باید نگاه دیگری در پایان ماه و ببینید که در آن همه چیز ایستاده" McGarity گفت. "احتمالا بهترین راه برای توصیف آن وجود دارد تعدادی از گزینه های و همه آنها در جدول. اما از آن خواهد شد بر اساس چه اطلاعاتی به ما می گوید در پایان ماه."

اعداد و تدارکات مقابله بی امان با حضور COVID-19 همچنین بخش بزرگی از بحث و دوشنبه. که وضعیت شده است روند ضعیف در اواخر تابستان است که وزن اضافه شده از چشم انداز نه در حال بازی فوتبال در این سال و یا تغییر برنامه بازی کوتاه فصل بعد در سال است.

گرجستان به اشتراک گذاشته نمی شود علنا تعداد آزمون مثبت ورزشکاران خود را ثبت کرده اند پس از بازگشت به دانشگاه ژوئن 8 به صورت داوطلبانه تمرینات اما چندین برنامه ها و اطلاعات شده است نگران کننده است. ایالتی اوهایو و کارولینای شمالی در میان قدرت 5 فوتبال برنامه هایی که باید تعطیل داوطلبانه تمرینات به دلیل ادامه حضور این ویروس در اردوگاه های خود را.

اما McGarity نشان داد که اطلاعات به اشتراک گذاشته دوشنبه توسط SEC "بازگشت به شورای رقابت" که شامل یوگا پزشکی ورزشی کارگردان Ron Courson بود نه همه تلخ. او با اشاره به سنکی سخنان کارگردانی نسبت به ورزشکاران خود و پیوستن به همه پروتکل های ایمنی.

خیلی از این بحث نیز در مورد ایمنی تدارکات است که باید در جای خود برای بازی های انجام مانند ماسک و کلاه و ضروری پرسنل.

"آنها صدای تخصص و بیش از arching پیام برخورد با دانش آموز-ورزشکار ایمنی و سلامتی" McGarity گفت: کارشناسان پزشکی. "که اولویت بالا. بنابراین همه این تصمیمات خواهد بود بر اساس توصیه های پزشکی که ما از این گروه است. اما آن را همه به عنوان تیره است که به تصویر کشیده است."

چندین برنامه ریزی سناریو بوده است bantered از جمله بازی هشت در کنفرانس مخالفان در حال حاضر در ثانیه و تیم های برنامه اضافه شدن دو لیگ مخالفان کوتاه نجومی در هفته متوالی و یا بازی یک برنامه کوتاه با هفته پراکنده در سراسر اجازه می دهد تا برای تست و بازیابی در میان است.

دکتر برایان Hainline های NCAA افسر ارشد پزشکی انتظار می رود که برای به اشتراک گذاشتن توصیه های خود را برای چه بازی های فوتبال انجام می شود می تواند از یک تدارکات نظر در اواخر این هفته.

در ضمن McGarity تاکید کرد که SEC نشده بسته درب به طور کامل در یک زمان شروع برای یک فصل کامل از بازی.

"من فکر می کنم آن را هنوز هم ممکن است اما این آینده 17, 18 روز واقعا بحرانی" McGarity گفت. "ما فقط نیاز به برخی از نشانه های مثبت."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن