گرجستان Tae Crowder, هشت, نمایندگی رایگان به دنبال NFL ارتباط

آتن — Tae Crowder فراخوانده شد. در حال حاضر واقعا کار سخت آغاز می شود. محبوب گرجستان linebacker کردم 15 دقیقه

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 14 اردیبهشت 1399

محبوب گرجستان linebacker کردم 15 دقیقه از شهرت شنبه شب هنگامی که او دریافت تمایز از تبدیل شدن به "آقای بی ربط" برای سال 2020 پیش نویس NFL. از سال 1976 که برچسب شده است متعلق به این بازیکن است که آخرین انتخاب از پیش نویس در حال حاضر کاهش به هفت دور. آن را به عنوان یک اصطلاح مهرورزی.

Crowder, 6-پا-2, 230 پوند ارشد انتخاب شد توسط New York Giants با آخرین انتخاب شماره 255 به طور کلی. در نیویورک او به پیوستن به هم تیمی اندرو توماس بود که غول' انتخاب اول پیش نویس چهارم به طور کلی.

اما در حالی که Crowder آخرین انتخاب تمایز او به ارمغان آورد برخی از توجه ویژه شانس موفقیت پایدار باقی می ماند طولانی برای بازیکنان در نظر گرفته شود تا در اواخر این پیش نویس است. نه تنها آن است که به خصوص دشوار است برای ایجاد فهرستی از آن را حتی سخت تر به چوب در لیگ قابل توجهی در طول زمان.

" لیست بازیکنان از گرجستان کالج ها مدارس بالا گرفته شده در پیش نویس NFL

وجود دارد چندین داستان های موفقیت از آقای Irrelevants از روز های رفته.

یکی از موفق تر آمد از قبل از آخرین مشمول شناخته شده بود که نام. ژاک McKinnon, تنگ پایان از کلگیت گرفته شد که انتخاب نهایی در سال 1961. مک کینون را به بازی در 118 حرفه ای, بازی و نرم افزار کاسه دو بار.

اخیرا کارولینای جنوبی محل-kicker Ryan Succop تا به حال موفقیت بزرگ پس از تبدیل شدن به آقای بی ربط در سال 2009. در حالی که Succop وضعیت برای سال 2020 فصل ناشناخته است – او منتشر شده توسط تنسی تیتان در ماه مارس – او در بازی NFL 11 فصل از Kansas City Chiefs گرفت که بروشور او با 256th انتخاب کنید. در آن زمان او ساخته شده 236 زمینه اهداف و به ثمر رساند 1,046 امتیاز در NFL.

برای آنچه در آن ارزش گرجستان را تولید کرده است تنها یکی دیگر آقای بی ربط. دفاعی مقابله با دونالد Chumley آخرین بازیکن در سال 1985 – شماره 336 به طور کلی آن را به عنوان یک 12-دور پیش نویس در زمان – توسط San Francisco 49ers.

Chumley را 49ers فهرست و بازی تنها یک فصل با Calgary Stampeders در لامپ کم مصرف. اما او رفت و برای تبدیل شدن به یک سر مربی در ساوانا مسیحی که در آن تیم خود را برنده یک کلاس و یک قهرمانی کشور در سال 2011 است.

در ضمن علاوه بر هفت گرجستان بازیکنان که تا به حال افتخار برای رفتن در پیش نویس NFL یکی دیگر از هشت امضا کرده بود رایگان-عامل می پردازد که از بعد از ظهر یکشنبه. آنها عبارتند از:

PK رودریگو Blankenship Indianapolis Colts. لو Groza برنده جایزه و گرجستان تمام وقت منجر گلزن انتظار می رود پیش نویس در اواخر دور. در عوض او باید به فهرستی ترین راه NFL kickers انجام دهد.

WR لارنس Cager, New York Jets. Cager به سرعت خودش را به عنوان گرجستان بهترین گیرنده در فصل گذشته پس از انتقال از میامی تنها به فصل برش های کوتاه برای اولین بار توسط یک بیماری مزمن آسیب دیدگی شانه و پس از آن با یک مچ پا شکسته. هنوز 6-5, 220 پوند مریلند ساکن دوم به پایان رسید در این تیم با 33 جلب برای 476 متری و چهار touchdowns.

DT تایلر, Clark, Cincinnati Bengals. کلارک هیچگاه ستاره بسیاری از پیش بینی پس از غالب خود را در برابر اوکلاهما در رز باول در سال 2017. اما امریکاس محصول در 54 بازی و کمک به گرجستان برنده 44 بازی در چهار فصل و می تواند کمک به یک تیم NFL انجام همان.

RB برایان Herrien کلیولند براونز. Herrien یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه 3 ستاره signee در سال 2016 به پایان رسید تا بازی در 52 بازی بیش از چهار فصل و یک بازیکن کلیدی هم به عنوان یک ویژه-تیم منظم و توهین آمیز پشتیبان گیری. او خواهید بود پیوست در کلیولند با دوستان خوب نیک Chubb.

DB Tyrique McGhee لس آنجلس قوچ. این 5-10, 187-پوند ارشد احتمالا تحت قدردانی خود را برای کمک های بسیاری بیش از چهار فصل. The Bulldogs از دست رفته او را به عنوان آسیب نگه داشته و او را طرد برای پنج بازی و محدود او را به بیشتر نقش پشتیبان در 2019. اما او یک عامل عمده در گرجستان اجرا حذفی از سال 2017 و در حال حاضر سالم می تواند کسب عنوان ویژه-تیم ها نقش دارد.

FS J. R. نی Jacksonville Jaguars. حذف او از پیش نویس بزرگترین شگفتی از واجد شرایط گرجستان بازیکنان. یکی از چهار دائمی کاپیتان برای Bulldogs و پسر از 12 سال NFL veteran (WR جیک نی) نی شرط بندی خوبی است برای ایجاد یک NFL فهرستی به عنوان بسیاری از تیم ها نیاز به صالح کمک در دفاعی backfield و در تیم های ویژه.

WR تایلر سیمونز, Houston Texans. آیا رفتن به خواب در سیمونز که یکی از Bulldogs' سریعترین بازیکنان و یکی از خود را بیشتر قابل اعتماد ویژه-تیم همکاران. او با بازی در 48 بازی در گرجستان شد و به نام برای بحث برانگیز پنالتی آفساید زمانی که او مسدود آلاباما زدن توپ در فوتبال کالج حذفی مسابقات قهرمانی بازی در سال 2018 است.

TE الی گرگ, Baltimore Ravens. این 6-4, 240 پوند فارغ التحصیل انتقال از تنسی رهبری گرجستان تنگ می رسد با 13 جلب و ارزشمند است که منجر blocker.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب