خراردو مارتینو به یاد اولین آتلانتا ایالات بازی در مرسدس بنز ورزشگاه

من یک ثانیه صبر کنید در حالی که شما فکر می کنم که. انجام می شود ؟ خراردو مارتینو تیم اولین مدیر که رهبری آن ب

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 14 اردیبهشت 1399

من یک ثانیه صبر کنید در حالی که شما فکر می کنم که.

انجام می شود ؟

خراردو مارتینو تیم اولین مدیر که رهبری آن به MLS در سال 2018 است.

از طریق متقابل بیمار و مهربان دوست من قادر به برقراری ارتباط کمی با مارتینو, اما آن را عمدتا در پیام کوتاه است.

من فکر می کنم مارتینو و من رو همراه نسبتا خوب خود را در طول زمان از مقدماتی کنفرانس خبری در یک بسته بندی جهان, Coca-Cola, اتاق کنفرانس, به خروج Q&A هنگامی که او به سمت فرودگاه برای پرواز به آرژانتین برای اولین بار در بیش از یک سال گذشته ما چهره به چهره زمانی که او در شهر ترویج بازی های مکزیک و تیم او در حال حاضر مدیریت.

مارتینو همیشه بیمار, با من, به ویژه هنگامی که او را به یک نقطه که من مخالفت با او می تواند بگوید که من مخالف با او. او به طور معمول ما را تشویق به صحبت در مورد تفاوت های ما. او در اسپانیایی. من به زبان انگلیسی با مترجم جاستین Veldhuis در وسط انجام کار حرفه ای خود را به ما امتیاز در سراسر.

به طور معمول ما اختلافات خواهد بود در مورد جرم و هدف-شانس به ثمر رساند.

از نظر او همیشه به نظر می رسید rosier از من حتی رفتن تا کنون یک بار به سر و صدا کردن هفت شانس او گفت تیم خود را تا به حال در طول یک بازی. من به یاد داشته باشید آن است که راه.

او رفت و از طریق هر یک از.

البته او درست بود.

من هرگز نمی تواند به یاد داشته باشید او را بالا بردن صدای خود را به من و یا هر کس دیگری که تحت پوشش این تیم است.

من هرگز نمی تواند به یاد داشته باشید او بودن بد.

من هرگز نمی تواند به یاد داشته باشید او را در حال تشویق.

واقعا زمان مدیر Frank de Boer رفتار ما همان راه است.

اما به مارتینو.

پوشیدن خود توصیف بتمن ژاکت بیش از شانه های او را در اشاره به من-نمی-دانم-چه-نوع مد او همیشه به من یادآوری از یک روح پدربزرگ (که او به تازگی) که می خواست به بیان حکمت خود.

من فکر می کنم او در آتلانتا ایالات بازیکنان ممکن است احساس کرده و به همین ترتیب.

من فکر می کنم ما احترام متقابل ممکن است شده اند سمان در چند لحظه.

برای اولین بار در یک اردوگاه آموزشی در فلوریدا زمانی که او مورد بحث با من همسر نوشیدنی که در آمریکای جنوبی بازیکنان را دوست دارم. این یک مکالمه خوب را صرف راه رفتن در اطراف زمین در گرم صبح در مرکز فلوریدا.

دوم آمد و پس از یک بازی زمانی که من تصمیم به صبر کنید تا زمانی که پس از یک کنفرانس خبری در زمانی که وجود دارد هیچ دوربین یا چراغ روشن و از او بخواهید در مورد وضعیت مربوط به این تیم است. من فکر می کنم او قدردانی قادر به صحبت کردن با یک یا یک و در غیر مارپیچ لحظه.

و سپس در یک داستان من گفته ام چند بار اما انجام خواهد داد اما این یکی من همیشه به یاد او برگزار شد تا یک postgame کنفرانس خبری — یکی که در آن در هر ثانیه باید صرف صحبت کردن در مورد تیم خود را در حال پیشروی به MLS Cup — منتظر من می رسند به طوری که او می تواند آرزوی من شاد تولد بر روی یک, سرد, سرما, شب, در, New Jersey.

داشتن گفت که من رسیده بیش از یک هفته پیش از طریق دوست مشترک به دیدن اگر مارتینو خواهد بود علاقه مند در به اشتراک گذاشتن خاطرات از موضوعات من که قرار بود به دنبال.

من نمی شنیدن هر چیزی برای یک بیت بود که انتظار می رود.

و سپس یک پیام که من به شما قول: او پرسیدن سوال. ممکن است شما خوش شانس دریافت کنید.

و سپس در شب گذشته در این پیام در مورد این بازی برای اولین بار در مرسدس بنز ورزشگاه وارد شده است رونویسی:

"آنچه که من به یاد داشته باشید بسیاری از که اول بازی بود و چه زیبا این ورزشگاه نگاه کرد چرا که حتی اگر ما در حال انجام چند جلسه آموزش از قبل وجود دارد نه بسیاری برای دیدن آن پر از مردم در قرمز و سیاه و سفید و طلا و به فرصتی برای مربی که در اولین بازی در چنین ورزشگاه مانند مرسدس بنز ورزشگاه پر من با رضایت. و همچنین کمی عصبانیت بدانید که چگونه برای اولین بار بازی را به این دلیل که اولین بازی برای یک تیم است که نسبتا جدید بود و برای اولین بار بازی در یک استادیوم جدید ایجاد لینک و این همیشه مهم است که که لینک اول بود با یک تیم پیروزی.

"به ضرب و شتم دالاس خوب 3-0 که اولین هدف از Leandro و جشن طرفداران آن را بسیار دشوار است برای فراموش کرد که اولین رابطه است که همه ما تا به حال نه فقط خودم با مرسدس بنز ورزشگاه."

به من گفته شده است که او در حال رفتن به ارائه یک مطلب دیگر در این مجموعه است.

دوباره من آن را ترک به شما به حدس می زنم.

در علاوه بر این به یکی از کسانی که کمک به هفته گذشته اولیه ورود وجود دارد رئیس سابق دیگر بازیکنان است که من رسیده که امیدوارم کمک خواهد کرد.

من ممکن است با استفاده از همه شانس من هر چند که از مارتینو.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

Doug Roberson

داگ رابرتسون

داگ رابرتسون را پوشش می دهد آتلانتا ایران و لیگ برتر فوتبال.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن