آلمانی دستور دادگاه جاسوسی آژانس به محدود کردن خارجی-جمع آوری اطلاعات

استفان Harbarth رئيس جمهور از فدرال آلمان دادگاه قانون اساسی اعلام کرد حکم فدرال سرویس های اطلاعاتی ق

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 30 اردیبهشت 1399

استفان Harbarth رئيس جمهور از فدرال آلمان دادگاه قانون اساسی اعلام کرد حکم فدرال سرویس های اطلاعاتی قدرت از نظارت خارج از کشور در کارلسروهه آلمان در روز سه شنبه.

عکس: Uli عرشه/زوما پرس

برلین آلمان—خارجه-سازمان اطلاعات است که ممنوع از جاسوسی در آلمان در حال حاضر چهره محدودیت های سفت و سخت بر آن در خارج از کشور فعالیت های پس از دادگاه قانون اساسی این کشور تصمیم گرفت که حمایت در برابر خودسرانه نظارت آلمانها لذت بردن از اعمال را به همه جهان گسترده است.

در حالی که روز سه شنبه حکم در حال حاضر نیاز به تفسیر دولت قرار داده و به قانون تا پایان سال آینده این احتمال وجود دارد به نیروی فدرال سرویس اطلاعاتی یا BND را تا حد زیادی کاهش و یا حتی توقف همه اما بیشتر هدف رهگیری بین المللی ارتباطات الکترونیکی.

با 6,500 قوی کارکنان بر اساس یک آلاینده €1.3 میلیارد پردیس در شهر برلین به BND است به خصوص در بالکان و خاور میانه و آفریقا و به طور کلی به خوبی در نظر گرفته شده توسط همکاران از جمله ایالات متحده آمریکا آژانس امنیت ملی و آژانس اطلاعات مرکزی.

علاوه بر جمع آوری اطلاعات از آن استفاده کرده آن شبکه بین المللی به واسطه درگیری های منطقه ای. برونو Kahl آژانس فعلی رئیس جمهور و حرفه ای کارمند در نظر گرفته شده است یکی از ترین کشور در سطح بین المللی متصل مقامات امنیتی.

اما کارشناسان میگویند حاکم نمی تواند فقط پیچیده BND هوش-جمع آوری وظیفه بلکه آن را کمتر از یک شریک ارزشمند برای دیگر سازمان های اطلاعاتی در سراسر جهان است.

این مورد آورده شده توسط مطبوعات-آزادی فعالان و سازمان گزارشگران بدون مرز با تمرکز به طور خاص در BND را برداشت و ذخیره سازی بین المللی ارتباطات الکترونیکی با ضربه زدن به زیرساخت های مخابراتی.

به BND در حال حاضر موظف به فیلتر کردن هر یک از این ارتباطات اگر آنها شامل اتباع آلمان یا سرچشمه در خاک آلمان. اما شاکیان استدلال کرده بود عمل شد و همچنین گرفتن ارتباطات خارجی و روزنامه نگاران و وکلا و دیگران که باید لذت بردن از همان حمایت قانون اساسی از نظارت است که آنها در آلمان است.

"تعهد از سازمان های دولتی به حقوق اساسی (مندرج در قانون اساسی) است نه محدود به قلمرو دولت آلمان" دادگاه قانون اساسی گفت: در بیانیه ای در توضیح تصمیم خود را.

بسته به اینکه چگونه دولت تفسیر قرآن به روز شده در قانون می تواند نیروی BND برای بررسی اینکه آیا هر خارجی هدف از نظارت خارج از کشور خواهد بود محافظت از چنین موشکافی تحت قانون آلمان قبل از به دنبال در اطلاعات جمع آوری شده.

"این حکم نشان می دهد که آلمان هر دو از نظر قانونی و فرهنگی قرار می دهد حقوق اساسی جلوتر از امنیت خود" پروفسور Sönke Neitzel متخصص در سرویس های اطلاعاتی با دانشگاه پوتسدام. "این است که قطعا رفتن به کار BND بسیار دشوار است."

Helge براون رئیس ستاد به آنگلا مرکل و دولت مسئول نظارت بر این سازمان گفت: BND و دولت خواهد برای اولین بار تجزیه و تحلیل این حکم بسیار نزدیک قبل از شروع کار بر روی قوانین جدید ،

"حفاظت از حقوق اساسی در نظر گرفته خواهد شد و همچنین تحقق BND دستور برای امنیت آلمان" آقای براون در بیانیه ای گفت.

یک سخنگوی گزارشگران بدون مرز با استقبال از حکم گفت: "ما می خواستیم برای تقویت حفاظت از روزنامه نگار منابع با این طرح دعوی در دادگاه."

برخی از سیاستمداران آلمانی از جمله برخی درگیر در مجلس نظارت آژانس نیز تحسین تصمیم گیری.

"ما خوشحال هستیم که امروز حکم این مجموعه به عنوان مثال برای این کار از سرویس های اطلاعاتی در دنیای دیجیتال و این مهم است که برای حقوق اولیه میلیونها نفر از مردم در سراسر جهان, از جمله, اما نه تنها روزنامه نگاران" گفت: Konstantin von Notz معاون کف رهبر سبزها.

آقای فون Notz ستایش نقش ادوارد اسنودن پیمانکار سابق سازمان سیا در حال حاضر با بهره گیری از پناهندگی سیاسی در مسکو که آشکار وادار به اقدام قانونی است که منجر به در روز سه شنبه حکم.

پی در پی قوانین محدود کرده است حاشیه عمل BND در طول سال اما آژانس باقی مانده است با مشخصات بالا هدف از حقوق بشر و حریم خصوصی فعالان.

در سال 2014 آژانس دچار ضربه هنگامی که یک کاربر از کارکنان داخلی خود-ارتباطات گروه دستگیر شده بود به اتهام جاسوسی برای ایالات متحده که تا به حال نیز در ارائه خدمات به روسیه محکوم شد در سال 2016.

نوشتن به Bojan Pancevski در bojan.pancevski@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن