گرفتن سنج بر تایلر دیویس' چشم انداز با پلنگ

با کمی کمک از Georgia Tech توهین آمیز-خط مربی نفت برنت کلید سابق کت زرد تنگ پایان تایلر دیویس کردم پای خود را

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 14 اردیبهشت 1399

با کمی کمک از Georgia Tech توهین آمیز-خط مربی نفت برنت کلید سابق کت زرد تنگ پایان تایلر دیویس کردم پای خود را در NFL درب. در حال حاضر آن را به او به نوبه خود آن را به چیزی بیشتر. برای یک ششم دور انتخاب او به نظر می رسد مانند او می تواند در یک نقطه خوب است.

"او یک فرصت بزرگ در مقابل او" پلنگ مربی داگ Marrone گفت جکسون رسانه ها در کنفرانس تلفنی روز شنبه پس از تهیه پیش نویس نتيجه. "او است که توانایی به انجام آن است و ما اگر او به اندازه کافی خوب است."

Marrone نیز به اشتراک گذاشته است که او دریافت کرده بود قوی توصیه دیویس از کلید. Marrone و کلید متصل از طریق تکنولوژی – Marrone خدمت در آن مربی جورج o'leary کارکنان از 1995-99 از جمله نهایی خود را سه سال به عنوان توهین آمیز-خط مربی. (مربی جف کالینز وارد در سال 1999 به عنوان یک فارغ التحصیل دستیار.) در میان Marrone بازیکنان کلیدی بود که آغاز شده و 44 بازی در سمت راست گارد برای کت از 1997-2000. Marrone گفت که کلید به او گفت که او دوست داشت دیویس تایید است که آشکارا انجام وزن است.

دیویس خواهد بود پنجم تنگ پایان پلنگ' offseason فهرست. موقعیت شده است ناپایدار و برخورد با آسیب در Marrone تصدی رفتن به آن چهارم فصل کامل. این پلنگ تا به حال یک فصل مختلف-باز کردن استارت در هر یک از Marrone اول سه فصل و به خوبی می تواند در فصل آینده اگر و هنگامی که آن شروع می شود. این تیم امضا هفت سال کهنه تایلر Eifert از سینسیناتی به عنوان یک عامل رایگان و او آمار و ارقام به داخل مسیر به استارت.

پشتوانه او هستند دیویس' رقابت – جیمز o'shaughnessy جاش الیور و چارلز جونز. O'shaughnessy, بازی های برگزار شده است و پنج فصل گذشته سه با پلنگ. او با بازی پنج بازی آخر فصل قبل از پاره شدن خود را در لیگ قهرمانان آسیا. جونز عامل رایگان undrafted سال گذشته بود و در این تیم را تمرین تیم ملی قبل از او پیشنهاد شد به 53-man فهرست و بازی در چهار بازی. الیور بود و دور سوم انتخاب سال گذشته اما نمی توان آن را از طریق یک آسیب زده rookie فصل است.

O'shaughnessy بود بازی خوبی را در زمان آسیب دیدگی او; او به نظر می رسد دشوار است برای دیویس برای بیرون راندن. اما آموزش-اردوگاه نبرد بین جونز الیور و دیویس برای سومین (و احتمالا آخرین) تنگ پایان نقطه به نظر می رسد یک احتمال است. این پلنگ نیز امضا عامل رایگان undrafted در انتهای تنگ بن Ellefson از ایالتی داکوتای شمالی یک FCS همه آمریکایی.

"شما همیشه احساس خوبی در مورد که در آن شما از یک نظر این بازیکنان که شما" Marrone گفت: "اما شما همیشه می خواهید برای ایجاد رقابت بیشتر و دیدن اگر کسی می تواند ضرب و شتم کسی است."

دیویس و همه rookies صورت یک چالش مهم در آن تقریبا به طور قطع تیم نمی خواهد که استاندارد offseason سری از minicamps و offseason تمرینات که در آن rookies می توانند یاد بگیرند که تیم خود را پخش و سازگار به NFL سرعت. آنها باید دسترسی به مربیان از طریق کنفرانس تلفنی و می توانید سعی کنید برای یادگیری راهکار اما وجود دارد هیچ جایگزینی برای یادگیری انجام می شود در عمل زمینه است.

"آنها در حال رفتن به مجبور به آمدن به اردوگاه های آموزشی و رفتن از وجود دارد," پلنگ مدیر کل دیو کالدول گفت. "آنها می تواند یک کمی پشت سر گذاشت."

Marrone ستایش دیویس برای داشتن "یک مجموعه مهارت" است و "تمام صفات شما دنبال آن هستید." دیویس نشان داد در تکنولوژی است که او می تواند بلوک catch عبور می کند و بازی را از حافظه می توانید خط تا در سه نقطه موضع بعدی به یک مانور در حرکت و موقعیت گسترده ای به عنوان یک گیرنده گسترده.

دیویس برداشت شد شماره 206 به طور کلی. در دو سال گذشته از بازیکنان پیش نویس بین 196 و 216, 27 42 بودند تیم خود را باز روز فهرستی. بسیاری از بیشتر اضافه شد به تیم خود را از تمرین تیم ملی پس از برش. شانس هستند اگر پلنگ مانند دیویس در پایان از اردوگاه های آموزشی به عنوان آنها در حال حاضر او به پیدا کردن یک راه برای ماندن با تیم از طریق تمرین تیم ملی, که در آن او می تواند همچنان به توسعه.

اما این یک راه طولانی ، او باید برای آمدن به اردوگاه به عنوان آماده به عنوان او می تواند باقی بماند آسیب-رایگان و سریع مطالعه است. در پیش نویس روز مکالمه دیویس ساخته شده تصور Marrone که با اشاره به دیویس که آنها هر دو در نیویورک بچه ها Marrone از برانکس و دیویس از لانگ آیلند.

"بنابراین او را مانند آه که عالی" Marrone گفت. "شما می دانید که ما بچه ها از New York, ما برخی از ميانگين پسر از یک اسلحه."

Marrone پیشنهاد کرد که دیویس کاملا می گویند: "پسر از یک اسلحه."

"من مانند همه حق خیلی باحال" Marrone گفت. "خواهیم دید. ما به شما یک فرصت برای دیدن چگونه معنی است که شما هنگامی که ما به آن پد است."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن