ECOWATCH exec 'امیدوار' اجازه می دهد تا فعالیت های ورزشی به عنوان به زودی به عنوان ژوئن

"من هنوز هم امیدوار به صورت عادی سقوط" ECOWATCH مدیر اجرایی رابین Hines گفت: "گرجستان دبستان ورزش: از یک فاصله

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 14 اردیبهشت 1399

"من هنوز هم امیدوار به صورت عادی سقوط" ECOWATCH مدیر اجرایی رابین Hines گفت: "گرجستان دبستان ورزش: از یک فاصله" ویدیو پادکست دوشنبه.

Hines ارائه یک به روز رسانی در مورد تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس تا به حال در مدرسه ورزش در گرجستان است.

او گفت: این انجمن امیدوار است برای باز کردن فعالیت های "در برخی از سطح" در تابستان احتمالا به زودی به عنوان ماه ژوئن است. این ECOWATCH توصیه می شود عضو آن مدارس تعطیل کردن فعالیت های ورزشی مارس 12.

Hines گفت: هیچ برنامه اجازه می دهد تا برخی از مناطق نهفته کمتر توسط ویروس به باز دیر بنابراین به عنوان نه به عنوان یک مزیت برای این تیم. او گفت که او امیدوار است به ارائه "یک پتو بیانیه" بازگشایی فعالیت در سراسر گرجستان است.

او هشدار داد دانش آموزان برابر شدن با هم نگه دارید در حالی که شیوه های این ایالت اقامت-در-محل سفارش تا حد زیادی باقی مانده است. Hines گفت: دولت باید برای دیدن یک "بزرگ کاهش در تعداد موارد" قبل از تصمیم گیری ساخته شده است.

مشاهده کامل مصاحبه در اینجا:

"قبلا: دانش آموز ورزشکار را در چالش بدون ورزش

پادکست های تولید شده توسط PlayOn ورزشی اجرا می شود که ملی فدراسیون دبیرستان شبکه و پخش در روزهای دوشنبه چهارشنبه ها و جمعه ها شروع کرده بودند.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسندهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن