ECOWATCH football schedules: شانزه از 5 متحده را به چالش گرجستان بهترین

گرجستان دبیرستان تیم های فوتبال در حال برنامه ریزی در دولت قهرمانان از کارولینای جنوبی کارولینای شمالی فلوریدا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 13 اردیبهشت 1399

گرجستان دبیرستان تیم های فوتبال در حال برنامه ریزی در دولت قهرمانان از کارولینای جنوبی کارولینای شمالی فلوریدا و آلاباما و تگزاس در سال 2020 تغذیه رو به رشد اشتها در میان گرجستان مدارس ایالتی matchups.

گرجستان شد 45-31 در بین بازی های یک سال پیش. در سال 2020 وجود دارد 99 ایالتی بازی ها در این کتاب بیشتر از سال 1960s.

که خبری که برانگیخته فوتبال دبیرستان دلال یا دلاله ازدواج جو Maimone که کمک کرد برخی از کسانی که در گرجستان ایالتی بازی با هم. Maimone آغاز دبستان زمین تدارکات برای این منظور در سال 2015 و حفظ یک پایگاه داده ملی برای کمک به اتصال ملت و نخبگان از برنامه های.

برای گرجستان تیم Maimone کمک میلتون برنامه بازی با سنت جان دانشگاه واشنگتن و زندگی مسیحی آکادمی ویرجینیا. او همچنین در سال 2009 و 2011 قهرمان ملی Don Bosco دبستان از خانه اش در ایالت نیوجرسی به بازی میزبان به دانشگاه جانز کریک از شهرستان Fulton.

"سالها متحده مانند اوهایو گرجستان تگزاس بود و درک اطراف خود را که آنها تا به حال بهترین فوتبال دبیرستان در امریکا" Maimone گفت. "سپس ناگهان آنها شروع به بازی هر یک از دیگر. در حال حاضر شما فقط می توانید می گویند دولت من بهتر از شماست. چگونه شما کرایه در برابر تگزاس ؟ این سیب به سیب در حال حاضر به دلیل تیم بازی هر یک از دیگر. طرفداران آن را می دهد یک نشانه واقعی از چگونه خوب خود را متحده هستند."

و آن را نه فقط در کشورهای دیگر' قهرمان است که گرجستان ایالتی برنامه درخشش. در سراسر کشور مشهور قدرت مانند Don Bosco دبستان نیوجرسی هوور از آلاباما و سنت از واشنگتن دی سی خواهد شد و تیم های گرجستان در سال 2020 به عنوان به خوبی.

در اینجا گرجستان 11 بهترین بازی های ایالتی برای سال 2020 آنهایی که تعیین خواهد کرد که چگونه دولت می ایستد در سطح ملی.

*رن در امریکاس (Aug. 21) – کارولینای جنوبی کلاس 4A قهرمان چهره گرجستان کلاس AAAAA قهرمان در بازی دوم دو سربرگ در امریکاس. گرجستان AAA قهرمان Cedar Grove بازی خواهد کرد رککلدگ بالا-10 فلوریدا کلاس 5A تیم در بازکن. رن یک گرینویل-منطقه مدرسه است alma mater سابق کلمسون و میسوری کارفرمایی کلی برایانت. این طوفان برنده اول خود را دولت عنوان فصل گذشته به ثمر رساند در حالی که 51.2 امتیاز در هر بازی. کلاس 4A کارولینای جنوبی دوم-بالاترین. رن ضرب و شتم Camden County 25-14 در سال 2018 از دست داده و به کمدن 52-44 فصل گذشته هر دو بازی های انجام شده در مرسر دانشگاه. Buford است 9-2 در برابر خارج از دولت مخالفان پس به دنبال آنها را در سال 2007 اما خود را از دست داده گذشته دو نفر از جمله یکی به ایالتی کارولینای جنوبی قهرمان South Pointe, 33-27 در سال 2017. [توجه داشته باشید: یکی دیگر از کارولینای جنوبی قهرمان هلندی از چنگال بالاترین کلاس در حال پخش است در Brookwood در سپتامبر. 25. آن را شامل 10 بهترین.]

*هلو شهرستان در مرکزی-بسمر (Aug. 21) – هلو سفر به فنیکس سیتی به بازی Alabama کلاس 7A دونده تا در سال 2019 و قهرمان در سال 2018 است. هلو به طور متوسط 12 برنده گذشته چهار فصل و به کلاس AAA نهایی در سال 2017 و 2018. هلو بازی های برگزار شده است از دولت تنها یک بار. در 2004-05 این تروجان ها تقسیم یک خانه-و-خانه سری با کارور از مونتگمری برنده شدن در خانه از دست دادن در جاده ها است. مرکزی غالبا نقش تیم های گرجستان و ضرب و شتم AAA قهرمان Cedar Grove 24-20 فصل گذشته.

*هوور در مقابل Lowndes (Aug. 22) – آلاباما ترین طبقه برنامه هوور در وایکینگ ها در چوب پنبهای Kell کلاسیک در مرسدس بنز ورزشگاه. هوور موفق به کسب 11 دولت عنوان در آلاباما بالاترین طبقه از سال 2000 بود و یک نیمه نهایی در کلاس 7A سال گذشته است. هوور است 2-4 مقابل گرجستان تیم است. این Bucs تقسیم با Camden County (2008-09) و Colquitt County (2013-14) از دست داده و دو بار به گریسون (2016-17). Lowndes در حال آمدن است یک دولت دونده تا پایان برساند. Lowndes,' جدید مربی جیمی DuBose شد 0-2 برابر هوور در حالی که در مرکزی از فنیکس سیتی از جمله باز کردن و دست دادن به 2019 فصل است.

*Armwood در ماریتا (Aug. 28) – Armwood ساخته شده در مرحله نیمه نهایی به صورت فلوریدا دوم-بالاترین کلاس 7A در فصل گذشته. هاوکز را در صورت گرجستان دفاع از AAAAAAA قهرمانان. Armwood آمد به گرجستان در فصل گذشته و از دست رفته به شمال Gwinnett 26-23.

*تثلیث مسیحی در مقابل عقاب فرود مسیحی (Sept. 3) – ترینیتی بود تگزاس' 2019 TAPPS بخش من قهرمان و 10 تیم برتر به طور کلی در دولت با توجه به MaxPreps. ELCA است گرجستان پنج بار از کلاس خصوصی قهرمان. تثلیث دوم خواهد شد Texas تیم برای سفر به گرجستان در 50 سال گذشته. دیگر Prestonwood مسیحی که از دست داده به آتلانتا بیشتری مسیحی 34-27 سال گذشته است. تثلیث-ELCA بازی بخشی از طب مکمل و جایگزین نیوتن کلاسیک.

*جانز کریک در دان Bosco دبستان (Sept. 4) - جانز کریک را تبدیل به اولین تیم گرجستان برای سفر به نیوجرسی از سال 1938 با توجه به گرجستان فوتبال دبیرستان مورخان انجمن. Don Bosco برنده ملی عنوان در 2009 و 2011 و تبدیل به یک پیشرو در بین بازی های بین نیروگاهی. جانز کریک برنده back-to-back منطقه عنوان و افزایش برنامه تحت مت Helmerich که به ارزش این خارج از کشور تجارب از زمان خود را بر روی کارکنان در سنت توماس آکویناس.

*شاهزاده خیابان مسیحی در کلیسای اسقفی (Sept. 11) – Prince خیابان و اجماع شماره 1 دو تهدید QB چشم انداز براک Vandagriff خواهد شد سفر به دالاس به بازی بازی های 2019 تگزاس TAPPS بخش دوم قهرمانان. محله rising ارشد پرستون سنگ دارای اجماع شماره 4 dual-تهدید QB چشم انداز. او را متعهد به SMU. محله بود شماره 11 به طور کلی تیم در آلاباما در فصل گذشته با توجه به MaxPreps.

*خوشا به تثلیث در شارلوت کاتولیک (Sept. 11) – گرجستان را سه بار کلاس AAAA قهرمانان در حال حاضر در حال بازی در یک طبقه بندی بالاتر تعداد بازدید ها جاده بازی کارولینای شمالی سه بار 3-یک قهرمان. این دو مدرسه نیز خود آمریکا تنها مدرسه کاتولیک قهرمانان فوتبال از 2019. شارلوت کاتولیک موفق به کسب هفت دولت عنوان کلی است.

*میلتون در سنت (Sept. 12) – میلتون در حال رفتن به واشنگتن دی سی به بازی سنت جان که به پایان رسید در MaxPreps' Xcellent 25 دو سه فصل گذشته. میلتون نیز در حال پخش است زندگی مسیحی است. میلتون شد اولین گرجستان تیم تا به حال به بازی در کالیفرنیا در سال گذشته زمانی که عقاب را از دست داده و به JSerra 17-14 در خارج از لس آنجلس. میلتون ضرب و شتم کاردینال گیبونز فلوریدا در سال 2018 در این راه به دولت عنوان شده است. در این فصل میلتون نیز در حال پخش است زندگی مسیحی آکادمی ویرجینیا در خانه هفت. 18. Maimone عاشق کار کردن با میلتون مربی آدم Clack. "او می خواهد به بازی بهترین تیم ممکن است او مراقبت می کند اگر او برنده یا از دست می دهد 20," Maimone گفت. "او می داند که آنها را به تیم خود را بهتر است." سنت جان باید آشنا به مدرسه محلی بالا طرفداران. این سی مدرسه را شکست داد ماریتا و جانز کریک در سال 2018 است.

*McEachern در سنت توماس آکویناس (Sept. 25) – فلوریدا حاکم کلاس 7A قهرمان بازی میزبان به McEachern یک چندساله بالا-10 تیم در گرجستان بالاترین طبقه. سنت توماس آکویناس تنها شکست نخورده دولت قهرمان در MaxPreps' نهایی پنج فصل گذشته. فورت Lauderdale مدرسه موفق به کسب 11 دولت عنوان و متعدد فارغ التحصیلان که رفته ام به NFL از جمله Geno اتکینز جوی Bosa, نیک Bosa و مایکل Irvin. آکویناس در گرجستان یک بار قبل و ضرب و شتم Camden County 42-28 در سال 2010.

دیگران: اوپلیکا علا. در کلاوای (Aug. 21), شارلوت کانتی روز در آکادمی آتن (Aug. 28), Gadsden, Ala. در یاران مسیحی (Aug. 28), کلمبیا-Lake City, Fla. در جورجیا (Sept. 4) بیشتر آتلانتا مسیحی در برادران مسیحی, Tenn. (Aug. 21), گاردندیل علا. در Calhoun (Aug. 29) شمال ساحل میامی در بینبریج (Aug. 21), زندگی مسیحی آکادمی, Va. در میلتون (Sept. 18), هلندی, چنگال, S. C. در Brookwood (Sept. 25) [توجه داشته باشید: انجمن هلندی, چنگال, S. C. و Gadsden, Ala., در حال حاکم دولتی قهرمانان.]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسندهtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن