ائتلاف جهانی از قانونگذاران چالش ها مقابله با چین

این گروه را تشکیل می آید به عنوان بین المللی وضعیت رشد تهاجمی تر. عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 23 خرداد 1399

این گروه را تشکیل می آید به عنوان بین المللی وضعیت رشد تهاجمی تر.

عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

دلار هنگ کنگ—تشکیل یک ائتلاف غیر معمول از توسعه یافته جهان قانونگذاران نشان می دهد که چگونه سوء ظن بیش از پکن اخیر ابراز وجود باید موج در سراسر جهان است.

اما به رول تورم با یک آرایه متنوع از اعضای طیفهای سیاسی مواجه است و سوالات در مورد اینکه آیا آن را می توانید به اندازه کافی جمع اوری وحدت به کمر فشار بر چین در راه معنی دار و ضد پکن با چیزی فراتر از لفاظی های عمومی.

اینتر-مجلس داد در چین در حال رشد بوده است پس از آن برای اولین بار شکل گرفته در هفته گذشته با بیش از 100 قانونگذاران از دوازده کشور داشتن پیوست از روز شنبه.

این گروه که شامل چهار جمهوری خواه و چهار دموکرات ایالات متحده در میان آنها Sens. مارکو روبیو (R., Fla.) و رابرت منندز (D. N. J.) همواره مورد توجه برای برش در سراسر ایدئولوژیک و مرزهای جغرافیایی در راه تحلیلگران توصیف به عنوان هر دو قابل توجه و شکننده.

به اشتراک گذاری افکار خود را

را غربی مشارکت موثر در عقب هل دادن در برابر چین ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

آن را به ارمغان آورده است با هم به سمت چپ متمایل ارقام مانند راینهارد Bütikofer یک عضو پارلمان اروپا و شرکت های اروپایی حزب سبز به کار با راست متمایل سیاستمداران مانند ایان دانکن اسمیت, انگلستان یک نماینده مجلس و رهبر سابق حزب محافظه کار که رای به نفع Brexit. برخی از قانونگذاران بیشتر خواهان افزایش بهره در چین از خانه خود دولت است.

"اتحاد نشان می دهد که وجود دارد در حال رشد است واکنش در برابر چین را افزایش جرات ورزی" گفت: Yun جیانگ یک محقق ارشد در دانشگاه ملی استرالیا. "اما آن باقی مانده است دیده شود که آیا آنها می توانند تعادل خود را متفاوت اعضا و منافع و توافق بر روی بسیاری از اقدامات و بتن."

این گروه را تشکیل می آید به عنوان بین المللی وضعیت رشد تهاجمی تر. به نمایندگی از یک نسل جدید از "گرگ جنگجو" دیپلمات های چین شده است پرقدرت در به دنبال منافع خود در مسائل جهانی اعم از تجارت به توسعه تکنولوژی به مقررات زیست محیطی.

چین نشانه برنامه ای برای اعمال جدید امنیت ملی و قوانین در هنگ کنگ برخورد یک ضربه به این سرزمین خودمختاری. وال استریت ژورنال به جاش چانه توضیح می دهد که چگونه این قوانین می تواند سفت چین گرفتن در شهر و ماشه بین المللی واکنش. عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

پکن تصمیم اخیر به تصویب امنیت ملی و قانون برای هنگ کنگ با دور زدن خاک مقننه کشیده شده ملامت از دولت در غرب است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: برداشت این شهر تعیین به عنوان مستقل است که کمک های مالی ویژه تجارت امتیازات و انگلستان گفت: این امر گسترش یک مسیر به شهروندی برای نزدیک به سه میلیون نفر از مردم زندگی می کنند وجود دارد.

پکن تصمیم اخیر به تصویب امنیت ملی و قانون برای هنگ کنگ با دور زدن خاک مقننه کشیده شده ملامت از دولت در غرب است.

عکس: آنتونی کوان/گتی ایماژ

این گروه هدف با توجه به بیانیه ای که در وب سایت آن است که به سادگی "یک پاسخ هماهنگ بین دموکرات متحده به چالش های مطرح شده توسط حال انجام و آینده جاه طلبی های جمهوری مردم چین است."

علاوه بر ایالات متحده و اتحادیه اروپا فهرست کشورهای دیگر—هر یک به نمایندگی از نمایندگان مجلس از حزب مخالف—شامل استرالیا, کانادا, جمهوری چک, آلمان, ایتالیا, ژاپن, لیتوانی, هلند, نروژ, سوئد و انگلستان

"چگونه به مقابله با PRC بیش از حد بزرگ است یک سوال به اسیر تعصب و یا محدود به یک دولت خاص یا دولت آقای روبیو گفت: روز چهارشنبه با اشاره به جمهوری خلق چین است.

این واقعیت که چنین متفاوت گروه گرد هم آمدند و به مقابله با پکن جدید مقتدرانه به خودی خود قابل توجه بیانیه ای گفت: سوزان شرک صندلی قرن 21 چین مرکز در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو ،

"موسس این اتحاد باید نشان دهد که رهبری چین که نا امیدی با چین به نفس بیش از حد است و نه صرفا محدود به ایالات متحده گفت:" خانم ع که قبلا در برخورد با چین در حالی که مشغول به کار در وزارت امور خارجه.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang بازی کردن این گروه شکل گیری هفته گذشته متهم سیاستمداران درگیر از پناه دادن به یک "جنگ سرد ذهنیت و تعصب ایدئولوژیک."

ائتلاف گرد هم آمدند در بخش با توجه به هماهنگی های انگلیسی, فعال حقوق بشر لوقا د داد pulford که صرف چندین ماه در سال گذشته در خط مقدم از دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ است. گرفتن سیاستمداران از بسیاری از کشورهای مختلف و متفاوت سیاسی ديدگاه به ثبت نام در برای یک ماموریت بوده است به چالش کشیدن آقای د داد pulford گفت.

نیاز به فشار علیه پکن ضرب و جرح در حقوق بشر از جمله فرسایش استقلال در هنگ کنگ و سخت درمان ترک مسلمانان در چین از راه دور سین کیانگ منطقه شده است "ساده ترین محل برای دموکراتیک نمایندگان مجلس به پیدا کردن توافقنامه" سناتور. روبیو گفت.

فراتر از حقوق بشر برخی از تحلیلگران سوال که آیا اتحاد قادر خواهد بود برای به چالش کشیدن پکن در مناطق دیگر با توجه اعضای رقابت دستور کار است.

در برخی موارد کشورهای شرکت کننده به طور مستقیم به رقابت در برابر یکدیگر در روابط خود با چین اشاره کرد خانم جیانگ. او با اشاره به نمونه ای از استرالیا و ایالات متحده آمریکا که در حال رقابت برای فروش محصولات کشاورزی به خریداران.

به عنوان ائتلاف همچنان به گسترش یکی دیگر از پتانسیل نقطه از جنگ های آینده تکامل می تواند در اطراف این سوال که به اعتراف به این گروه است. آقای Bütikofer گفت که او مایل به کار با هر کسی معتبر در مسائل حقوق بشر ، "من می بدیهی است که نمی خواهند این اتحاد برای تبدیل شدن به یک وسیله نقلیه به گسترش ضد چینی, نژاد پرستی," او گفت:.

اگر مدیریت آن می تواند به نگه داشتن با هم اتحاد می تواند مطرح روابط عمومی چالش به پکن گفت: Wu Xinbo رئیس موسسه مطالعات بین المللی در شانگهای Fudan دانشگاه به عنوان آنها می تواند هماهنگ به "فشار ضد چین دستور کار و ایجاد ضد چین بحث خنثی کردن و آسیب رساندن چین توانایی برای توسعه بیشتر روابط با این کشور است."

خانم جیانگ استدلال این گروه ضعیف تر برای داشتن نمایندگانی از کشورهای در حال توسعه "به خصوص به عنوان یکی از نقاط تمرکز به صراحت اشاره بازارهای در حال ظهور."

مبارزات ایالات متحده و کشورهای اروپایی در دست زدن به coronavirus همه گیر و خشم عمومی بیش از نژادپرستی نظاممند نیز تضعیف داد اعتبار در مقابله با چین به گفته خانم هستند ،

"این است که زمان خوبی برای بیرون آمدن با triumphalism در مورد سیستم های غربی," او گفت:.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن