شاهین تماس وینس کارتر نهایی دو فصل یک 'افتخار'

چه زمانی شناخته می شود این مورد است که در حال حاضر رسمی: Vince Carter, بازی های برگزار شده است خود را نهایی با

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 6 تیر 1399

چه زمانی شناخته می شود این مورد است که در حال حاضر رسمی: Vince Carter, بازی های برگزار شده است خود را نهایی بازی NBA.

22 سال کهنه NBA رکورد طول عمر خود را نهایی دو فصل با شاهین. کارتر روشن ساخته است در شروع فصل این خواهد بود که گذشته خود را. او تصریح کرد: آن زمانی که NBA فصل به تعویق افتاد مارس 11 – یک بازی بازها از دست داد به نیکز به عنوان کارتر وارد شده در ثانیه های پایانی و نهایی شات از بازی و کار خود را با یک 3-اشاره گر.

هاوکز یکی از هشت تیم همه از مشاجره حذفی که نمی خواهد به اورلاندو ماه آینده که فصل NBA رزومه. با آن 43 ساله کارتر ساخته شده از اعلام بازنشستگی خود را در پادکست پنجشنبه منتشر شد.

"من رسما انجام بازی بسکتبال حرفه ای," کارتر گفت.

پس از مدتها انتظار اعلام هاوکز با صدور این بیانیه به شرح زیر است: "بیش از دو سال گذشته وینس کارتر شده است یک رهبر متعهد و مورد احترام مربی و تاثیرگذار عنوان مثال در دادگاه در اتاق قفل و در آتلانتا جامعه است. او در طول تاریخی 22-سفر سال پوشش بی سابقه چهار دهه خود را در حال تکامل حرفه ای قوس بود شاید مثل هیچ کدام دیگر در لیگ تاریخ – از بالا 5 پیش نویس انتخاب به Rookie از سال به شدت بهم زدن غوطه دادن قهرمان به سوپراستار و هشت-زمان All-Star به Twyman-استوکس هم تیمی سال و ارزشمند نقش بازیکن. این افتخار را به هاوکز سازمان است که او خود را تکمیل سالن از شهرت حرفه ای پوشیدن آتلانتا در سراسر قفسه سینه خود و به نمایندگی از شهرستان ما است."

کارتر رتبه 19 تمام وقت در تاریخ NBA در به ثمر رساند و به طور متوسط 16.7 امتیاز در بازی های هشت تیم است. او قبلا اعلام تمایل خود را برای رسیدن به ورزش پخش شود.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب