شاهین' Trae جوان می خواهد به بازی خود را به یک سطح بالاتر حتی در سال 3

هاوکز به تازگی وارد خود offseason و به دنبال در حدود نه ماه فاصله بین بازی ها. Trae جوان که آغاز شده در All-S

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 22 خرداد 1399

هاوکز به تازگی وارد خود offseason و به دنبال در حدود نه ماه فاصله بین بازی ها.

Trae جوان که آغاز شده در All-Star game در فصل دوم خود را در NBA در سن 21 و به سرعت تبدیل به چهره از حق رای دادن فکر نمی کند که شکاف خواهد صدمه دیده است Hawks بیش از حد اگر آنها قادر به کار کردن با هم و به توسعه ادامه دهد.

در واقع یکی از هشت تیم از سمت چپ از NBA قصد دارد برای راه اندازی مجدد این فصل در اورلاندو پس از آنها بیش از شش بازی خارج از حذفی مشاجره با انگیزه جوان -- فصل آینده او امید بهبود Hawks تیم نمی خواهد این مشکل را دارند.

"من فکر می کنم برای ما این زمان است که واقعا انگیزه همه ما به نمی تواند در این موقعیت دوباره در سال آینده" جوان گفت:. "من می دانم که در آن است برای من. من در تلاش برای برنده شدن و من می دانم که هر کس دیگری است ، من فکر می کنم همه ما در حال رفتن به واقعا انگیزه رفتن به فصل و حتی رفتن به offseason در مورد آموزش و آنچه که ما قصد داریم برای کمک به ما را به سطح بعدی در سال آینده."

جوان تشویق می شد با راه شاهین (20-47) شد و روند به سمت پایان فصل است.

در سطح فردی او می خواهد به بهبود او مطبوع است که می تواند کمک به او را در هر دو جرم و دفاع. جوان رتبه دوم در NBA در کمک به طور متوسط 9.3 کمک در بازی و چهارم به ثمر رساند با 29.6 امتیاز در هر بازی. برای همه heroics و جرم هر چند جوان در تلاش به عنوان یک مدافع.

"من می خواهم برای ادامه به دریافت بهتر در تمام زمینه ها. من فکر می کنم برای من و بازی برای رشد و آن را به یک سطح بالاتر حتی فقط من مطبوع من شکل. قادر به بازی در 100% را برای یک دوره طولانی از زمان در هر دو به پایان می رسد و من فکر می کنم من را امتحان کنید و در شکل و مطمئن شوید که من قادر به بازی فوق العاده سخت در هر دو به پایان می رسد در حال رفتن به بسیار مهم است برای من برای سال آینده است."

بیشتر به آمده

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن