شاهین باز خواهد شد تمرین تسهیلات جمعه, NBA هدف تاریخ در حال حاضر ممکن است 8

تیم NBA می تواند باز عمل امکانات زیر دستورالعمل در آغاز مارس 8, لیگ روز دوشنبه اعلام کرد. با وجود گزارش های ق

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 14 اردیبهشت 1399

تیم NBA می تواند باز عمل امکانات زیر دستورالعمل در آغاز مارس 8, لیگ روز دوشنبه اعلام کرد.

با وجود گزارش های قبلی که جمعه آغاز لیگ اجازه می دهد بازگشایی تیم تمرین و امکانات در کشورهایی مانند گرجستان که در آن پناهگاه های محلی-در-محل محدودیت شده اند تماس گرفته شده بازگشت شاهین به حال هیچ برنامه ای برای باز کردن به گفته مدیر کل تراویس Schlenk.

Schlenk گفت: Hawks می خواهم به احتیاط و صبر کنید تا ببینید اثر آن سست محدودیت. هاوکز می خواهم تا ببینید که چگونه همه چیز آشکار قبل از تصمیم گیری برای بازگشایی این مرکز در یک تاریخ در آینده زمانی که آنها احساس می کنم آن را بی خطر است.

"کیسه مراسلات پستی: وقتی که شاهین را به پلی آف?

"ما قصد داریم برای قرار دادن سلامت ما بازیکنان و کارکنان در خط مقدم" گفت: Schlenk.

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ مجاز بازگشایی کسب و کار خاص مارس 24 از جمله سالنهای بولینگ کوچه ها و سالن های ارائه شده آنها رعایت استانداردهای ایمنی و اجتماعی-فاصله دستورالعمل میان coronavirus بیماری همه گیر.

با توجه به NBA: "لیگ است برنامه ریزی برای اصلاح آن راهنمایی در مورد استفاده از تیم تمرین امکانات و آموزش بازیکن. هدف از این تغییرات است که اجازه می دهد به صورت امن و محیط های کنترل شده برای بازیکنان به آموزش در ایالات متحده است که اجازه می دهد آنها را به انجام این کار و برای ایجاد یک فرایند برای شناسایی امن گزینه های آموزشی برای بازیکنان در واقع در کشورهای دیگر است."

لیگ اعلام گفت: ممکن است در تاریخ 8 می تواند تحت فشار قرار دادند "اگر تحولات حکم."

پتانسیل تغییرات قوانین اجازه می دهد تیم خود را تمرین و امکانات در دسترس برای استفاده توسط بازیکنان تیم برای تمرینات و یا درمان داوطلبانه فردی اساس اگر این تیم تسهیلات است که در یک شهرستان است که دیگر موضوع را به دولت محدودیت. برای هر تیم است که به دلیل یک دولت محدودیت ممنوع است از ساخت آن امکانات در دسترس برای استفاده توسط بازیکنان تیم های لیگ برتر را با این تیم به شناسایی جایگزین.

زیر محدودیت اعمال می شود:

• بیش از چهار بازیکن مجاز خواهد بود در یک مرکز در هر زمان.

• بدون سر و یا دستیار مربیان می توانند شرکت کنند.

• فعالیت های گروه همچنان ممنوع از جمله شیوه یا scrimmages.

• بازیکنان باقی می ماند و ممنوع از استفاده غیر-تیم امکاناتی از قبیل بهداشت عمومی باشگاه تناسب اندام مراکز و یا در ورزشگاه.

یک تاریخ برای باز کردن امکانات آموزش به صورت محدود به این معنا نیست که از سرگیری فصل قریب الوقوع است. اما, آن است که اولین گام در این فرآیند است.

NBA فصل متوقف شده است از مارس 11 و شاهین خود را بسته تمرین تسهیلات, مارس 18.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب