هنگ کنگ طرح Bounce-Back پس از دو هفته با هیچ محلی Coronavirus موارد

کارشناسان بهداشت و درمان استناد جمعیت جهانی نزدیک ماسک پوشیدن و هوشیاری برای هنگ کنگ را با موفقیت در

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 15 اردیبهشت 1399

کارشناسان بهداشت و درمان استناد جمعیت جهانی نزدیک ماسک پوشیدن و هوشیاری برای هنگ کنگ را با موفقیت در مهار بیماری همه گیر. مردم را به زور در Causeway Bay منطقه خرید در روز جمعه.

عکس: دیل de la ری/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دلار هنگ کنگ—هنگ کنگ گذشت یک نقطه عطف بسیار مهم از دو هفته یا یک دوره قرنطینه بدون ضبط هر محلی منتقل coronavirus عفونت آن را به عنوان نمودار یک دوره از آن عمیق ترین رکود اقتصادی در تاریخ ثبت شده.

کارشناسان بهداشت می گویند این شهر موفقیت در مهار این بیماری همه گیر حداقل در حال حاضر بدون قفل شهروندان پایین برنده شده است با پاسخ هایی مانند جهانی نزدیک ماسک-پوشیدن هوشیاری از مردم محلی ردیابی اطلاعات تماس حامل ویروس و سخت quarantining. مرحله بعدی—بهبود اقتصادی بدون تجدید حیات از بیماری ها ممکن است سخت تر است.

اقتصاد این شهر درگیری های سه ماهه پاییز در سه ماه تا 31 مارس از پرونده آغاز شد و در سال 1974 با تولید ناخالص داخلی ياوه 8.9 درصد از سال قبل با توجه به دولت تخمین می زند. سختی آمد حتی اگر دولت هرگز تحمیل کامل مستند اجازه می دهد رستوران ها و حمل و نقل عمومی و مغازه ها را باز باقی می ماند حتی به مدارس بسته و سالن های ورزشی و ادارات دولتی بودند به صورت دوره ای توقیف.

به عنوان بیشتر ویروس های مربوط به تعطیلی انتظار می رود که به سهولت در این هفته—با کتابخانه ها سالن های ورزشی و زمین تنیس می رود برای باز کردن دوباره—چه مدت مرکز مالی جهانی می تواند به نگه داشتن خط در حالی که عادی زندگی برای شهروندان خواهد بود به تماشای از نزدیک توسط مقامات جاهای دیگر که وزن خود را در برنامه های خود را برای پایان دادن به مستندات و آرامش بخش محدودیت در حرکات و کسب و کار.

زندگی روزانه در هنگ کنگ—نقاب شهروندان در خیابان و اتوبوس و قطار درجه حرارت چک در مغازه ها و ساختمان های اداری پلاستیکی موانع بین انفرادی شام—فراهم می کند یک نگاه اجمالی از آنچه که در حالت عادی ممکن است مانند نگاه. سواحل و مراکز بسته بندی شده بودند بیش از چهار روز تعطیلات آخر هفته به عنوان بسیاری از ساکنان که به طور داوطلبانه در آنجا ماند و در خانه شروع به سرمایه گذاری هر چند بسیاری هنوز تحت پوشش چهره خود را در مناطق شهری است.

کنترل مرز دیگر موضوع روی حیله و تزویر. هنگ کنگ را ممنوع کرده است غیر شهروندان وارد شهر از مارس 25 اما در هفته گذشته مقامات گفتند آنها آغاز خواهد شد اجازه می دهد تا کودکان و کسب و کار مردم برای عبور از مرز از سرزمین اصلی چین برای مدرسه و یا کسب و کار ضروری سفر. چین که در آن همه گیر آغاز شده است و بازگشایی این کشور پس از گزارش که مورد کاهش یافته اند در هفته های اخیر.

هنگ کنگ مالی, منشی, Paul Chan روز دوشنبه التماس کرد با شهروندان برای تقویت اقتصاد با همان وحدت است که آنها را قرار داده و به رام Covid-19. این شهر دیده می شود نشانه ای از تجدید antigovernment تظاهرات—که نوک اقتصاد به رکود اقتصادی در سال گذشته—به عنوان ویروس وضعیت را بهبود می بخشد.

مردم در زمان عکس های آشغال در ویکتوریا هاربر در روز شنبه به عنوان شهر آماده به سهولت برخی از coronavirus محدودیت.

عکس: کیت نوجوانان زیبا/زوما پرس

آقای چان گفت که مقامات محلی خواهد تمرکز بر اجرای حدود 37 میلیارد دلار اعلام کرد اقدامات امداد. کسانی که شامل پول نقد, جزوه حدود 1,290 به هر یک از ساکنان محلی انتظار می رود توزیع شده در جولای و دستمزد یارانه به کارفرمایان که تعهد به اخراج کارگران است.

تعداد موارد تایید شده در هنگ کنگ شهر 7.5 میلیون کهنه به متراکم آسمان خراش ها و شلوغ حمل و نقل عمومی شده است نسبتا پایین در مجموع 1,040 پس از اولین بیمار—یک مرد بازدید از ووهان—شناسایی شد در ژانویه. 22. حدود 2 درصد از بيماران بستری شده در بخش مراقبت و چهار سالگی درگذشت, آخرین خبر از مرگ او در مارس 13.

همانطور که از دوشنبه 151 بيمار در انزوا با 900 Covid-19 ترخيص بيماران پس از دوره نقاهت.

طی 15 روز هیچ جامعه عفونت گزارش شده است هر چند حدود 16 وارداتی موارد تشخیص داده شده در میان بازگشت شهروندان, سلامت, مقامات گفت. دولت در هفته های اخیر آزمایش قرار گرفته است و همه تازه واردان به این شهر برای ویروس و تهدید کسانی که ثابت مثبت است. عودت مورد نیاز خود منزوی در خانه برای دو هفته با برخی از قرنطینه در دولت-اجرای مراکز.

به زودی پس از شیوع آغاز شد, مردم صف تا قبل از سپیده دم برای تهیه ماسک. به عنوان مورد اعداد نوسان مقامات در زمان انعطاف پذیر, پاسخ, در حالی که کارگران بهداشت و درمان—زخم با شیوع بیماری مرگبار سارس در سال 2003—مبارزات انتخاباتی زود هنگام و امن تجهیزات حفاظت شخصی.

"تلاش های مشترک از هنگ کنگ مردم و مقامات دولتی و همه شهر را در مراقبت های بهداشتی کارگران باید به ما کمک کرده تا به این نقطه" گفت: ایوان آویزان رئیس عفونی-بیماری بخش در دانشگاه هنگ کنگ دانشکده پزشکی.

استاد گفت که جهانی پوشیدن, ماسک, تست های تشخیصی برای همه کسانی که علامتی و یا تماس با ما از موارد اولیه بستری شدن در بیمارستان و درمان تا به حال منجر به شکستن زنجیره انتقال در حالی که درمان زود هنگام مانع از عوارض.

هنوز خیلی زود است که اعلام پیروزی. مقامات وزارت بهداشت به مردم هشدار داد که اجازه گارد خود را پایین داده که این ویروس می تواند جوجه کشی برای بیش از دو هفته است و ممکن است سکوت حامل در شهرستان. برای دو ماه از این شهر اولین مورد در ژانویه هنگ کنگ قادر به محدود کردن گسترش ویروس تنها به برخورد با موج دوم از عفونت به ارمغان آورد توسط عودت از اروپا و آمریکای شمالی در میان دیگر مناطق فقط به عنوان مردم شروع شده بود بیرون رفتن بیشتر.

مردم لذت می برد ساحل در یکشنبه پس از دو هفته با گزارش جدید محلی مقاربتی.

عکس: تایرون سیو/ایسنا

که چشم انداز مثبت باعث سختگیرانه تر دولت-دستور مستند بیش از شش هفته گذشته: بسته شدن ورزشگاه, سالن زیبایی, کافه سینما و برخی دیگر از مکانهای تفریحی. Spooked ساکنان عقب نشینی بازگشت به خانه های خود و تجمع بیش از چهار نفر ممنوع است. این هفته مقامات آغاز خواهد شد برای باز کردن کتابخانه های عمومی, زمین تنیس و دیگر امکانات دولت کارگران را در روز پس از کار از خانه. بیشتر تسهیلات انتظار می رود تا پایان هفته.

مقامات در حال بحث در مورد چگونه به زودی به بازگشایی مدارس که بسته شده اند و از اواخر ماه ژانویه است. رسانه های محلی گزارش دادند که در برخی از کلاس ها می تواند به بازگشت در پایان ماه هر چند مقامات هنوز به وضع قطعی طرح است. Citywide آزمون سراسری ورود به دانشگاه رفت و رو به جلو در پایان ماه آوریل با آزمون داوطلبان نشستن در میز با فاصله از هم جدا.

Coronavirus منابع

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را

بیش از آخر هفته گذشته—آفتابی چهار روز تعطیلات—وجود نشانه هایی از بازگشت به precoronavirus زندگی است. در حالی که بسیاری از کسب و کار نیروبخش برای عمیق چالش های پیش رو—گردشگری ادامه خواهد داد به فلج می شود با توجه به سقوط در سفر جهانی و ممنوعیت های توریستی مطالب—برخی از روشنایی ضعیف تابیدن از امید.

الان روحانی رئیس Lan Kwai Fong Holdings یک توسعه دهنده است که از یک مالک به بسیاری از اماکن تفریحی و رستوران ها در این شهر گفت: او بوده است تشویق نشانه هایی از "طبیعی است."

"صرف شروع به بازگشت دوباره گفت:" آقای روحانی, که همچنین یک مشاور اقتصادی دولت است. "در حالی که همه ما دیدم سیاه بود. این آخر هفته گذشته خوب بود. وزوز در حال آمدن است به هنگ کنگ و ما شاهد نور در انتهای تونل."

مربوط تصویری

کشورهای در حال آزمایش با هر دو بالا و پایین-tech راه برای اجرای مستندات و یا خود-قرنطينه. وال استریت ژورنال خبرنگاران در رم و نیویورک و هنگ کنگ در مقایسه انزوای خود تجربه نشان می دهد که چگونه برخی از دولت ها در حال حاضر به تحمیل اقدامات سختگیرانه تر برای متوقف کردن ویروس. تصویر عکس: کریستال تای

نوشتن به ناتاشا خان در natasha.khan@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن