پلیس هنگ کنگ به سرعت اجرا پکن امنیت قانون به عنوان هزاران نفر در اعتراض

هنگ کنگ پلیس با تظاهر و خود را اول بازداشت تحت جدید امنیت ملی, قانون, دستگیری معترضان به اتهام حمل pro

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 11 تیر 1399
هنگ کنگ پلیس با تظاهر و خود را اول بازداشت تحت جدید امنیت ملی, قانون, دستگیری معترضان به اتهام حمل pro-استقلال نشانه به عنوان شهر مشخص سالگرد تحویل به چین است. عکس: Roy لیو/ایسنا

دلار هنگ کنگ—هزاران نفر از مردم گرفت به هنگ کنگ خیابان به مرحله شهرستان را بزرگترین اعتراض در ماه و پلیس منتقل شد به سرعت به اجرا پکن دستور به سرکوب مخالفت با بیش از 300 دستگیری—از جمله و نه تحت یک جدید امنیت ملی و قانون است.

با گسترده نشان می دهد از زور در چهارشنبه ماموران ضد شورش مواجه تظاهرکنندگان که به جمع آوری در اطراف ناهار در خرید شلوغ در منطقه و بعد از آن گسترش به مناطق دیگر. پلیس اخراج اسپری فلفل و ماشین های آب پاش و برافراشتند بنفش آگهی ها هشدار معترضان که آنها را می توان در تخلف از قانون جدید است.

یک زن برخورد کرد و با اسپری فلفل به عنوان پاک معترضان صف آرایی در برابر جدید امنیت ملی و قانون در هنگ کنگ روز چهارشنبه.

عکس: دیل de la ری/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

برخی از فعالان به دنبال آزمون این قانون جدید با نگه داشتن نشانه خواستار این شهر را برای استقلال از چین یک عمل جرم در هنگ کنگ تحت قانون که اثر در زمان اواخر روز سه شنبه. پلیس گفت که آنها بازداشت نه نفر برای نقض قانون تامین از جمله یک مرد برگزار شد که یک دلار هنگ کنگ استقلال پرچم و یک زن که با انجام یک هوادار استقلال امضا تزئین شده با آمریکا و انگلیس پرچم.

قانون تصویب شده توسط پکن را بالا مقننه می دهد مقامات گسترده قدرت های جدید برای مقابله با تظاهرات. آن را تجویز مجازات تا عمر حبس برای جرائم جدی از جمله اخلال قدرت دولتی تبانی با نیروهای خارجی و secessionist فعالیت است.

دولت های غربی به انتقاد از این قانون به عنوان یک حمله در هنگ کنگ نسبی استقلال و آزادی مردم ترکیه. اتحادیه اروپا در امور خارجه و رئیس گفت که اتحادیه اروپا نگران است که قانون خطرات تضعیف دلار هنگ کنگ قوه قضائیه مستقل و حاکمیت قانون است.

قانونگذاران در کنگره آمریکا در روز سه شنبه معرفی یک لایحه دو حزبی برای دادن پناهندگی به هنگ کنگ از ساکنان در معرض خطر آزار و اذیت تحت قانون جدید است.

چینی و هنگ کنگ, مقامات گفت: این قانون لازم است برای برقراری نظم در شهر و بود که آن را در پکن اقتدار به اعمال آن است. دولت چین نشان داده است به اندازه کافی سیاسی تحمل و ناآرامی های اخیر در این شهر به چالش کشیده پایین آن خط ژانگ Xiaoming معاون مدیر دولت چین به هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر به خبرنگاران در پکن روز شنبه.

"به عنوان زادگاه گفت: مردم در هنگ کنگ هنوز هم می تواند انتقاد از حزب کمونیست چین پس از تحویل. اما شما نمی توانید به نوبه خود این را به اقدامات" او گفت:.

جولای 1 مشخص شده 23 سالگرد هنگ کنگ تحویل به چین از انگلستان در طول تاریخ گروه های مدنی استفاده کرده اند تاریخ به صحنه تظاهرات در حمایت از تغییر در هنگ کنگ است. بیش از نیم میلیون نفر از تظاهر کنندگان به خیابان ها ریختند در تاریخ 1 ژوئیه سال گذشته در اعتراض به پس-خارج لایحه که اجازه داده اند استرداد مظنون از هنگ کنگ به چین است.

پلیس برگزار شد تا یک بنر در هنگ کنگ روز چهارشنبه هشدار داد که معترضان آنها را می توان در نقض امنیت ملی و قانون است.

عکس: وینسنت یو/آسوشیتد پرس

پلیس رد درخواست مارس سال جاری با استناد به ممنوعیت اجتماعات بزرگ به دلیل جدید کروناویروس و همچنین خشونت در گذشته تظاهرات.

فعالان گفتند که سرپیچی از ممنوعیت و مارس به هر حال. تعدادی از معترضان دارای عقاید از طریق بعد از ظهر فلج ترافیک در برخی از مناطق به عنوان آنها پر از جاده ها است. برخی از مجموعه موانع. جمعیت از مردم swarmed از طریق این شهر برای فرار از پلیس dragnets.

یکی 78 ساله گفت که او نگران قانون جدید پس از فرار به هنگ کنگ در دهه 1970 به فرار حزب کمونیست سرکوب در طول انقلاب فرهنگی چین.

"اما آنچه ما امروز این امنیت ملی-قانون که بسیار بدتر از آنچه که مائو تسه تونگ را به ما," او گفت:. "ما نمی ترسم دیگر در این سن و سال. ما می خواهیم به مخالفت امنیت ملی و قانون است."

در میان کسانی که دستگیر شد اندرو Wan حزب دموکرات مجلس, به گفته معاون خود را.

"شما می توانید ببینید هنگ کنگ مردم بیرون آمدن صحبت های شجاعانه گفت:" رامون یون منطقه عضو شورا برای حزب است. "قانون محروم از حقوق هنگ کنگ مردم—آزادی رسانه ها, آزادی برای اعتراض."

در Causeway Bay منطقه خرید صدها نفر از تظاهرکنندگان با تجمع در مقابل محاصره پلیس شعار استقلال, شعار. یک زن برگزاری یک دست نوشته ثبت تماس برای هنگ کنگ استقلال و تزئین شده با ایالات متحده و بریتانیا پرچم با عجله به مقابله با پلیس شد و به سرعت دستگیر شد.

پلیس هنگ کنگ بعد از آن نشان داد که ثبت نام در یک توییت اعلام کرد خود را بازداشت دوم برای نقض امنیت ملی و قانون است. یک افسر بود و چاقو در دست ساخت دستگیری زور گفت.

در نشانه ای از چگونه گسترده قانون جدید ممکن است پلیس با صدور بیانیه ای که به ذکر برخی از معترضان شعار میدادند: "هنگ کنگ استقلال, تنها راه است." این بیانیه گفت: این شعار هستند "مشکوک به تحریک و یا معاونت در جرم دیگران را به ارتکاب تجزیه طلبی" و ممکن است نقض قانون جدید است.

برخی از هنگ کنگ از ساکنان آنان بود تا در عمل به عنوان پلیس تشکیل cordons در اطراف خلیج کازوی منطقه خرید.

"من بسیار عصبانی گفت:" ریکی Po بود که راه رفتن را از طریق این منطقه با دختر خود را در آن زمان به عنوان افسر پلیس منتقل شد برای جلوگیری فعالان در نظر گرفتن نزدیکی یک بنر که به حمایت قانون جدید است. قانون "حذف حقوق بشر, من نمی تواند آزادی بیان" او گفت:.

نوشتن به دن Strumpf در daniel.strumpf@wsj.com مایک پرنده در Mike.Bird@wsj.com و Joyu وانگ در joyu.wang@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن