هنگ کنگ معترضان در نظر گرفتن خطرات بیشتری را به چالش پکن

یک فعال شناخته شده به عنوان پدر بزرگ وونگ یک داوطلب با حفاظت از کودکان گروه و راست و استدلال با پلیس

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 7 خرداد 1399

یک فعال شناخته شده به عنوان پدر بزرگ وونگ یک داوطلب با حفاظت از کودکان گروه و راست و استدلال با پلیس ضد شورش در هنگ کنگ روز چهارشنبه.

عکس: لام Yik/مهر نیوز

دلار هنگ کنگ—پلیس ضد شورش مواجه با معترضان در چندین ولسوالی چهارشنبه به هزاران پیوست تظاهرات در سراسر این شهر به مخالفت با لایحه که به جرم بی احترامی چین سرود ملی و همچنین امنیت ملی و قانون است که پکن قول داده است برای تحمیل در این شهرستان است.

Pop-up تظاهرات آغاز شده است که در اواخر صبح مختل ترافیک و پلیس گفت: آنها بازداشت 300 نفر در اوایل شب عمدتا به اتهام غیر قانونی مجمع. تظاهرات خیابانی بودند خاموش تر از برخی اعتراض داشتند به نام برای با صدها پلیس ضد شورش پر کردن خیابان های اطراف این شهر مقننه در صبح است. چندین لایه از موانع محاصره این مجتمع چند معترضان دیده می شد وجود دارد.

جنبش اعتراضی با تضعیف خیابان حضور با توجه به کروناویروس مرتبط با اجتماعی, فاصله, قوانین, باقی مانده بود وضعیتی وخیم پنج شنبه گذشته هنگامی که مقامات چینی اعلام کردند که به طور یک جانبه اعمال قوانین با هدف قرار دادن اعمال خرابکارانه علیه حزب حاکم کمونیست. این اقدامات به قانون ساخته شده در هفته شوکه شده و خشم بسیاری از گروه های مخالف که در سال گذشته دولت را مجبور به عقب نشینی از هل دادن منفور چین استرداد لایحه. انبوه جمعیت و سپس به خیابان ها ریختند برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید دموکراسی و دفاع از هنگ کنگ استقلال نسبی از چین است.

زیر کوچکتر تظاهرات خیابانی یکشنبه یک قانونی بحث در چهارشنبه لایحه ای را که به جرم بی احترامی چین سرود ملی یک فرصت بود تا ببینید که چگونه به دور معترضان باقی می ماند مایل به رفتن در صورت محدودیت در مجامع عمومی پلیس دستگیری باندهای تروریستی و تهدید امنیت ملی و قانون حلق آویز بیش از مخالفان. بیش از 8000 معترضان بازداشت بیش از سال گذشته در حال حاضر به صورت طولانی مدت زندان خود را به عنوان موارد فرآوری شده از طریق دادگاه ها.

پلیس حاضر به تصویب برنامه های کاربردی برای تجمع در اطراف مجلس در روز چهارشنبه عمدتا با استناد به بهداشت عمومی خطرات ساخته شده است که هر کسی که به جمع آوری آسیب پذیر به بازداشت غیر قانونی مجمع است که حامل یک جمله حداکثر پنج سال است. در هفته های اخیر پلیس جریمه معترضان برای تجمع در مراکز خرید به خواندن اعتراض ها ،

"هزینه اعتراض exorbitantly بالا در حال حاضر گفت:" سامسون یون استادیار علوم سیاسی در هنگ کنگ Lingnan دانشگاه. "افرادی که شرکت در سال گذشته قطعا باید بالا اعتراض نیت اما در حال حاضر آنها نیاز به وزن کردن هزینه های بالقوه بیشتر از نزدیک."

پلیس با شلیک گاز اشک آور در تظاهرات برای اولین بار در هفته پس از هزاران نفر به خیابان ها ریختند در هنگ کنگ یکشنبه به بیرون ریختن خشم خود را در امنیت و قوانین پکن اعلام کرد که قصد دارد برای تحمیل کنند. عکس: Kin چونگ/آسوشیتد پرس

هنوز معترضان—که بسیاری از آنها جوان—پیوست تظاهرات پراکنده در سراسر شهر در طول چهار شنبه. در موقع ناهار صدها نفر از معترضان تبدیل شده تا در منطقه کسب و کار مرکزی بود که طبق معمول شلوغ با کارگران و خریداران. برای چند دقیقه آنها را با عجله به خیابان توقف تاکسی و اتوبوس و شعار "مبارزه برای آزادی! ایستاده با هنگ کنگ!" بسیاری برگزار شد و تا پنج انگشت یک نماد از پنج خواسته است که زیر بنای این جنبش که شامل بیشتر حقوق دموکراتیک و بیشتر پلیس پاسخگویی.

این گروه بعدها تعقیب دور توسط افراد مسلح در مقابل پلیس ضد شورش که شات فلفل توپ به جمعیت ابتلا به دیگر رهگذران و کارگران دفتر در نزاع است. در طول روز ماموران به نظر می رسد ساخت بازداشت و حتی به عنوان تظاهرات صلح آمیز باقی مانده در مقایسه با برخی از بیشتر گرم می شود صحنه هایی که صورت گرفته با فرکانس بیشتر در گذشته تظاهرات.

سرود قانون است که تقریبا مشخصی برای تصویب به قوه مقننه است که توسط pro-پکن قانونگذاران زیر فیزیکی tussles در اوایل این ماه که دیدم مخالفت قانونگذاران جسمی پرتاب قانونی اتاق بازرگانی به عنوان طرفدار استقرار ارقام اصلاح شده کنترل کنید.

و در حال حاضر نگرانی در مورد سرود قانون شده است به مراتب بیشتر ناگهانی اعمال امنیت ملی و قانون در چین سالانه مجلس نشست در پکن. زمانی که شهر دولت پیشنهاد قوانین مشابه 17 سال پیش آنها مجبور به عقب نشینی آنها پس از تظاهرات توده.

این زمان در اطراف, چینی رهبری در نظر گرفتن ابتکار عمل و گفت: این قانون تصویب خواهد شد به سرعت.

خشم عمومی در چین شده است سوخت توسط پکن تصمیم به دور زدن محلی مقننه. رهبران اپوزیسیون و گروه های حقوق بشر می گویند چین پاره کردن وعده خود را به رعایت "یک کشور دو سیستم" است که تامین حقوق شهروندان در این مستعمره سابق بریتانیا تا 2047.

پلیس ضد شورش بازداشت یک گروه از مردم در طول یک تظاهرات در Causeway Bay منطقه هنگ کنگ روز چهارشنبه.

عکس: اسحاق لارنس/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بسیاری از مردم در حال انتظار برای اطلاعات بیشتر از قوانین جدید قبل از تصمیم گیری های بعدی خود را حرکت می کند.

کنگره خلق ملی چین قوه مقننه است که انتظار می رود با مهر لاستیکی مهر کردن قطعنامه فردا. آن است که انتظار می رود تا حد زیادی شبیه به آنچه که اعلام شد در هفته گذشته هر چند جزئیات هنوز هم نیاز به گوشت توسط یک گروه کاری قبل از آمدن به قانون احتمالا به زودی به عنوان در ماه آینده.

زبان در این قطعنامه هنوز در حال بررسی گفت: Michael تین طرفدار استقرار قانونگذار در هنگ کنگ و نماینده چین ملی.

به روز شده در پیش نویس دیده می شود توسط آقای تین دیروز شامل یک مرجع جدید که گسترش این قانون به پوشش "را فعالیت" را که می تواند دیده می شود به عنوان خرابکارانه و نه فقط عمل می کند. آقای تین گفت: او ابراز اعتراض به این تغییر. در زمینه هنگ کنگ گفت: برخی از شرکت کنندگان ممکن است پیوسته اند اعتراض برای یک هدف اما این رویداد می تواند ربوده شده توسط anti-چین گروه خروج اصلی شرکت کنندگان در معرض خطر جدی تر اتهامات عنوان شده علیه.

یکی دیگر ناشناخته است که چگونه آمریکا پاسخ خواهد داد. برخی از فعالان در حال حاضر فشار بین المللی به عنوان کلید هر گونه تلاش برای مبارزه با پکن ،

رئیس جمهور تهمت و گفت: او بحث در مورد این موضوع بیش از چند روز آینده. "ما در حال انجام چیزی است که در حال حاضر" آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

جاشوا وانگ یکی از شهرستان بهترین و شناخته شده فعالان روز چهارشنبه گفت که او به تازگی صحبت به سن. جاش هاولی (R., Mo.), که در هفته گذشته معرفی دو حزبی قطعنامه در سنای آمریکا به محکوم کردن قانون جدید به او مختصر. سناتور ایالات متحده آمریکا نیز در حال کار بر روی یک لایحه دو حزبی که تحریم مقامات چینی و اشخاص که اجرای جدید امنیت ملی و قوانین در هنگ کنگ و جریمه کردن بانک هایی که انجام کسب و کار با اشخاص.

"ملی-امنیت عمل کرده است به وضوح لمس عصب با کاخ سفید" 23 ساله آقای وانگ گفت.

آقای وانگ شده است چهره های برجسته درخواست سیاستمداران خارجی برای کمک به, که در گذشته کشیده پکن خشم. سرزمین اصلی مقامات به مدت طولانی نگهداری می شود که دلار هنگ کنگ امور آن مسائل بین المللی و با هدف قرار دادن کسانی است که با توطئه خارجی را تحت تاثیر قرار در این شهرستان است که سنگ بنای قانون جدید.

چهره های برجسته در شهرستان را در روزهای اخیر وزن در قانون جدید.

Li Ka-shing یکی از شهرستان ثروتمندترین مردان که منافع span مصرف کننده املاک و بخش های مخابراتی گفت: در پاسخ به سوالات است که در درون هر ملت و حاکمیت حق را برای رسیدگی به آن نگرانی های امنیت ملی.

"امیدوارم این پیشنهاد قانون جدید می تواند به کاهش نگرانی پکن دولت مرکزی احساس در هنگ کنگ و از آن چشم انداز مثبت می توانید شروع به غلبه" آقای لی گفت. در حال حاضر هنگ کنگ مقامات "ماموریت-وظیفه مهم برای تقویت آن ایمان شهروندان و حفظ بین المللی اعتماد در قانون اساسی اصل" یک کشور و دو سیستم.'"

پیش از این روز شنبه قانونی را در جلسه گروه های مختلف به نام برای اعتصاب کار و کلاس تحریم—حتی به عنوان بسیاری از دانش آموزان به مدرسه بازگشت چهارشنبه پس از چهار ماه استراحت برای کمک به مهار شیوع کروناویروس. در حالی که پاسخ نبود به عنوان بزرگ به عنوان برخی دیده می شود در سال گذشته معترضان ابراز نظرات خود را در سراسر شهر در طول روز برخی از پوشیدن لباس مدرسه خود را.

در سرگرمی و خرید از کازوی خلیج 18 ساله علوم اجتماعی دانشجو گفت: او پیوست چرا که دولت سرکوب شد صدای مردم.

"تضاد است و نه تنها گزینه" گفت: دانشجویی که تنها به نام خود را به عنوان درک. "با تمام تلاش های ما قرار داده و ما در مبارزه با آن به احتمال زیاد تغییر پکن تصمیم گیری. من امیدوارم که برای گرفتن توجه بین المللی و جهان چه خبر است در هنگ کنگ در حال حاضر."

نوشتن به ناتاشا خان در natasha.khan@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب