هنگ کنگ از ساکنان می تواند به ارائه تابعیت انگلستان در میان چین بست

یک تجمع اعتراضی برگزار انگلیسی, ملی در خارج از کشور گذرنامه در یک مرکز خرید در اعتراض چین امنیت ملی ق

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 14 خرداد 1399

یک تجمع اعتراضی برگزار انگلیسی, ملی در خارج از کشور گذرنامه در یک مرکز خرید در اعتراض چین امنیت ملی قانون در هنگ کنگ در مارس 29.

عکس: قوم و خویش چونگ/آسوشیتد پرس

لندن—انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون گفت: بریتانیا است و با توجه به ارائه یک مسیر به شهروندی برای نزدیک به سه میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان به انگلستان ميگيرد یک بن بست با چین بیش از آن تصمیم به اعمال دقیق قانون تامین در این مستعمره سابق بریتانیا.

چینی مقننه تصویب قطعنامه ای را به شما معرفی امنیت در هنگ کنگ که آینه چگونه سرزمین اصلی چین آژانس های پلیس فعالیت هایی است که چالش حزب کمونیست قانون است. تصمیم به دور زدن هنگ کنگ مقننه بوده است به شدت مورد انتقاد دولت بریتانیا که امضا توافق نامه در سال 1984 به اطمینان حاصل شود که دلار هنگ کنگ همچنان مستقل از پکن به جز در مسائل مانند دفاع.

"بسیاری از مردم در هنگ کنگ از ترس راه خود را از زندگی—که چین متعهد به رعایت—تحت تهدید" آقای جانسون نوشت: در یک op-ed به نظر می رسد که روز شنبه در روزنامه تایمز در انگلستان و هنگ کنگ در جنوب چین صبح پست. "اگر چین درآمد حاصل برای توجیه ترس خود را پس از آن بریتانیا نمی تواند در وجدان خوب شانه را بالا انداختن شانه های ما و راه رفتن به دور."

تعهد به ریشه تعمیرات اساسی انگلیسی, قانون مهاجرت به زور سعی کنید به چین دست بیش از هنگ کنگ است که این آخرین نشانه ای از چگونه به روابط گرم میان دو دولت در حال حاضر بحرانی. مقامات چینی گفته اند که قوانین جدید لازم است به سرکوب تجزیه طلبی و دخالت خارجی در هنگ کنگ است که مسئولیت antigovernment تظاهرات از تابستان گذشته. چین با انتقاد از بریتانیا در واکنش به این قانون تامین و گفت بریتانیا باید رها کردن آنچه که پکن به نام جنگ سرد و ذهنیت استعماری.

مرتبط

  • اکثر شرکت های ایالات متحده در هنگ کنگ می گویند چین قانون تامین صدمه دیده خواهد شد کسب و کار (3 ژوئن)
  • با هنگ کنگ میدان تیان آن من شب زنده داری لغو 'آتش مثل نور سوسو' (3 ژوئن)
  • چین گاو—چگونه هنگ کنگ Bankrolls سرزمین اصلی (28 مه)
  • آمریکا رسما اعلام کرد که دلار هنگ کنگ است و دیگر خودمختار (27 مه)

در حال حاضر 350,000 از هنگ کنگ 7.5 میلیون نفر از ساکنان نگه ملی بریتانیا در خارج از کشور گذرنامه که افرادی که شهروندان هنگ کنگ قبل از بریتانیا بازگشت شهر به حکومت در سال 1997 برخوردار هستند. آقای جانسون گفت: بیشتر از 2.5 میلیون نفر واجد شرایط برای درخواست آنها—اضافه کردن تا حدود 40% از جمعیت هنگ کنگ. دارندگان آن می تواند گذرنامه مراجعه انگلستان برای یک دوره شش ماه است اما در حال حاضر لازم نیست به صورت خودکار مناسب برای زندگی و یا کار در کشور است.

آقای جانسون گفت: این حق می تواند تمدید برای یک دوره تجدید پذیر از 12 ماه و بیشتر مهاجرت حقوق از جمله حق کار می تواند ارائه شده است. این امر راه را برای کسانی که دارندگان گذرنامه برای دریافت تابعیت انگلستان اگر آنها اقامت در این کشور برای چندین سال.

چین به شدت انتقاد پیشنهاد از آنجا که بریتانیا اولین شناور ایده در هفته گذشته را رد کرده است که امنیت قانون نقض 1984 توافق با بریتانیا. آن گفته است که این سایت متعلق به حق را نامشخص "مربوط به عمل است."

در مورد خواسته انگلیسی ها پیشنهاد در چهارشنبه هنگ کنگ اجرایی کری لام گفت: برخی از دولت های خارجی اتخاذ کرده بود آشکار "استانداردهای دوگانه" در مورد چین امنیتی قانون است.

شده است وجود دارد نصب سر و صدا در انگلستان حاکم حزب محافظه کار برای دولت به یک خط سخت تر در چین به طور خاص بیش از آن در دست زدن به هنگ کنگ و Covid-19. دولت انگلیس در حال حاضر در حال بررسی چگونگی این کشور می تواند تبدیل به کمتر متکی چینی زنجیره تامین اعم از پزشکی به تجهیزات مخابراتی.

پلیس با شلیک گاز اشک آور در تظاهرات برای اولین بار در هفته در هنگ کنگ در ماه مه پس از هزاران نفر به خیابان ها ریختند بیرون ریختن خشم خود را در امنیت و قوانین پکن اعلام کرد که قصد دارد برای تحمیل کنند. عکس: Kin چونگ/آسوشیتد پرس

معلوم نیست دقیقا چه قوانین مهاجرت را تغییر خواهد داد و یا اگر انگلستان را به طور کامل باز کردن درب های خود را به 2.8 میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان به طور بالقوه واجد شرایط برای ملی بریتانیا در خارج از کشور گذرنامه. آن را در حال حاضر مجاز به داشتن یک ملی در خارج از کشور گذرنامه در حالی که نگه داشتن تابعیت یک کشور دیگر. وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab گفت: در انگلستان مورد بحث بود با متحدان از جمله استرالیا و کانادا و آمریکا امکان "بار های اگر ما شاهد خروج دسته جمعی از هنگ کنگ است." او نشان می دهد هر نتیجه بحث.

بریتانیا رای دهندگان ثابت شده حساس به بزرگ influxes از مهاجران در گذشته است. بریتانیا فقط سمت چپ اتحادیه اروپا به محدود کردن جریان مهاجران اروپایی به این کشور است.

"من امیدوارم که آن را نمی خواهد آمد به این. من هنوز امیدوارم که چین را به یاد داشته باشید که مسئولیت به دست در دستکش با قدرت و رهبری" آقای جانسون در مقاله خود نوشت:. مقامات انگلیسی گفته اند که آنها خواهد صبر کنید تا آنها را ببینید منتشر قانون امنیت قبل از مصرف هر گونه اقدام است.

نوشتن به حداکثر در کولچستر max.colchester@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن