هنگ کنگ معکوس ممنوعیت ناهار خوری در رستوران پس از اعتراض عمومی

عکس از مردم پیدا کردن مکان برای خوردن در خارج از گردش به طور گسترده ای در هنگ کنگ. عکس: وینسنت یو/

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 9 مرداد 1399

عکس از مردم پیدا کردن مکان برای خوردن در خارج از گردش به طور گسترده ای در هنگ کنگ.

عکس: وینسنت یو/آسوشیتد پرس

دلار هنگ کنگ—مقامات معکوس یک روز ممنوعیت ناهار خوری در رستوران پس از انتقاد گسترده افشای میدان مین از اعمال اقدامات شامل coronavirus در حالی که حفظ زندگی روزانه.

قبل از پنج شنبه U-turn, عکس ها در حال گردش به طور گسترده ای آنلاین و در رسانه های محلی و نشان دادن کارگران در سراسر شهرستان خوردن کثیف در شرایط. آنها در زمان پناه از گرمای سوزان و ناگهانی باد و باران سنگین در خود استراحت ناهار در ایستگاه های اتوبوس و پارک های محلی و در پیاده روها و راه پله.

پر جمعیت شهرستان از 7.5 میلیون نفر که در آن بسیاری از زندگی در فضاهای شلوغ و که در آن همه جا ناهار خوری کردن فرهنگ به معنی بسیاری از نمی خوردن در خانه در حال مبارزه با یک سوم شیوع کروناویروس. این شهرستان گزارش یک رکورد 149 موارد جدید پنجشنبه نهم مستقیم روز که در آن عفونت شمارش شدند در سه گانه آمار و ارقام.

یکشنبه توسعه نشان می دهد که دشواری مقامات چهره در محدود کردن ضروری فعالیت های انسانی و بدون اجرای کامل مستند. بسیاری از مردم در این شهر همچنان به کار در ساختمان و سایت های کارگران حمل و نقل و در مغازه ها و دفاتر.

جنوب شرق آسیا شیوع کروناویروس

  • ژاپن Covid-19 پناهگاه گزارش اول آن عفونت شکستن خط کامل
  • ویتنام شد خرد کردن Coronavirus—در حال حاضر آن را کردم شیوع جدید
  • کره جنوبی در پایان Coronavirus Whack-a-Mole

"هر دولتی در جهان است که به دنبال ترکیب مناسبی از بهداشت عمومی اقدامات است که می تواند به سرکوب ویروس بدون به خطر انداختن اقتصاد" گفت: بن Cowling رئیس اپیدمیولوژی و آمار زیستی در دانشگاه هنگ کنگ در دانشکده بهداشت عمومی. "همه ما تشخیص آن دشوار است ،

پروفسور Cowling افزود: از دیگر اقدامات اجرا شده در اوایل ماه—از جمله کاهش مجامع عمومی و بسته شدن ورزشگاه و میله ها—بودند مهار این بیماری را گسترش. باروری تعداد که آهنگ های تعداد زیادی از مردم یک Covid-19-مثبت فرد آلوده کاهش یافته است در زیر یکی از حدود یک هفته پیش گفت: پیشنهاد روزانه تعداد آزمایشگاه تایید موارد می تواند اوج ظرف دو هفته پس از آن.

دولت گفته بود اواخر روز چهارشنبه که آن را باز جامعه مراکز در سراسر شهر برای مردم به خوردن پس از خشم بیش از ممنوعیت قبل از ساخت بیشتر قابل تنظیم پنج شنبه.

در اعلام به روز رسانی محدودیت دوشنبه یک سخنگوی دولت گفت: آن را به حال ساخته شده تغییرات پس از بررسی وضعیت و که آن را "درک ناراحتی و مشکلات آن را به افرادی که تا به حال به کار می کنند."

رستوران ها هنوز بسته بود برای ناهار خوری در از 6 بعد از ظهر تا 4:59 صبح, سخنگوی, گفت:, و نیاز به کار در نیمی از ظرفیت بیش از دو نفر در یک جدول.

"اجازه دادن به مردم برای غذا خوردن در رستوران است که هنوز هم امن تر از آنها را وادار به وعده های غذایی خود را در غیر قابل تنظیم فضاهای کوچک مثل خانه و کوچه و یا ازدحام مردم به سوپر مارکت" گفت: الان زمان یک مشاور اقتصادی دولت که با استقبال از حرکت می کند.

مربوط تصویری

دانشمندان در حال کار در سرعت فوق العاده خطرناک به توسعه یک واکسن موثر برای coronavirus. هدف نهایی: به نقصان به اندازه کافی از جمعیت جهان را برای رسیدن به گله ایمنی. وال استریت ژورنال توضیح می دهد. تصویر: یعقوب رینولدز

آقای روحانی که صاحبخانه برای رستوران ها در این شهر با اشاره به قوانین سختگیرانه مانند دما چک مورد نیاز دست-ضد عفونی کننده استفاده کنید و اجباری ماسک-با پوشیدن یک بار شام خود را به پایان برساند وعده های غذایی که در رستوران ها تا به حال رعایت شده برای ماه می باشد.

اقدامات دیگر تحمیل شنبه برای حداقل یک هفته باقی خواهد ماند. آنها شامل ممنوعیت تجمعات بیش از دو نفر—با استثنا برای کسانی که ساکن در همان خانواده و نیاز مردم به پوشیدن ماسک در خارج از منزل حتی در حالی که ورزش.

هنگ کنگ پشت سرگذاشته دو در اوایل شیوع بیماری در حالی که اجتناب از یک مستند و تا حد زیادی به بازگشت به زندگی عادی است. در اوایل این ماه یک موج از عفونت آغاز شد و در سراسر شهر اندیشه توسط کارشناسان پزشکی به معرفی توسط مردم از جمله هوایی و دریایی خدمه که حذف شده بود از ویروس اقداماتی که باید پس از سخت تر شده است.

این شهر ثبت کرده است 3,151 عفونت و مرگ و میر 24.

"محدودیت در ناهار خوری مفید هستند در برش جامعه زنجیره انتقال گفت:" دیوید هوی مدیر دانشگاه چینی هنگ کنگ Stanley Ho مرکز در حال ظهور بیماری های عفونی. "با این حال بسیاری از مردم در اینجا کار خارج از منزل و یا خارج از دفاتر. آنها را وادار به غذا خوردن در خیابان در 34 درجه و آب و هوا بدون دسترسی آسان به فضا و شیرهای آب نامطلوب است," او گفت: با اشاره به آخرین درجه حرارت بالاتر از 90 درجه فارنهایت است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به ناتاشا خان در natasha.khan@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب