هنگ کنگ امنیت قانون به پکن گسترده قدرت های جدید

چین گذشت امنیت ملی و قانون برای هنگ کنگ است که با هدف سرکوب antigovernment اعتراضات پس از یک سال از نا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 10 تیر 1399
چین گذشت امنیت ملی و قانون برای هنگ کنگ است که با هدف سرکوب antigovernment اعتراضات پس از یک سال از ناآرامی. وال استریت ژورنال به جاش چانه توضیح می دهد که چرا برخی از کشورها به انتقاد از این قانون و به همین دلیل منتقدان می گویند این می تواند تهدیدی برای این شهر وضعیت به عنوان یک مالی جهانی hub. عکس: ممکن است جیمز/زوما پرس

دلار هنگ کنگ—ساعت پس از چین مقننه با تصویب جدید امنیت ملی و قانون برای هنگ کنگ, شهر دولت منتشر تکمیل سند برای اولین بار آشکار دامنه کامل از قانون است که تحمیل مجازات به حبس ابد.

پیش نویس و تصویب در غیر منتظره ای سریع و مرموز فرایند, قانون سبب پکن را به هنگ کنگ بسیاری از روش ها که سرزمین اصلی چین آژانس استفاده برای فعالیت های پلیس است که چالش حزب کمونیست قانون—یک چشم انداز است که فرستاده لرز از طریق دموکراسی خواهی گروه ها و کسب و کار و مدارس و سازمان های رسانه ها در این مستعمره سابق بریتانیا.

قانون منتشر شد علنا حدود یک ساعت قبل از نیمه شب سه شنبه به طور رسمی با قرار دادن آن در اثر فقط قبل از هنگ کنگ نشانه 23rd سالگرد بازگشت خود را به کنترل در روز چهارشنبه.

مربوط به پوشش

  • چین امنیت ملی قانون بافندگی هنگ کنگ فعالان منحل
  • هنگ کنگ امنیت قانون: آنچه در چین برنامه ریزی شده است و به همین دلیل در حال حاضر
  • چین حملات برگشت در ایالات متحده حرکت می کند برای محدود کردن ویزا برای مقامات حزب
  • هنگ کنگ وکلا هشدار می دهند چین امنیتی قانون را تضعیف حقوقی استقلال
  • سنا تحریم لایحه در چین بیش از هنگ کنگ قانون

آن جرم secessionist, خرابکارانه و تروریستی فعالیت در هنگ کنگ و همچنین اعمال تبانی با نیروهای خارجی به خطر افتادن امنیت ملی—همه از آن می تواند با مجازات حبس باشد. تبانی جرائم شامل جاسوسی و تلاش برای اعمال تحریم در برابر هنگ کنگ و یا کل از چین و برانگیختن نفرت علیه دولت محلی یا مرکزی.

این قانون همچنین آمده است که آن را به هر کسی که مرتکب جرائم تعریف شده توسط مفاد آن حتی اگر آنها در خارج از هنگ کنگ و نمی دائمی ساکنان این سرزمین است. این روشن نیست که چگونه این ماده می تواند اجرا شود.

این قانون سبب چین دولت مرکزی برای نظارت بر پلیس از فعالیت های خرابکارانه در هنگ کنگ و در برخی موارد دخالت مستقیم. مفاد آن را جایگزین دلار هنگ کنگ قانون وجود دارد باید تناقضات بین آنها است.

کمیته دائمی چین مقننه محفوظ است حق تفسیر قانون به معنی پکن نهایی می گویند بیش از آن است که چگونه اجرا به جای این شهرستان در دادگاه.

با توجه به قانون بسیاری از مسئولیت برای اجرای امنیت ملی می افتد به ویژه شورای تشکیل شده توسط هنگ کنگ مقامات و رهبری در شهرستان اجرایی. کار خود را خواهد, محرمانه با تصمیم گیری منوط به بررسیهای قضایی.

یک واحد ویژه در نیروی پلیس محلی رسیدگی خواهد شد امنیت ملی و موارد آن می توانید به استخدام پرسنل از خارج از هنگ کنگ. فراتر از پلیس معمول قدرت در تحقیقات جنایی قانون اجازه می دهد تا واحد ویژه پلیس برای قرار دادن مظنونین تحت نظارت مخفی با مجوز از این شهر اجرایی.

حکم قانون اجرایی—که انتخاب شده است توسط یک کمیته با انباشته pro-پکن اعضای—برای تعیین قضات که می تواند ریاست امنیت ملی و موارد. تحت هنگ کنگ انگلیسی-style نظام حقوقی قوه قضائیه به معنای مستقل از دولت و قضات نیست سیاسی منصوب کرد.

هنگ کنگ دولت نیز نیاز به تقویت آن نظارت و مدیریت از مدارس و سازمان های مدنی در رسانه ها و اینترنت و استفاده از این سیستم عامل برای آموزش ساکنان محلی در مورد مسائل مربوط به امنیت ملی است.

اختصاصی مرکزی-دفتر دولت در هنگ کنگ نظارت امنیت ملی و امور و پرسنل آن توانمند هستند برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات مشاوره و نظارت بر مقامات محلی در مسائل امنیتی. پرسنل خود را نمی خواهد در معرض هنگ کنگ قانون زمانی که آنها در حال انجام وظایف خود است.

این دفتر نیز رسیدگی انتخاب پرونده های جنایی است که تلقی عمده تهدید برای امنیت ملی و یا فراتر از قابلیت مقامات محلی. سرزمین اصلی چین به دادگاه و دادستانی سازمان توانمند هستند برای رسیدگی به چنین مواردی مطابق با مربوطه چینی ،

برخی از مفاد ظاهر طراحی شده برای مقابله با تاکتیک های استفاده شده توسط antigovernment معترضان بیش از سال گذشته است. حمله به دولت امکانات را می توان براندازی در حالی که آسیب رساندن به حمل و نقل عمومی می تواند به عنوان یک اقدام تروریستی. قانون می گوید آن است که قابل اجرا به جرائم پس از آن طول می کشد تا اثر نشان می دهد که نمی توان آن را عطف به ماسبق شود.

پس از پکن برای اولین بار اعلام کرد قصد دارد برای تصویب ملی-قانون امنیت برای هنگ کنگ در اواخر ماه مه مقامات چینی بارها و بارها رد انتقاد از سیاستمداران مخالف و فعالان حقوق در شهر و از آمریکا و دیگر قدرت های غربی که در تقبیح این قانون به عنوان ابزاری برای سرکوب آزادی های مدنی و تضعیف این شهر وعده داده استقلال از پکن است.

مقامات در پکن و هنگ کنگ ارائه شده اطمینان داد که این قانون به اهداف فقط "یک تعداد بسیار کمی" از مردم و کمک به بازگرداندن صلح و رفاه به شهرستان پس از antigovernment تظاهرات.

نوشتن به Chun هان وانگ در chunhan.wong@wsj.com و Wenxin فن در Wenxin.Fan@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن