هنگ کنگ معلمان اخراج و ترس را در چین اهداف متفکران لیبرال

توسط Joyu وانگ نزدیک Joyu وانگ بیوگرافی @joyuwang joyu.wang@wsj.com و لوسی Craymer نزدیک لوس

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 29 تیر 1399

دلار هنگ کنگ—هنگ کنگ معلمان که حمایت antigovernment تظاهرات—با در نظر گرفتن به خیابان ها و یا حمایت از تظاهرکنندگان در رسانه های اجتماعی—در حال مواخذه و در برخی موارد از کار اخراج شده به چین حزب کمونیست حرکت به مهر کردن مخالفان است.

بسیاری از ناظران می گویند که آنها از ترس شهرستان سنت لیبرال آموزش و پرورش و تفکر انتقادی خواهد بود جایگزین توسط چینی به سبک طرفدار دولت درس و سرکوب گفتمان سیاسی. فشار نصب شده پس از پکن تحمیل فراگیر جدید امنیت ملی و قانون در اینجا در پایان ماه ژوئن.

قانون خواستار افزایش نظارت و مقررات مدارس—اقدامات است که به دنبال ماه از هشدار به معلمان که آنها نه بحث در مورد دیدگاه های سیاسی خود را با دانش آموزان و یا شرکت در فعالیت های اعتراض.

ریموند یونگ دستگیر شد و در یک تظاهرات در سال گذشته گفت: به او گفته شد که پس از چهار سال تدریس در وابسته به قلمرو اسقف دختران مدرسه قرارداد خود را نمی خواهد بود تمدید کرد. آقای یونگ گفت: مقامات مدرسه شروع به تحقیق در مورد او پس از یک ژانویه تجمع که در آن او گفت: معلمان باید سیاسی ایستاده است.

مدرسه نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

دانش آموزان برگزار می شود علائم در طول یک طرفدار دموکراسی اعتراض خود را در نزدیکی مدرسه ای در هنگ کنگ در ژوئن 12.

عکس: اسحاق لارنس/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آقای یونگ تدریس لیبرال مطالعات اجباری موضوع در هنگ کنگ اضافه شده به برنامه درسی در سال 2009 به گسترش آگاهی دانش آموزان از رویدادهای جاری و آنها را به فکر می کنم به شدت. آن را مورد حمله قرار می آیند در سال گذشته از چینی و مقامات محلی برای سیاسی افراد جوان است.

به دلیل جدید امنیت ملی گفت: "ما ممکن است جرات نمی کند به بحث در مورد جنبش حقوق بشر در چین آن را یک حزب حکومت و یا حتی بلایای طبیعی" آقای یونگ گفت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه پیامدهایی برای آینده دلار هنگ کنگ شما را از امنیت ملی ، پیوستن به مکالمه زیر.

حدود 100 معلمان دستگیر شده اند در رابطه با جنبش اعتراضی در سال گذشته همراه با بیش از 3000 اولیه و ثانویه و دانشجویان دانشگاه, به گفته مقامات دولتی که می گویند مدارس کمک کرده اند فاستر نارضایتی.

در اجلاس آموزش و پرورش در اوایل این ماه در هنگ کنگ بالا محلی رسمی رئیس اجرایی کری لام گفت: "ما نمی تواند کمک کند اما بپرسید چه چیزی اشتباه است با آموزش و پرورش در هنگ کنگ؟" او در ادامه گفت: "من امیدوارم که امنیت ملی قانون نیز یک نقطه عطف برای بازگشت آموزش و پرورش به آموزش و پرورش و دانشجویان بازگشت به مسیر صحیح است."

مقامات می گویند که آنها دریافت کرده اند 222 شکایت در مورد معلمان پس از اعتراضات آغاز شد; تا کنون آنها را به انجام 180 تحقیقات و صدور اخطار کتبی یا مواخذه 26 معلمان است. دیگران دریافت "مشاوره" و یا "کلامی یادآوری است." در حدود نیمی از موارد هنوز در حال بررسی است.

ریموند یونگ می گوید او قرارداد آموزش در یک مدرسه دخترانه در هنگ کنگ نبود تمدید این سال است.

عکس: JOYU وانگ/وال استریت ژورنال

یک سخنگوی این شهر اداره آموزش و پرورش که نظارت بر مدارس گفت: شکایت شده بود با برخورد منصفانه و بدون معلم بود به دلیل "خاص سیاسی." او افزود: "ما با این حال تاکید می کند که معلمان نباید بیان دیدگاه های خود در بیان نفرت و یا از طریق خشونت."

او گفت: این اداره تا به حال هیچ اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از معلمان قرارداد نبوده است را تمدید کرد.

Ip Kin-یون یک طرفدار دموکراسی نماینده مجلس انتخاب شده توسط معلمان و مربیان گفت: معلمان در "ترس و لرز" که درس تکالیف و امتحانات خواهد بود طلبه توسط پدر و مادر خود را که ممکن است گزارش آنها را به این شهر اداره آموزش و پرورش.

"هر گونه اشتباهات کوچک در حال قرار دادن در زیر میکروسکوپ" آقای Ip گفت و اشاره کرد که معلمان تحت فشار با توجه به شکایت آنها ممکن است برای دریافت آموزش خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود را آنلاین سخنرانی خصوصی حساب های اجتماعی رسانه ای.

جدید امنیت ملی قانون جرم تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با خارجی یا نیروهای خارجی به خطر انداختن امنیت ملی است. همچنین مقرر کنترل بر نهادهای علمی, اینترنت و رسانه—مناطق پکن است و در مجموع کنترل در سرزمین اصلی اما آن رونق آزادانه برای چندین دهه در این مستعمره سابق بریتانیا.

مربوط تصویری

رئیس جمهور تهمت امضا تحریم لایحه با هدف قرار دادن مقامات چینی و گفت: او را پایان درمان خاص برای هنگ کنگ است. وال استریت ژورنال اندرو Dowell به نظر می رسد در چگونه تنش بیش از یک امنیت ملی قانون به تازگی اعمال شده توسط پکن در حال تغییر مالی توپی. عکس کامپوزیت: جورج فراز

آموزش و پرورش اداره در حال حاضر ممنوع دانشجویان از تشکیل زنجیره انسانی محبوب راه مسالمت آمیز برای ارائه طرفدار دموکراسی پیام در سکوت شکل و همچنین آواز اعتراض سرود و شعار کلمات تلقی ترویج استقلال. این اداره از خواسته مدارس به بررسی تمام مواد آموزشی و خلاص شدن از شر هر گونه که می تواند "تحریک هر عمل یا فعالیت هایی که خطر انداختن امنیت ملی"است.

یک برنامه خواندن تابستان فراهم می کند که رایگان کتاب به مدارس ابتدایی و متوسطه دانش آموزان مورد انتقاد قرار گرفته در این سال توسط کسانی که طرفدار استقلال بیشتر برای هنگ کنگ برای معرفی کتاب علاقه پکن-ارتباط ناشران و به شدت متمرکز بر موضوعات مربوط به تاریخ و فرهنگ و همچنین ترویج چینی اخلاق و اخلاق.

از 1,185 پاسخ دهندگان به یک ماه ژوئن بررسی توسط هنگ کنگ حرفه ای معلمان اتحادیه 92.4% گفت: آنها احساس فشار از دولت; 80.3 درصد از آنها گفت: آنها باید اجتناب بحث در مورد مسائل حساس در کلاس درس; و 91.8% گفت: آنها تا به حال یک چشم انداز منفی برای این شهرستان در سیستم آموزش و پرورش.

معلمان در صورت افزایش فشار به دلیل شکایات واصل بیشتر گفت: علم وای-واه رئیس معلمان در اتحادیه. وی با انتقاد از آموزش و پرورش اداره خودسرانه دست زدن به چنین مواردی آن را به عنوان بررسی ناشناس شکایت.

یک بنر برای هنگ کنگ جدید امنیت ملی و قانون در این ماه.

عکس: آنتونی والاس/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

"آموزش و پرورش نمی تواند فقط در مورد چیزهای مثبت" آقای علم گفت او نگران هنگ کنگ کلاس های درس تبدیل شدن به بیشتر شبیه به کسانی که در سرزمین اصلی.

Fong Chak قلع لیبرال مطالعات معلم در یک مدرسه متفاوت از آقای یونگ است و در حال حاضر آماده جدید آموزش مواد جدید قانون تامین و بررسی دیگران در حالی که تلاش برای منبع طیف وسیعی از مواد مرجع از سازمان های خبری به مطمئن شوید که او ارائه دیدگاه های مختلف به دانش آموزان خود را.

او گفت که به دلیل امنیت قانون بسیار گسترده ای آن را سخت بدانید که چه پوشیده شده است و آنچه غیر قابل قبول است. او گفت: برخی از همکاران برنامه ریزی برای استفاده از تنها دولت صادر شده و مواد را به مطمئن شوید که آنها نمی به طور تصادفی عبور از هر خط. "این یک نوع خود سانسوری" او گفت:.

یکی دیگر از دبیرستان معلم که تنها به گذشته خود نام وانگ گفت: قرارداد نیست تمدید شد گزارش "ساخت تصاویر نامناسب."

مدرسه خود را دریافت ناشناس شکایت وی از سوی مامورین او تا به حال به چاپ کاریکاتورهای سیاسی در رسانه های اجتماعی. مقامات خواستار او به آنها بگویید که آیا او مسئول این تصاویر, آقای وانگ گفت.

پس از به دنبال مشاوره از اساتيد اتحادیه آقای وانگ به چالش کشیده صحت شکایت. او نمی شنوند تا ماه ژوئن زمانی که قرارداد خود را دریافت نمی کند تمدید کرد. او گفت: مدرسه به او گفت این بود که یک بودجه موضوع است.

"هر معلم در اینجا نگران است و واقعا می ترسم" آقای وانگ گفت. "در جایی که خط قرمز? این چیزی است که ما مربیان هنوز نمیفهمد."

نوشتن به Joyu وانگ در joyu.wang@wsj.com و لوسی Craymer در Lucy.Craymer@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب