هنگ کنگ تیان آن من شب زنده داری در شک دولت افزایش Coronavirus فاصله

هزاران نفر از مردم با حضور در سال گذشته 4 ژوئن شمع افروزی در ویکتوریا پارک در هنگ کنگ است. عکس: قو

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 30 اردیبهشت 1399

هزاران نفر از مردم با حضور در سال گذشته 4 ژوئن شمع افروزی در ویکتوریا پارک در هنگ کنگ است.

عکس: قوم و خویش چونگ/آسوشیتد پرس

دلار هنگ کنگ—مقامات روز سه شنبه گفت که آنها را گسترش اجتماعی-دورى قوانین شامل coronavirus به ژوئن 4, ریخته گری شک بیش سالانه شمع افروزی برگزار می شود که تاریخ به یاد قربانیان سال 1989 قتل عام میدان تیان آن من.

ممنوعیت تجمعات عمومی بیش از هشت نفر است که در میان اقدامات هنگ کنگ در حال حاضر در نیروی داشتن اجتناب شود در مجموع مستند به نبرد Covid-19 شیوع است که wreaked ویران در جهان است. حتی به عنوان تعدادی از محلی منتقل موارد کاهش یافته به صفر در اکثر روزها مقامات دولتی گفته اند که برخی از محدودیت ها نیاز به در محل باقی می ماند حتی به عنوان میله و ورزشگاه بازگشایی شده است.

"در حال حاضر هدف اصلی ما در نظر است که بهداشت عمومی—بدون نظر" هنگ کنگ بالا مسئول بهداشت سوفیا چان گفت: با استناد به طولانی خطر شیوع. او افزود که دولت بوده است گسترش محدودیت در تجمعات هر 14 روز.

این گروه که سازماندهی سالانه بزرگداشت—بزرگترین توده یاد بر خاک از سال 1989 نظامی عکسبرداری از دانش آموزان است—بحث داخلی چگونه برای ادامه گفت: Lee Cheuk-یان رئیس هنگ کنگ داد در حمایت از میهنی جنبش های دموکراتیک از چین است.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

پلیس نیاز به رفتن پیش رو برای شب زنده داری که صورت گرفته در 4 ژوئن هر سال از سال 1990 است. دو برنامه های اخیر برای تظاهرات بودند را رد کرد و توسط پلیس به عنوان یک بهداشت عمومی خطر حتی اگر سازمان متعهد به نگه داشتن مردم از هم جدا.

"هیچ کس در این شهر را باور وجود دارد که بدون ملاحظات سیاسی پشت این زمینه گفت:" آقای لی. "چرا دیگر اقدامات آرام به جز این ؟" او افزود: با استناد به استثنا برای تجمعات مذهبی و بازگشایی مدارس در هفته آینده.

آقای لی گفت که او شخصا هنوز هم رفتن به پارک به نور یک شمع بدون در نظر گرفتن و حداقل تماس در هنگ کنگ مردم را به نور یک شمع در هر کجا که هستند در سراسر شهرستان.

مربوط تصویری

پس از شش ماه از اعتراضات—مربوط توسط درگیری ها بین پلیس و تظاهرکنندگان—هیچ کس نمی داند چه آینده نگه می دارد برای هنگ کنگ به عنوان یک محل برای زندگی و مالی توپی. تیک تاک ساعت است: چین گرفتن را سفت به عنوان 2047 نزدیک و شهر را منحصر به فرد آزادی منقضی خواهد شد. عکس های اعتباری: Visualtraveling

هر گونه ممنوعیت تاثیر این رویداد به احتمال زیاد ملتهب تنش های سیاسی است که باید رشد پر در هفته های اخیر با مخالفان از ترس تشدید سرکوب توسط دولت های محلی و پکن است. پنج روز پس از آخرین سال را شب زنده داری حدود یک میلیون نفر به خیابان ها ریختند مخالفت با یک استرداد لایحه کمک به نیروی دولت به بعد آن را برداشت.

در این سال گروه های مخالف در حال مبارزه با یک قانون است که می تواند بی احترامی چین سرود ملی جرم مجازات حبس است.

این تیان آن من شب زنده داری است که به طور معمول یک یادآوری امر که جذب ده ها هزار نفر از مردم در هر سال است. آنها را جمع آوری در شهرستان ویکتوریا پارک, روشنایی, شمع, آواز آهنگ به یاد قربانیان و خواستار حزب کمونیست چین به کفاره برای اقدامات خود را.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

هنگ کنگ را تجربه کرده است نسبتا کوچک شیوع کروناویروس—1,056 موارد از ژانویه با چند ظاهر شده اند به محلی منتقل شده در ماه گذشته موفقیت آمیز نسبت به همکاری از شهروندان مراقبت های بهداشتی کارگران و مقامات دولتی.

چند قابل توجه اپوزیسیون که به طور منظم در جلسات سالانه و شب زنده داری بودند دستگیر شده توسط مقامات در ماه گذشته و به اتهام شرکت در تظاهرات غیر مجاز در سال گذشته است.

و در روز دوشنبه pro-پکن قانون گذاران موفق به کسب یک پیروزی در این شهر مقننه است که آنها را قادر به نگه داشتن سرود لایحه در مسیر عبور ژوئیه پس از چند ماه از filibustering توسط مخالفان اردوگاه. این لایحه به خواندن دوم مارس 27.

به عنوان بخشی از این توافق نامه توزیع هنگ کنگ به چین پکن تضمین این مستعمره سابق بریتانیا یک وضعیت موجود تنظیم از سال 1997 به 2047 تا حد زیادی حفظ شهروند آزادی به مراتب بیشتر لیبرال از کسانی که در سرزمین اصلی.

تحلیلگران انتظار دارند تظاهرات عمومی را انتخاب کنید تا دوباره داده می شود که دولت نه خطاب به بسیاری از خواسته های.

نوشتن به ناتاشا خان در natasha.khan@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب