چگونه اروپا نگه داشته Coronavirus موارد کم حتی پس از بازگشایی

مخاطبان در عملکرد یونانی ملی اپرا در آتن در جولای 18. عکس: alkis konstantinidis/ایسنا توسط

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 31 تیر 1399

مخاطبان در عملکرد یونانی ملی اپرا در آتن در جولای 18.

عکس: alkis konstantinidis/ایسنا

زمانی که کشورهای اروپای غربی شروع تدریجی خود مستندات در بهار امسال افزایش coronavirus موارد به طور گسترده ای انتظار می رود به دنبال دارد. ماه—حتی در حالی که اروپایی ها معاشرت در کافه ها, رستوران ها و سواحل شلوغ—که هنوز هم اتفاق افتاده است.

به عنوان یک افزایش در موارد نیروهای تعدادی از کشورهای ایالات متحده آمریکا به reimpose محدودیت در اروپا بازگشایی ترین قسمت حال با توجه به طرح.

که تا حد زیادی به دلیل مشخص شده تغییر در رفتار اجتماعی سراسر اروپا پس از تلاش های گسترده توسط سیاست گذاران به مته عمومی به دنبال ساده سه جانبه روش: نگه داشتن یک فاصله زمانی که امکان افزایش بهداشت و پوشیدن ماسک صورت لزوم. افراد مسن که بیشتر در معرض خطر هستند به خصوص مراقب باشید.

"مردم در اروپا درک آنچه آنها نیاز به انجام. آنها آن را به طور جدی می گوید:" Ilaria Capua است virologist در دانشگاه فلوریدا است. "بحران شده است به کار گرفته شده متفاوت در کشورهای مختلف اما هیچ کس در اروپا گفت: این یک چیز بحران است."

مهمتر کارشناسان می گویند کشورهای اروپایی است که در کاهش بروز Covid-19 را به شدت تمام ادامه به ممنوعیت به اصطلاح superspreading حوادث—تجمع جمعی مانند مسابقات فوتبال و کنسرت است که معتقد به عمل به عنوان رشد برای این بیماری همه گیر.

با وجود گاه به گاه محدود شیوع و افزایش موارد در کشورهای بالکان و نگرانی های خوشه ای در شمال شرق اسپانیا—تعدادی از عفونت های جدید در کشورهایی مانند ایتالیا و آلمان و فرانسه به کاهش خود ادامه داد بعد از مستندات برداشته شد و در هفته های اخیر plateaued در چند صد یک روز در هر کشور را از چند هزار در اوج بحران است.

اروپا مرکز این ویروس در ماه مارس و آوریل با پنج تا از بزرگترین کشورهای ایتالیا و اسپانیا و انگلیس و آلمان و فرانسه—که تا کنون داشتن گزارش بیش از 1.164 میلیون عفونت و 148,000 مرگ و میر با توجه به آخرین آمار و ارقام موجود از سازمان بهداشت جهانی است.

"دلیل این است که ما ریشه موج اول اپیدمی توسط بسیاری از شهروندان ما در حال تغییر رفتار خود" استاد Lothar Wieler رئیس موسسه کخ رابرت آلمان مرکز کنترل بیماری ها گفت: در یک کنفرانس خبری هفته گذشته است.

بیشتر

  • ایالات متحده گزارش ثبت Covid-19 فقره
  • آکسفورد-AstraZeneca واکسن پیشتاز نشان می دهد وعده در دادگاه
  • شهر نیویورک وارد آخرین مرحله از بازگشایی
  • جمهوری خواهان قرار دادن مدارس و مشاغل در بالای Coronavirus اولویت
  • به دنبال وال استریت ژورنال را پوشش کامل از Coronavirus بحران

حتی در سوئد که هرگز برقرار مستند و دچار مرگ و مير بالا تعداد موارد جدید است plateaued به مردم رعایت فاصله میان قوانین ممنوعیت از حوادث در مقیاس بزرگ.

سطح پایین از عفونت های جدید در اروپا آزاد کردن تخت بیمارستان و اجازه عمومی-مقامات بهداشتی به تمرکز بر روی تست و جداسازی ویروس حامل و پیگیری کردن و تست خود را در تماس نزدیک.

آلمان که مقیاس تست ظرفیت به بیش از 1.1 میلیون آزمون در هفته تربیت صدها نفر از مردم و بسیاری از آنها را دانشجویان پزشکی برای کمک به با تماس با ردیابی در سراسر کشور است. یک تماس-ردیابی نرم افزار تلفن همراه است که راه اندازی شد وجود بیش از یک ماه پیش دانلود شده است نزدیک به 16 میلیون بار. تعدادی از تست های انجام شده متفاوت است اما به طور متوسط نزدیک به 300,000 یک هفته.

در ایتالیا, گسترده, تماس, ردیابی و آزمایش به معنی تعداد زیادی از حامل بدون علامت هستند که شناسایی و جدا شده است. در واقع اکثر کسانی که آزمایش مثبت برای coronavirus در هفته های اخیر در ایتالیا شناسایی شدند نه به این دلیل که توسعه علائم اما از آنجا که آنها مورد آزمایش قرار گرفتند به عنوان یک نتیجه از تماس با ردیابی و یا بعد از تست مثبت آنتی بادی است.

این یک کنتراست قابل توجه با آغاز بحران است. سپس رهبران سیاسی به حداقل برسد خطر مردم تا حد زیادی دوری ماسک صورت یا اجتماعی فاصله و ممنوعیت جمعیت از مسابقات فوتبال و یا دیگر رویداد بزرگ به نظر می رسید غیر قابل تصور است. در ماه مارس حتی به عنوان مورد تعداد نصب هزاران نفر شرکت کننده در یک Smurf-مضمون رژه در فرانسه پانسمان مانند, آبی, شخصیت های کارتونی در یک نمایش تمرد در برابر ویروس.

یک شناور اجتماعی فاصله گرفته سینما در Bassin de la Villette در پاریس در جولای 18.

عکس: gonzalo fuentes/ایسنا

در ایتالیا رنج می برد که یکی از مرگبارترین در جهان شیوع این ویروس گسترش بدون کنترل و کشف نشده برای هفته ها. در بدترین مناطق آسیب دیده در این کشور شمال بیمارستان شد در حال اجرا از تخت در بخش مراقبت های واحد. تست محدود بود و تماس با ردیابی بی اثر است.

یک وضعیت مشابه است که در حال حاضر در کشورهایی مانند آریزونا فلوریدا و تگزاس.

در ایالات متحده "ما در حال هل دادن این ایده که ما باید به زندگی با این ویروس است که وجود دارد هیچ چیز ما می توانید انجام دهید. این درست نیست: اروپا نشان می دهد که شما می توانید به نوبه خود این بیماری همه گیر در اطراف می گوید:" جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی و محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

در حالی که بسیاری از کشورهای اروپایی به طور موثر با استفاده از lockdown برای پایین آوردن مورد سطح و ایجاد بهداشت عمومی ظرفیت برای پیگیری و ردیابی عفونت های جدید در برخی از ایالات آمریکا از جمله تلاش ها هنوز عقب.

"تفاوت اساسی بین اروپا و امریکا است که اروپا گرفته شده این ویروس به طور جدی و امریکا تا حد زیادی است می گوید:" Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه. "ما نمی ساخت تست و ردیابی برنامه و در بخش هایی از کشور ما حتی نمی را مورد پایین. ما انجام داده اند همه چیز نیمی از راه است."

مقامات اروپایی با این حال هشدار می دهند در برابر خوشنودی است. اسپانیا که موفق به زانو در آوردن ميزان عفونت پس از ضربه سخت با این بیماری همه گیر در اوایل این هفته ثبت بزرگترین افزایش موارد جدید از مه. خوشه ای از عفونت در شمال شرق اسپانیا را مجبور کرده است تا دولت های محلی وجود دارد به معرفی برخی از محدودیت.

در جنوب شرقی اروپا, کرواسی, صربستان, شمال مقدونیه و بلغارستان—که همه مستندات دقیق است که تا حد زیادی کاهش تعداد موارد جدید—همه تجربه تازه ای افزایش coronavirus عفونت پس از آنها به طور ناگهانی لغو تمام محدودیت. بیمارستان ها در صربستان تقریبا غرق شده پس از به دولت اجازه داده برای توده حوادث در دو ماه گذشته از جمله بازی های ورزشی و انتخابات" ،

مرتبط

در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان, تعطیلات, سفر مجاز است دوباره. پس چگونه شما با خیال راحت سفر اگر شما می خواهید برای رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟ وال استریت ژورنال جورج فراز طول می کشد یک سفر آخر هفته به پیدا کردن. عکس کامپوزیت: جورج فراز

در نشانه آن است که دولت های اروپایی باقی می ماند در مورد یک پرش در عفونت های جدید ماسک در این قاره به طور فزاینده ای تبدیل شدن به واجب است. در فرانسه و انگلستان ماسک خواهد بود و اجباری در فضاهای محصور از هفته آینده. در آلمان و ایتالیا و خیلی از کشور اسپانیا, آنها در حال حاضر هستند. اتریش است که با توجه به برقراری آن در محیط داخلی-ماسک منظور پس از افزایش اخیر در عفونت.

بر خلاف گرم اختلافات در بخش هایی از ایالات متحده بیش ماسک پوشیده, اروپایی ها به طور گسترده حمایت شده است. در فرانسه به عنوان مثال 85 درصد از مردم حمایت قوانین جدید با توجه به BVA نظرسنجی.

در حالی که در بخش هایی از ایالات متحده, ماسک پوشیدن اجباری است و به طور گسترده ای پایبند به دیگر مناطق از جمله سفارشات جرقه جنگ سیاسی و قضایی. در گرجستان به عنوان مثال رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ واصل طرح دعوی در دادگاه در هفته گذشته برای جلوگیری از تعدادی از coronavirus محدودیت مانند واجب ماسک پوشیدن, معرفی توسط شهردار آتلانتا.

در حالی که برخی از ایالات آمریکا ممنوع اجتماعات بزرگ, دیگران نیست. در اوکلاهما رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته برگزار شد سرپوشیده با تجمع چندین هزار نفر است. تعداد بسیار کمی از عینک و ماسک. اوکلاهما با فرماندار در هفته گذشته آزمایش مثبت برای coronavirus.

"همایش بزرگ به خصوص در داخل خانه بسیار خطرناک" می گوید: دکتر Jha, از دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه.

"زمانی که من در اروپا وجود دارد و نه تنها بهترین راه: راههای بسیاری وجود دارد," او اضافه می کند. "هیچ فرمول جادویی, اما همه آنها شروع با در نظر گرفتن این ویروس به طور جدی و نه داشتن بحث در مورد چیزهای پوچ."

اصلاحات & Amplifications
اروپا مرکز این ویروس در ماه مارس و آوریل با پنج تا از بزرگترین کشورهای ایتالیا و اسپانیا و انگلیس و آلمان و فرانسه—که تا کنون داشتن گزارش بیش از 1.164 میلیون عفونت و 148,000 مرگ و میر. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه گفت: ایتالیا, اسپانیا, انگلستان, آلمان و فرانسه را به 1.64 میلیون نفر و 211,689 مرگ و میر. (اصلاح شده در جولای 20)

نوشتن به Margherita Stancati در margherita.stancati@wsj.com و Bojan Pancevski در bojan.pancevski@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب