چگونه گرجستان جونی تیلور در حال نزدیک شدن به مربیگری و فصل آینده در میان COVID-19

جونی تیلور, بسکتبال زنان مربی در گرجستان تنظیم شده است به انجام همه چیز را از صفحه اصلی. او در بسیاری از زوم

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 12 اردیبهشت 1399

جونی تیلور, بسکتبال زنان مربی در گرجستان تنظیم شده است به انجام همه چیز را از صفحه اصلی.

او در بسیاری از زوم تماس برای کار های بیشتر وعده های غذایی را با خانواده اش از همیشه و بعد فورا رفت واز به روال با دو دختر جوان که عشق دیدن او در همه زمان ها.

The Bulldogs به پایان رسید آن 2019-20 فصل با 17-14 (7-9 ثانیه) ضبط از جمله یک پیروزی و یک باخت در ثانیه مسابقات بسکتبال زنان در مدت کوتاهی قبل از coronavirus همه گیر تعطیل بیشتر از همه چیز از جمله رویدادهای ورزشی زنده.

در حال حاضر وجود دارد در فرد جنبه از کار خود را که تغییر داده شده است: استخدام تعطیلات آخر هفته در آوریل و مه فردی تمرینات با بازیکنان فعلی فرصت برای تماشای کلاس 2021 اهداف.

The Atlanta Journal-Constitution صحبت با تیلور در اوایل این ماه در مورد چگونه او را از نزدیک شدن به مربیگری و فصل آینده در میان همه گیر. Q&A ویرایش شد برای وضوح.

س: اول از همه حال شما چطور است ؟

یک: من خوب هستم. من در برخی از نقطه, نگه داشتن یک قرنطینه تقویم و من متوقف از انجام این کار, اما من خوب هستم. خانواده خوب است. همه سالم هستند و سالم است. آن را سرگرم کننده است که در خانه با من و شوهرم (رویای دستیار مربی داریوش تیلور). من زمان زیادی است که من به طور معمول ندارد. بنابراین فقط در تلاش برای پیدا کردن درک که در آن من می توانم شما می دانید. من با داشتن صبحانه و شام را با آنها تقریبا هر روز. و این چیزی است که من واقعا هرگز قبل از انجام داده اند. آن را نیز بسیار چالش برانگیز با یک 3 ساله و 1 ساله و شما در حال کار از خانه. به طوری که آنها من را ببینید و آنها فقط فکر می کنم من در اینجا به بازی در تمام طول روز. پس از آن نیز از نوع بوده است به چالش کشیدن هنوز هم حک کردن زمان در طول روز به کار و مطمئن شوید که آنها را در درک "باشه مامان می' شما می دانید بازی در حال حاضر." ما حل و فصل را به یک روال و یک الگوی و همه چیز خوب است.

س: شما امضا مائوری Davenport, ESPN شماره 14 بازیکن در سال 2019. برای افرادی که دیده نمی شود و بازی, آنچه که باید ما در مورد او ؟

یک: او ورزشی او ، او یک شات بزرگ مسدود کننده می تواند واقعا نمره خوبی شما می دانید با ارسال لمس است و برخی از محدوده. من فکر می کنم او بالقوه است که از طریق سقف. من فکر نمی کنم او را خراش سطح از آنچه که او قادر است. و آنچه مرا هیجان زده هنگامی که من به او صحبت کنید حتی در حال حاضر فقط چقدر خوب او می خواهد به شما می دانید. او فقط رو که تمایل, که تمایل به کار سخت و (می گویند)", مربی, من می خواهم به واقعا خوب است. به من بگو آنچه که من نیاز به انجام است." و بسیاری از بازیکنان می گویند که اما پس از آن وقتی که می آید به اعدام از انجام آنچه در آن طول می کشد تا واقعا خوب هنگامی که آنها را ببینید فروع آن و آنچه که نیاز دارد گاهی اوقات آنها مانند "اه چند روز من آن را انجام دهید برخی از روزها من نیست." بنابراین من فقط هیجان زده برای دیدن ما تا چه حد می تواند او را.

س: تحت قوانین فعلی او نمی خواهد بود قادر به بازی این بازی سال آینده. (Davenport, انتقال از دانشگاه راتگرز.)

یک: در حال حاضر بر اساس قانون در حال حاضر او را مجبور به نشستن و پس از آن ما نمی خواهد که او را در سال آینده. اما او می خواهم برای تمرین هر روز در برابر جینا Stati بود که در آینده باور نکردنی junior فصل Malury بیتس و Javyn نیکلسون که در حال بهتر شدن است. و بنابراین من فکر می کنم که رفتن برای کمک به همه آنها توان رقابتی در عمل است. و این چیزی است که شما می خواهید درست است ؟ قادر به رفتن در برابر مردم هر روز در عمل که می خوای فشار شما و شما را به چالش و شما را بهتر.

س: اما پس از فصل گذشته شما این ثبت. که در آن است سر خود را در رفتن به بعدی این فصل ؟ چگونه شما در حال آماده سازی برای که ؟
یک: شما می دانید در حال حاضر ما فقط در چک کردن و مطمئن شوید که ما خانم های جوان امن هستند و آنها هستند که ذهنی صدا. این بار تلاش. آنها استفاده می شود برای بودن در یک برنامه. آنها استفاده می شود برای دیدن هر یک از دیگر هر روز و در حالی که در خانه برای اولین بار در هفته و نیم ممکن است سرگرم کننده است. من نیستم گفت: آنها نمی خواهند به اطراف خود, خانواده, اما آنها را از دست ندهید معمول از بودن در یک برنامه. آنها ورزشکاران نخبه و دانشجويان و آنها می خواهند به بازگشت به کار کردن و دسترسی به ورزشگاه و به وزن اتاق و به کارکنان ما. و پس از آن دشوار آن را واقعا دشوار است و بنابراین من فکر می کنم این امر می تواند بسیار غفلت از من به عنوان سر مربی به مطمئن شوید که آنها در حال پردازش آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر به راه راست. و بنابراین بسیاری از است که فقط "حال شما چطور است ؟ چه می توانیم برای شما انجام دهد؟"

شما می دانید که در آن به عنوان یک نهاد و یا به عنوان یک برنامه ما فاقد طول این زمان به دلیل آن جدید برای همه. بنابراین ممکن است برخی از چیزهایی که آنها در حال رفتن را از طریق است که ما نمی فکر کردن در مورد. و آن را به طور مداوم در حال تغییر, حق? هنگامی که شما فکر می کنم شما باید خود را جای پای چیز دیگری اتفاق می افتد.

س: چه باید برخی از آن گفتگو شده بود ؟

یک: ما صحبت در مورد انجام بهترین خود را با آنچه که شما باید در نظر ماندن در شکل و درست غذا خوردن و گرفتن حق نوع از خواب به خاطر همه آن چیزهایی که مهم هستند. و من می خواهم بگویم که به هر حال در طول این زمان. و ما استرس نگه داشتن آنها را در یک برنامه سعی کنید به ماندن در یک برنامه به عنوان آنجا که ممکن است. بله ما با داشتن بسکتبال مکالمات. اما ما بزرگترین چیزی است که شما می دانید چگونه می شود ؟ این زمان برای تنظیم مجدد به لذت بردن از بودن در کنار خانواده خود و تصمیم می گیرید که چگونه شما در حال رفتن به بهتر زمانی که شما می آیند از این.

"بنابراین آن را فقط به دیدگاه درست است ؟ شما می دانید به جای گفتن این "من نمی توانم باور کنم که این اتفاق می افتد به من. من نمی توانم باور کنم که این اتفاق برای من. شما می دانید که چگونه من رفتن به بهتر است زمانی که ما آمده ایم از COVID-19? هنگامی که ما قادر به دیدن هر یک از دیگر دوباره برای اولین بار چقدر بیشتر قدردانی من به این چیزها و این فرصت را به بازی بسکتبال هر روز و رفتن به یک موسسه بزرگ مانند دانشگاه گرجستان است؟"

پس از آن در مورد استفاده از این فرصت برای آموزش چشم انداز و قدردانی و نه اجازه دهید آنها را فکر می کنم خیلی در مورد خود. اما شما می توانید تا به خود "آه خدای من ، آه خدای من, من نیاز به انجام این کار. وقتی که من رفتن به انجام این کار؟" ما فراموش می کنیم هنوز هم وجود دارد برخی از خوب ما می توانید از راه دور در طول این زمان. بنابراین این چیزی است که بسیاری از مکالمات ما شده اند در مورد بالا "با سلام زمانی که شما می توانید برخی از در حال اجرا در. مطمئن شوید که شما در حال غذا خوردن به درستی. و راستش این چیزی است که ما بحث شده است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن