چگونه آلمان نگهداری آن کارخانه باز در طول همه گیر

توسط تام فیرلس نزدیک تام فیرلس بیوگرافی @TomFairless تام.fairless@wsj.com | عکس لوییزا ماری ت

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 18 اردیبهشت 1399

MULFINGEN آلمان—زمانی که خیلی از اقتصاد اروپا تعطیل در اواسط ماه مارس کسب و کار نگه داشته و راست رفتن در Ebm-papst گروه فن و موتور تولید کننده بر اساس نزدیکی آلمان و جنگل سیاه.

در طول شش هفته ملی مستند است که در حال حاضر به تدریج در حال برداشته خانواده متعلق به شرکت نگه داشته و آن کارخانه داخلی در حال اجرا در 80 درصد از ظرفیت عادی گفت: رئیس اجرایی Stefan Brandl.

اجتماعی فاصله جا ماسک صورت در خانه Covid-19 آزمون و تماس با ما-ردیابی زمانی که کارکنان بیمار کمک کرد این شرکت در حفظ و گیاهان آن باز است. فقط 15 از آن 6,700 کارکنان در آلمان قرارداد بسته اند این ویروس این شرکت اعلام کرد.

بخش های بزرگی از اروپا شده اند ویران شده توسط این بیماری همه گیر اما آلمان شانس بهتر است. در حالی که آن را دیده است و تقریبا به همان تعداد از تشخیص عفونت های مشابه به عنوان اندازه همسایگان ایتالیا, اسپانیا, فرانسه, انگلستان—این ثبت نام تنها در حدود یک چهارم به عنوان بسیاری از مرگ و میر.

مقامات آلمانی بر خلاف کسانی که در ایتالیا و اسپانیا به تمام کارخانه ها گزینه ای برای باز بماند طریق بیماری همه گیر.

و مقامات آلمانی بر خلاف کسانی که در ایتالیا و اسپانیا به تمام کارخانه ها گزینه ای برای باز بماند طریق بیماری همه گیر. بیش از 80 درصد از آنها را دادیم و تنها یک چهارم را لغو سرمایه گذاری با توجه به بررسی های اخیر انجام شده توسط موسسه تحقیقات اقتصادی یک مونیخ فکر می کنم تانک.

به عنوان ایالات متحده و دیگر نقاط اروپا حرکت به بازگشایی صنایع خود برخی از آنها به دنبال به آلمان برای درس چگونه به انجام این کار با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.

در میان آنها: کسب و کار اجرا دقیق قوانین ایمنی در اوایل. مدیران درگیر اتحادیه های کارگری و کارکنان در ایمنی برنامه ریزی است. دولت های منطقه نقل مکان کرد و به سرعت به تست و ردیابی زنجیره ای از عفونت است. و روابط قوی برای چین که در آن بسیاری از شرکت های آلمانی باید عملیات به شرکت های پرش در برنامه ریزی است.

اگر چه آلمانی کسب و کار به طور کلی عمل کرده و ابتکار خود آنها نیز بهره مند از اقدامات دولت موثر بر کل جمعیت و از ملت کلی خوبی نسبت به آن ضربه سخت تر همسایه ها.

آلمانی کسب و کار نبوده و ایمنی از coronavirus خرید اینترنتی. دولت انتظار دارد که اقتصاد آلمان به آن رنج می برند بزرگترین رکود در تاریخ مدرن است. بیشتر چه, آن کسب و کار به شدت تکیه بر تجارت بین المللی و جهانی زنجیره تامین است که می تواند باقی می ماند تحت فشار برای ماه ها یا حتی سال.

در عین حال بسیاری از اقتصاددانان از جمله کسانی که از صندوق بین المللی پول فکر می کنم این تصمیم توسط شرکت های آلمانی به نگه داشتن در حال اجرا از طریق مستند می تواند اجازه می دهد تا اقتصاد خود را برای بازیابی سریع تر از کشورهای دیگر در سال آینده.

"آلمان ایجاد شرایط پایدار و من فکر می کنم وجود دارد یک فرصت برای ما به دوباره بجای اول برگشتن بیشتر به سرعت گفت:" توماس Böck ارشد اجرایی از CLAAS کشاورزی تولید کننده ماشین آلات مستقر در شمال آلمان.

این شرکت به سرعت نورد اقدامات ایمنی در آلمانی آن گیاهان هنگامی که آن را دیدم وضعیت رو به وخامت در چین از جمله افزایش فاصله بین کارگران که در آن امکان پذیر است و استفاده از ماسک است. آن ویروس بحران گروه دیدار در هر روز است.

حدود 20 شرکت 5,000 کارگران در آلمان آلوده شدند سخنگوی گفت. بسیاری از این موارد اتفاق افتاده در اوایل او گفت: و این شرکت ترسیم و قرنطینه کارگران دیگر که ممکن است در معرض. بسیاری از آلوده کارگران باید پس از بهبود و بازگشت به کار است.

Ebm-papst استفاده اجتماعی فاصله ماسک صورت در خانه Covid-19 آزمون به تلاش برای حفاظت از نیروی کار خود را.

امروز این شرکت آلمانی کارخانه های عامل در 70 ٪ تا 80 ٪ از ظرفیت عادی آقای Böck گفت. دو کارخانه باقی ماند باز به طور مداوم. یک سوم بسته برای چند هفته به دلیل آن را نمی دریافت تجهیزات از ایتالیا.

آلمانی کسب و کار نیز با استناد به حضور خود در چین, آلمان بزرگترین شریک تجاری به عنوان یک عامل مهم در کمک به آنها را آماده برای این بیماری همه گیر.

"تقریبا همه به نوعی در چین واقع شده است" گفت: Thilo Brodtmann, مدیر اجرایی, آلمانی, مهندسی مکانیک انجمن صنعت یا VDMA که نشان دهنده بیش از 3000 شرکت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنید همه گیر خواهد شد که یک اثر ماندگار در تولید الگوهای ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

آلمان کارخانه خودرو بسته در ماه مارس به دلیل تقاضای خشک شده بود. زمانی که فولکس واگن AG شروع بازگشایی آلمانی آن گیاهان در اواخر مارس آن مستقر برخی از اقدامات در عمل در آن چینی گیاهان تطبیق برخی و اضافه کردن امکانات جدید.

نتیجه این شد یک لیست از 100 مراحل موثر بر جنبه های بسیاری از کارگران روال از جمله که در آن به تغییر به لباس کار, کجا و چگونه به خوردن ناهار و نحوه بررسی Covid-19 علائم.

KION گروه, فرانکفورت-بر اساس تولید کننده لیفتراک وارداتی قایق از شیوه های ایمنی از چین که در آن پنج کارخانه و حدود 4000 کارکنان.

"ما قادر بودند از طریق چین به آماده سازی بسیاری از چیزهایی که جلوتر از زمان" گفت: مدیر اجرایی گوردون خطرe. تغییرات شامل حذف ایستگاه های کاری برای افزایش فواصل بین کارکنان است که بهره وری به عنوان به خوبی به عنوان جدید تغییر الگوهای.

Looser مستند

آلمان مستند کمتر بود سخت تر از آن در جای دیگر در غرب اروپا است.

محدودیت های کشور

تحمیل

نه تحمیل

آلمان

فرانسه

ایتالیا

اسپانیا

انگلستان

فروشگاه بسته

مدارس بسته

غیر ضروری

کارخانه بسته

صفحه اصلی سلول

دستور

دفاتر بسته

منبع: دولتها

این شرکت به تازگی گفت: درآمد در سه ماه منتهی به مارس بود 2.7 ٪ پایین تر از در سال-دوره قبل از آن اما این است که آن به طور کلی سطح سفارشات بدون تغییر بود.

Fischerwerke GmbH که باعث مهار سیستم برای صنعت ساخت و ساز و سایر تجهیزات گفت: تمام شرکت های آلمانی گیاهان باقی مانده بود باز از طریق مستند.

آن را شروع به ساخت خود ضد عفونی کننده لقب "Viruclean" در آن مواد شیمیایی کارخانه در نزدیکی مرز فرانسه است. آن را فراهم می کند و آن را رایگان برای استفاده در خانه و توسط آن 5,200 کارکنان در نه کشور و به مشتریان و شرکای کسب و کار گفت: بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی کلاوس فیشر. آن را نیز توسعه یافته و 3D-چاپ صدها نفر از دستگیره درب پسوند برای فعال کردن کارگران برای باز کردن درب با خود پایین دست برای جلوگیری از دست زدن به دستگیره.

هشت کارمند آلوده شدند و پس از بهبود به گفته یک سخنگوی این شرکت.

Ebm-papst فن و موتور ساز دارای سه کارخانه در چین. زمانی که coronavirus شروع فراگیر از طریق آن کشور توماس Nürnberger های شانگهای بر سر این شرکت در چین عملیات, نام همکاران خود را به صدای زنگ را هفته برای آماده سازی قبل از ویروس محصل در اروپا است. یکی از اولین قطعه از مشاوره بود برای آنها را به خرید ماسک—به عنوان بسیاری از آنها می تواند.

"ما شروع به تلاش برای خرید آنها را در سراسر جهان گفت:" Tobias آرنت شرکت رئیس تدارکات. آقای Brandl مدیر عامل شرکت گفت: این شرکت در حال حاضر یک کارمند که تنها به منبع ماسک. این ذخایر بیش از 100 ، 000 و شروع به آزمایش با استفاده مجدد هستند.

Ebm-papst آلمانی کارخانه که ساخت طرفداران و موتور در حال اجرا در 80 درصد از ظرفیت عادی.

Winfried Imminger این شرکت در خانه, دکتر, آزمون کارکنان مشکوک به آلوده شدن بیش از 250 به تاریخ. اگر آنها با خود شرکت تماس-ردیابی برنامه لگد به حرکت.

تا کنون هشت نفر از اطراف 3,800 کارگران در Mulfingen که در آن این شرکت است که بر اساس آزمایش و مثبت جدا شد یک سخنگوی این شرکت گفت. اکثر متصل شدند به شیوع مربوط به نزدیکی کلیسا, او گفت:.

کارگران نیز خواسته خود برای بررسی درجه حرارت در خانه ها و گزارش هر گونه عفونت است.

در جلسه اخیر این شرکت ویروس task force دکتر Imminger مورد بحث و بررسی محاسن و معایب از آخرین ایده ها برای کاهش خطرات عفونت. دیگر دستگیره درب است که می تواند باز می شود با یک آرنج ممکن است معکوس اگر کارگران استفاده آستین خود را برای از بین بردن ابرو خود را, او گفت:. پلکسی گلاس موانع نیز ممکن است نتیجه معکوس اگر آنها را تشویق کارگران برای حذف ماسک خود را. قابل اعتماد آنتی بادی آزمایش در دسترس نمی باشد قبل از سقوط, او گفت:.

مانند بسیاری از شرکت های آلمانی Ebm-papst به طور معمول شامل کارمند نمایندگان در تصمیم گیری در مدیریت—سنت نام شرکت-تعیین. سر از پرسنل و کارگران نماینده نشستن در بحران نیروی کار.

کسب و کار خرید اینترنتی

برخی از بخش های اقتصاد آلمان آسیب دیده اند و بیش از دیگران است.

به اشتراک گذاری از شرکت هایی که...

... دچار تعطیلی یا توقف تولید

19 درصد

تولید

خدمات

10

خرده فروشی

23

ساخت و ساز

12

... گذاشته کارگران

20%

تولید

خدمات

20

خرده فروشی

15

2

ساخت و ساز

... قرار دادن کارکنان در یارانه زمان کوتاه کار

53%

تولید

خدمات

48

خرده فروشی

48

ساخت و ساز

37

منبع: موسسه Ifo نظرسنجی از حدود 6000 شرکت انجام مارس 6-21.
 
 
 

در کاورنو کف کارخانه به تازگی کارگران مونتاژ زیادی از طرفداران برقی. تیم از پاک کننده ها پرسه می زدند و کف مواد ضد عفونی کننده دستگیره درب آسانسور و ماشین دکمه.

"من احساس امن با تمام این هشدارها گفت: کارگر کارخانه Bastian واگنر. "من بسیار خوشحال برای به کار آمده است," او گفت: با توجه به این که بسیاری از کارخانه ها در اروپا هستند بسته است.

جدید تغییر الگوی بدان معنی است که همان کارگران همیشه با هم کار کنند. تغییرات شده اند کوتاه 15 دقیقه پس از خروج کارگران هرگز برخورد کسانی که جایگزین کردن آنها را.

که می تواند ایجاد مشکلات در توزیع بیش از وظایف گفت: هربرت والتر یک استاد هنرمند در کف کارخانه. او در حال حاضر تماس و یا ایمیل کارگران در شیفت های بعدی به توضیح این کار او انجام داده است, او گفت:.

Paul Horn GmbH دقت toolmaker مستقر در توبینگن شده نگه داشته و آن سه کارخانه در حال اجرا به طور مداوم. این شرکت که باعث می شود ماشین آلات مورد استفاده برای ساخت دستگاه های پزشکی و ماشین و هواپیما و توربین های بادی و دیگر محصولات کوتاه شیفت, اما آن را نمی furloughed هر یک از آن حدود 1000 کارکنان.

آن را یک بحران گروه مدیریت و کارگران که در دیدار روزانه. این شرکت بخواهند صفحاتی دوباره مرتب آن غذاخوری و ایستگاه های کاری و منتقل شد به بخش های مختلف ساختمان به افزایش فاصله بین کارگران است. کارکنان کار مبهوت شیفت و پوشیدن دهان و بینی, حفاظت, از جمله خود مدیر عامل که می پوشد یک سربند.

یکی از کارکنان و بهبود از coronavirus و یکی دیگر در حال حاضر آلوده. هر دو نفر به سرعت کشف و موجود گفت: Christian Thiele یک سخنگوی این شرکت.

اقتصاددانان انتظار نداریم که شرکت های آلمانی برای فرار از این بیماری همه گیر اقتصادی تاثیر است. خود را در حضور بین المللی می تواند کشش زنجیره تامین خود را و آنها را در معرض ضربه سخت تر بازار است.

"ما در حال رانندگی با دید و هیچ کس نمی تواند برآورد چه مدت و یا عمق این رکود خواهد بود چون هیچ سابقه برای آن" گفت: Jan Sibold از RKW انجمن صنعت در ایالت بادن-وورتمبرگ در جنوب کشور که در آن Ebm-papst واقع شده است.

به زودی پس از بزرگ خودرو سازان آغاز شد بازگشایی گیاهان بسته برای عدم تقاضا دایملر AG اعلام 68.9% کاهش در سه ماهه اول سود قبل از بهره و مالیات تا حد زیادی به دلیل سقوط در تقاضا.

یک کارگر در مقابل ایستگاه بارگیری در Ebm-papst در Mulfingen.

های اخیر نظرسنجی کسب و کار توسط ارائه دهنده اطلاعات Markit پیشنهاد کرد که تولید کنندگان آلمانی بودند دچار یک افت بی سابقه ای در خروجی. کسب و کار و ضریب اطمینان مصرف کننده هر دو لوله کشی ناشناخته اعماق.

"آلمان دارای برخی از مزایای که می تواند آن را دوباره قوی تر" از جمله پایین بدهی و سرمایه بافر گفت: کلمنس Fuest رئیس موسسه تحقیقات اقتصادی. "اما آن را نیز بسیار بیشتر در معرض...به کشورهای دیگر است."

نوشتن به تام فیرلس در tom.fairless@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن