چگونه coronavirus تغییر شاهین' پیش نویس تهیه offseason برنامه

به دلیل coronavirus این Hawks offseason نگاه به شدت متفاوت از آن در سال گذشته است. واقعا تغییرات کشش بیشتر از

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 14 تیر 1399

به دلیل coronavirus این Hawks offseason نگاه به شدت متفاوت از آن در سال گذشته است.

واقعا تغییرات کشش بیشتر از آن به عنوان جنگ طلبان نمی کنید به بازی یکی دیگر از بازی رسمی تا ماه دسامبر (فصل به طور معمول شروع در ماه اکتبر). آنها یکی از هشت تیم کنار گذاشته از فصل راه اندازی مجدد در اورلاندو فلوریدا., و 2020-21 فصل ممکن است شیر تغلیظ شده.

"مطلب: Hawks ممکن است در بازی دوم NBA 'حباب'

در این زمان از, اجتماعی, فاصله, با, فرد, فعالیت, محدود, هاوکز' معمول برای ارزیابی و پیش نویس تهیه منتقل شده است بر این اساس ،

"این قطعا متفاوت" شاهین مدیر کل و مدیر بسکتبال عملیات تراویس گفت: Schlenk. "من فکر می کنم زمان خواهد شد بگویید که آیا یا نه آن را بهتر و یا بدتر است."

هاوکز (20-47) بود چهارم-بدترین رکورد در این فصل تعلیق مارس 11. آنها را با یک قرعه کشی انتخاب کنید که نمی تواند سقوط از بالا 8 و یک دوم دور انتخاب به عنوان به خوبی.

به دلیل فصل وقفه NBA تقویم می شود کاملا گیج کننده در پاییز. آغاز ژوئیه 30, 22 تیم که به سر فصل خود را بازی خواهد کرد و هشت بذر بازی و هنگامی که 16 تیم حذفی زمینه مجموعه های پلی آف NBA در حال برنامه ریزی برای ادامه به صورت عادی با نهایی پایان بعد از اکتبر. 13. پیش نویس قرعه کشی برگزار خواهد شد Aug. 25 و پیش نویس برگزار خواهد شد Oct. 16, رایگان آژانس های پیش بینی شده برای شروع Oct. 18 (اوایل ورود مهلت خواهد بود Aug. 17 و اوایل ورود خروج آخرین مهلت خواهد بود Oct. 6) و اردوگاه های آموزشی شروع خواهد شد Nov. 10.

همچنین هشت تیم نه رهبری به اورلاندو ممکن است قادر به شرکت در یک ثانیه "حباب" سناریو در ماه سپتامبر در شیکاگو هر چند که پیشنهاد است و هنوز هم در کار خواهد بود و اختیاری برای بازیکنان است.

Atlanta Hawks پیش نویس میدارد

به طور معمول وجود دارد خواهد بود یک پیش نویس ترکیب در اواسط ماه مه برای تیم به ارزیابی چشم انداز, اما همانطور که در حال حاضر تیم نمی دانم اگر این اتفاق خواهد افتاد یا آنچه که می خواهم نگاه. به دلیل افزایش coronavirus موارد مجازی پیش نویس ترکیب به نظر می رسد به احتمال زیاد.

با توجه به Schlenk های شاهین' سراغ بخش در ادامه به برگزاری چندین زوم تماس یک هفته با چشم انداز آماده سازی به عنوان اگر آنها نمی خواهد بود قادر به آوردن بازیکنان به آتلانتا برای تمرین است.

"این معلوم نیست در این زمان یا نه ما باید یک ترکیب که در آن همه ما را به رفتن به یک مکان و یا اگر کسانی خواهد بود مجازی" Schlenk گفت. "این معلوم نیست اگر ما قادر به آوردن بازیکنان به بازار و کار آنها را به عنوان ما را در گذشته است. ما, من حدس می زنم آماده سازی به عنوان اگر که قصد ندارم به اتفاق می افتد در این سال و در تلاش برای انجام بهترین ما می توانیم. خواهد بود که نقل قول را تمام کردن بدترین سناریو و اگر همه چیز تغییر است و ما قادر به آوردن بچه و یا اگر وجود دارد یک ترکیب است که فقط نوع بود شکر و تخم مرغ در بالای کیک برای ما است."

سخت ترین قسمت قادر به ارزیابی بازیکنان در فرد گم شده را در امتحانات پزشکی است که به طور معمول انجام می شود.

"ما سعی کرده ایم به حفاری کمی عمیق تر در این ویدئو قطعا کمی زودتر از ما در گذشته" گفت: Schlenk. "من فکر می کنم بزرگ پرسش هستند که چگونه ما در حال رفتن به انجام medicals. که واقعا از این روند و در حال حاضر تمام است که نوع در هوا. که من نمی خواهم به آن می گویند من را نگه می دارد تا در شب, اما آن را قطعا چیزی است که ما نگران هستیم و امیدواریم که ما می تواند پیدا کردن یک قطعنامه."

همچنین بسیاری از مسابقات کنفرانس لغو شد, همراه با مسابقات NCAA که به پیشاهنگی فرصت کمتری برای دیدن بازیکنان بازی در شخص است.

"بسیاری از بچه ها حداقل پیش بینی شده در بالا 10 به پایان رسید تا بازی به مقدار زیادی در این سال طوری نیست که یک فرصت را به آنها را ببینید" Schlenk گفت. "یک زن و شوهر از بچه ها به استرالیا رفت و به دلیل آسیب دیدگی بازی را متوقف زود است. بدیهی است که یک زن و شوهر از بچه ها سمت چپ کالج اوایل به عنوان شما آگاه است. بنابراین نوع باز-endedness به سراغ وجود دارد. تا آنجا که آنچه ما انجام داده ایم در طول کل این فرایند این است که ما باید در این هفته ما سراغ تماس و ما نوع متمرکز در پنج بچه در هفته است."

شاهین مربی لوید پیرس تحسین Schlenk و بقیه شاهین' سراغ بخش برای چگونه "فعال" شده اند پس از فصل رفت وقفه در ماه مارس است.

حرکت جلسات آنلاین همه بد نیست به عنوان Schlenk اشاره کرد از آنجا که شاهین شده اند قادر به صحبت کردن با بسیاری از چشم انداز از آنها به طور معمول خواهد بود قادر به.

"قطعا وجود دارد چیزی است که می تواند به دست آورد هنگامی که شما با داشتن یک گفتگو با کسی که زمانی که شما در همان اتاق به عنوان مخالف به این فرمت" Schlenk گفت. "اما آنچه آن را به ما اجازه انجام بحث را به مقدار زیادی بیشتر بچه ها چون بچه ها گیر شده اند در خانه بیش از حد. هر کس به دنبال چیزی برای انجام بنابراین تعداد زیادی از مردم ما شده است قادر به مصاحبه با من شده است شگفت زده کرد.

"... اما ما صحبت کردیم به بسیاری از بچه ها هستند که پیش بینی شده در اواخر دور اول. ما در حال رفتن به یک انتخاب در 50s و یک انتخاب در 10 صفحه. کسانی که به طور معمول در حالت عادی ما نمی خواهد که فرصتی برای صحبت کردن با کسانی که بچه ها اما بچه ها شده اند باز به ما. به طوری که از آن طرف آن خوب بوده است. ما تا به حال به عنوان بسیاری از 20-چیزی است که مردم ما تماس هنگامی که بحث ما به یک بازیکن که قطعا می تواند تهدید آمیز برای یک مرد جوان به یک مصاحبه شغلی با 20 نفر."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن