Huawei بنیانگذار Ren Zhengfei طول می کشد خاموش دستکش در مبارزه با آمریکا

توسط دن Strumpf نزدیک دن Strumpf بیوگرافی @DanStrumpf دن.Strumpf@wsj.com 6 ژوئن 2020 12:00

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 17 خرداد 1399

Huawei Technologies Co. بنیانگذار Ren Zhengfei آماده شد به او را جمع مدیران ارشد در آرژانتین در دسامبر سال 2018 به بحث گسترده سازماندهی مجدد از فن آوری های چینی غول پیکر زمانی که او آموخته دخترش بازداشت شده است در طول یک توقفگاه بین راه در ونکوور.

Meng Wanzhou که همچنین به عنوان شرکت رئیس امور مالی بود و می خواستم با آمریکا به اتهام کمک به Huawei گول زدن تحریم ها در ایران است. او خواست پدرش به سفر خود را.

"پدر آنها در آینده بعد از شما. لطفا مراقب باشید" خانم Meng گفت: در یک پیام رله توسط شوهر سابق Huawei کارمند.

آقای رن را نادیده مشاوره. همراه با سه دید از معاونان او در زمان یک مسیر غیر مستقیم از طریق دبی و برزیل. جلسه در یک رفت و آمد مکرر در کوهپایه های رشته کوه های آند مدیران ابداع طرح عدم تمرکز بزرگترین سازنده تجهیزات مخابراتی شروع با آرژانتین.

"این بود اما اگر من عمل می ترسم هر کس دیگری خواهد بیش از حد درست است؟" آقای رن در مصاحبه ای گفت:. "من تا به حال برای رفتن به هر حال."

آرژانتین اجلاس قرار Huawei در یک زیرک تر جای پا فقط به آمریکا آماده شد به چرخ ضامن دار تا یک کمپین برای سجاف در شرکت آقای رن تاسیس 33 سال پیش. Huawei نبرد با آمریکا محوری یک بار دنج 75 ساله کارآفرین سابق چینی ارتش مهندس غرق در تفکر کمونیستی بر روی صحنه جهانی جای او مدت ها دوری کردند.

در خطر این است که آیا چین یا ایالات متحده را کنترل نسل آینده شبکه های مخابراتی—حساس و استراتژیک قابل توجهی بلوک های ساختمان گذارم اینترنت و ارتباطات مدرن در سراسر جهان است. مقامات ایالات متحده هشدار پکن می تواند مستقیم Huawei به خرابکاری و یا جاسوسی از طریق شبکه های 5G که وعده به ارائه سریع سرعت بی سیم برای آمدن فن آوری های مانند self-driving cars.

تکنسین نصب جدید Huawei 5G ایستگاه در یک برج در پکن.

عکس: گتی ایماژ

Huawei آن را انکار می کند که تا کنون با استفاده از آن شبکه های جاسوسی و پکن می گوید که قوانین قانع کننده شرکت ها برای انجام این کار است.

آقای رن ماندم, به در Huawei شنژن ستاد نقاشی بر روی مهارت های به دست آمده از یک عمر نبرد.

با تمرکز خود را تبدیل به یک آمریکایی ضد آقای رن مونتاژ شورای, از نمایندگان و اعزام مدیران در سراسر جهان برای ارام کردن نگران مشتریان. دعاوی بخشی حیاتی از استراتژی همانطور که در یادداشت های بازدید شده توسط وال استریت ژورنال.

مهم پیروزی آمد در این سال هنگامی که انگلستان به مبارزه طلبیده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و پاک Huawei برای ساخت شبکه های 5G.

اما از آن است که به دور از روشن خود را ضد پیروز خواهد شد. بیش از 18 ماه گذشته آمریکا را اخراج fusillade در برابر Huawei—از جنایی کیفرخواست به یک تامین کننده لیست سیاه و محدودیت در فروش در ایالات متحده آمریکا

مشتریان سعی کنید P40 سری گوشی های تلفن همراه در Huawei فروشگاه گل سرسبد در Hangzhou.

عکس: برکرفت رسانه ها/گتی ایماژ

ماه گذشته دیده است موانع. در واشنگتن محدود Huawei از به دست آوردن تراشه های آن طراحی شده خود را, تهدید, و طرح خود را برای کاهش وابستگی آن به آمریکا این حرکت باعث شد مقامات انگلیسی به نظر فرمان حامل مخابرات دور از Huawei دنده انداختن آن پیروزی وجود دارد.

آقای رن دختر باقی مانده است قادر به ترک کانادا به عنوان او مبارزه می کند استرداد به ایالات متحده هر دو او و Huawei انکار تخلف است. این مورد می تواند در سال کشیدن زیر یک حکم در آمریکا به نفع از ونکوور قاضی در هفته گذشته.

آقای رن دختر Meng Wanzhou برگ بریتیش کلمبیا دیوان عالی کشور در اولین روز از او استرداد شنوایی در ونکوور.

عکس: خبرگزاری گتی ایماژ

سود خالص رشد آهسته به پایین ترین سطح خود در سه سال 2019 به عنوان Huawei خارج از کشور کسب و کار فشرده و آن را بیشتر متکی به مشتریان در بازگشت به خانه. Huawei دارای بسته شده اند از 5G در بازار از جمله نیوزیلند و استرالیا است. قطع از محبوب گوگل برنامه های این شرکت در گوشی های هوشمند با نام تجاری است که از دست دادن زمین در خارج از کشور تهدید خود را یک بار پررونق مصرف کننده کسب و کار است که نشان دهنده بیش از نیمی از درآمد خود را.

این حساب آقای رن را marshaling Huawei مبارزه با آمریکا است و بر اساس ده ها تن از مصاحبه با فعلی و سابق Huawei کارکنان و همکاران آقای رن داخلی, Huawei اسناد و مدارک و مصاحبه با آقای رن در ماه های نوامبر و مارس.

در آرژانتین روز از جلسات به پایان رسید با طرح تغییر ساختار است که دست قدرت بیشتر به منطقه ای کارفرمایان در حال اجرا Huawei وسیع زمینه عملیات پوشا بیش از 170 کشور جهان است. این طرح جدید شامل نازک شدن مدیریت صف در ستاد و دادن محلی مدیران استقلال بیشتر توسط به عنوان مثال اجازه می دهد آنها را برای پایان دادن به قراردادهای مستقل با توجه به یک کپی از این طرح بررسی توسط مجله.

کل طرح را پنج سال برای تکمیل آقای رن گفت:, و اضافه کرد که آن را با الهام از زیرک فکر نظامی ایالات متحده مدیریت فلسفه.

"مردم اختصاص داده شده به پنتاگون ممکن است لزوما باید آینده ای روشن در حالی که مردم مشغول به کار در این زمینه ممکن است به ترویج سریع تر," او گفت: تبیین اهمیت او اختصاص به شرکت در خط مقدم نیروی کار است. "این رفتن به همان Huawei."

در این ماه است که به دنبال, Huawei شد بیشتر حضور پرقدرت در سراسر جهان ترویج آن ديدگاه با یک رشته از وقایع عمومی و بیشتر-به شدت واکنش نشان دادن به غرب است.

در خانه آقای رن تحویل رالی--نیروهای سخنرانی برای ایجاد انگیزه در کارکنان فراخوانی نظامی خود گذشته و صدور هشدار دادند در مورد Huawei بقا.

یک Huawei کارمند در دفتر مرکزی این شرکت در شنژن.

عکس: NOEL CELIS/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

فقط بیش از یک ماه پس از دخترش بازداشت آقای رن بازدید Huawei تحقیق-و-توسعه مرکز در Hangzhou فرماندهی و کارکنان به یادگیری از ایالات متحده غول تکنولوژی گوگل و "موج رو به جلو و کشتن به عنوان شما بروید به فروغ ما یک دنباله از خون" با توجه به متن تایید شده توسط دو Huawei مدیران.

در ماه فوریه در یک Huawei پردیس در ووهان آقای رن گفت: مونتاژ کارکنان "شرکت وارد یک وضعیت جنگی" با توجه به متن.

آقای رن هنوز هم صحبت می کند و با احترام به ایالات متحده حتی به عنوان او نظارت مبارزه با واشنگتن است. او همچنان تحسین از فرهنگ آمریکایی و اغلب ارائه می دهد ستایش از رئیس جمهور تهمت گاهی با زبان به ظاهر در گونه: او گفت: طلاکاری در سالن Huawei جدید پردیس در Dongguan نزدیکی شنژن شده بود با نام مستعار "مغلوب ساختن پیشی جستن راهرو."

صلیب کشور سفر از طریق ایالات متحده در 1990s به ارمغان آورد و جوانه زدن اجرایی به دره سیلیکون که در آن او در زمان یادداشتهای فراوانی در مورد جلسات خود را با مدیران وجود دارد.

"من شده اند به ایالات متحده آمریکا چند بار و هر بار به من مراجعه کنید من عمیقا تحت تاثیر قرار جسورانه و نوآورانه روح مردم آمریکا" آقای رن نوشت: در سال 1998 مقاله با عنوان "آنچه می تواند ما را از آمریکا مردم؟"

"از طریق تاثیر مثبت از فرهنگ های مختلف از مهاجران بیش از نسل های بسیاری از یک فرهنگ نوآوری به رشد در ایالات متحده," او نوشت.

چین غربی استان گوئیژو که در آن آقای رن متولد شد و در سال 1944 است که بخور در تپه های سرسبز, خال خال با منظره روستا. دویون که در آن آقای رن رفت به مدرسه است به دو نیم تقسیم توسط بزرگراه های مدرن است. منطقه مقصد تعطیلات محبوب برای مسافران چینی و داده ها-ذخیره سازی hub.

سایت ساخت و ساز از 'Huawei Cloud' مرکز داده های اینترنتی در چین در استان گوئیژو.

عکس: Ou Dongqu/ایسنا/زوما پرس

زمانی که آقای رن متولد شد اما گوئیژو یک مرداب. پسر دو مدرسه, معلمان, آقای رن و او شش خواهر و برادر جان سالم به در قحطی تحت رئیس مائو را فاجعه بار "جهش بزرگ به جلو" و آقای رن صحبت کرده است اغلب از او چگونه بود سخت با فقر است.

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه در رشته مهندسی جناب آقای رن در نهایت به ارتش پیوست و به عنوان یک مهندس. در اوایل 30s او عناوین ساخته شده در رسانه های دولتی برای یک اختراع در یک کارخانه. کار خود را به دست آورد او را شناخت در پکن و در نهایت یک صندلی در حزب کمونیست کنگره ملی در سال 1982.

از خدمت در ارتش در انهدام موج آقای رن تاسیس هواوی در سال 1987 در شنژن آپارتمان به عنوان یک وارد کننده از مخابرات—سوئیچ دستگاه است که اتصال با یک تماس تلفنی از هنگ کنگ. این شرکت شروع به تولید و فروش محصولات در سراسر چین, حومه شهر, سپس آن شهرستانها.

Huawei می گوید دولت چین هرگز متعلق به یک خطر است, هر چند یک مجله تجزیه و تحلیل نشان داد که این شرکت بهره مند از ده ها میلیارد دلار از دولت کمک مالی در طول سال. Huawei می گوید هرگز آن را دریافت درمان خاص از دولت است.

به عنوان Huawei فراتر از داخلی مخابرات, معاملات باز شدن آن برای اولین بار در خارج از کشور زمینه در روسیه و بعد از آن در حال گسترش به غرب اروپا است. درآمد سالانه خود را دو برابر برای سال در اوایل 1990s.

Huawei در تلاش برای ورود به ایالات متحده در اوایل 2000s جلب توجه مقامات در واشنگتن است. در سال 2011 یکی از آقای رن معاونان کن هو نوشت, نامه ای سرگشاده, دعوت آمریکا بررسی Huawei برای روشن شدن طولانی-برگزار نگرانی مقامات آمریکایی است که با استفاده از Huawei مخابرات دنده در معرض شبکه های چینی-دولت جاسوسی است. خانه کمیته اطلاعات در زمان Huawei تا در عرضه و سال آینده منتشر 52 صفحه گزارش و هشدار داد که Huawei و اصلی آن چینی رقیب نمی تواند اعتماد به رایگان از پکن را تحت تاثیر قرار. این شرکت شده است تا حد زیادی قفل شده خارج از ایالات متحده بوده است.

بیش از چند سال آینده Huawei رز به تسلط مخابرات-تجهیزات کسب و کار با وجود این آمریکا موضع و موقعیت واشنگتن در برابر شرکت سخت. توسط 2019 آقای رن شد با تمرکز بر مقابله با نصب آمریکا حمله کند.

او داوطلب خدمت سربازی دایره درونی از Huawei اعضای هیئت مدیره برای هماهنگ کردن استراتژی است. آنها عبارتند از کاترین چن, Huawei رئیس امور عمومی; آهنگ Liuping رئیس امور حقوقی و لیانگ هوآ دیرین Huawei اجرایی که دارای عنوان رئیس هیئت مدیره و اجرا می شود که این شرکت منابع مالی در خانم Meng غیاب.

آهنگ Liuping, Huawei را رئیس امور حقوقی در سمت چپ بخشی از آقای رن درونی دایره.

عکس: هکتور RETAMAL/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

خانم چن در 14 صفحه یادداشت در اکتبر 2019 گذاشته استراتژی ابلاغ توسط آقای رن. این یادداشت که مطالب نبوده است فاش کرد که قبلا مشخص شده سه جانبه طرح برای مبارزه با به عقب: تعامل با رسانه های خارجی, نبرد در جبهه حقوقی و سرمایه گذاری در فن آوری است.

به گفته خانم چن یادداشت آقای رن توصیف کرده بود این شرکت دولتی و تعامل استراتژی به عنوان یک "باد صبا کمپین." هواوی به دنبال به نوبه خود در اطراف عمومی سوء ظن از این شرکت با رسانه ها جذابیت توهین به رهبری آقای رن که تا به حال به سختی داده می شود مصاحبه با رسانه های خارجی و یا صحبت در صحنه جهانی.

"نه فشار بیش از حد سخت است اما هنوز هم ما پیام چوب" بود خانم چن شرح استراتژی است. او افزود: "آقای رن با اشاره به راه راست رو به جلو برای ما است که به اتخاذ یک ذهن غربی-تنظیم برای حل مسائل ما در بازارهای غربی است."

آقای رن داد ده ها تن از مصاحبه ها اغلب خنده و آغوش نور افکن در راه است که تعجب همکاران.

بعد یادداشت را به نقل از آقای رن توصیف شرکت و برنده شدن در متقاعد کردن انگلستان به آن اجازه ساخت شبکه های 5G را به عنوان "درست مثل موفقیت نبرد استالینگراد که یک نقطه عطف بود که شکل جهانی چشم انداز است."

Huawei ضد حمله وارد یک مرحله جدید در مارس 2019. آقای رن طولانی بود هشدار داد که هواوی باید در جایی باقی ماندن آن زمان با آمریکا اما او خسته از داشتن مقامات ایالات متحده بود که تنها صدای در اتاق. این شرکت تصمیم به فایل طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن دفاعی عمل می کنند که مسدود سازمان های فدرال و پیمانکاران از خرید Huawei محصولات.

اعلام طرح دعوی در دادگاه, Huawei ترتیب یک کنفرانس مطبوعاتی در شنژن. عبوس و درهم مدیران در لباس استدلال قبل از اینکه صدها نفر از روزنامه نگاران که قانون و مقررات به مبلغ یک "لایحه attainder" یک خلاف قانون اساسی عمل محکوم یک نهاد از جرم از طریق قانون.

نشده در کنفرانس مطبوعاتی بود که اعضای این شرکت در واشنگتن, d. C., کارکنان, تا به حال به مخالفت با طرح دعوی در دادگاه. در یک ایمیل به خانم چن قبل از آن ثبت آنها به نام زمان خود را "یک اشتباه بزرگ" خواهد بود که علامت یک شکست در تلاش برای تعامل با مقامات ایالات متحده. "به طرح دعوی در دادگاه در برابر قانون است و به احتمال زیاد به سرما یا از بین بردن به طور کامل هر گونه تمایل دولت آمریکا سازمان های درگیر با, Huawei" ایالات متحده مدیران نوشت.

آقای رن گفت: هیچ داخلی مخالفت بیش از تصمیم به شکایت. او گفت که طرح دعوی در دادگاه بود لازم متقابل به آمریکا را بی امان حمله به هواوی.

این شرکت در زمینه دوم طرح دعوی در دادگاه در آمریکا در دسامبر. 5 این زمان را متهم کمیسیون ارتباطات فدرال نقض آن دلیل فرایند حقوق برای یک تصمیم ممنوعیت روستایی مشتریان با استفاده از یارانه برای خرید Huawei دنده. تگزاس قاضی انداخت از اولین طرح دعوی در دادگاه; دوم این است که انتظار یک دادگاه تجدید نظر در نیواورلئان.

"واقعیت این است که ما مجبور به صحبت کردن و ایستادن و دفاع از موضع ما" آقای رن در مصاحبه ای گفت:. "ایالات متحده است که با تکان دادن یک چوب در آمریکا و بعد از گرفتن یک ضربه از سمت چپ ما فقط نمی توانید صبر کنید برای یک بعدی به آمده تا ما را از حق است."

آقای رن معتقد است که خود بیشتر رویکرد تهاجمی موفق بوده است—و توسط برخی از شمارش او حق است. Huawei در ادامه به دندانه دار کردن قرارداد جدید برای ساخت شبکه های 5G که تعداد بیش از 90. حتی از عنوان انگلستان مردد دیگر کشورهای اروپایی مانند آلمان نشان داده اند که آنها قصد رفتن با Huawei—و دیپلمات ها را تهدید به قطع واردات از برخی کشورها که ممنوعیت شرکت.

"آمریکا یک کشور قدرتمند و دارای یک دولت قدرتمند تا مردم به طور کلی اعتماد به آنچه آنها می گویند" آقای رن گفت. "به عنوان زمان می رود توسط چند حقایق بیشتر و بیشتر در حال آمدن به نور و آسمان در حال تغییر است از زمین سیاه و سفید به خاکستری تیره به خاکستری خنثی و امیدوارم به زودی به یک نور خاکستری است."

Huawei در سال گذشته خریداری مقدار زیادی از فن آوری آمریکا با وجود آن فهرست سیاه—برخی از تولید کنندگان که امن مجوز از وزارت بازرگانی مقامات مانند Microsoft Corp. و دیگران از طریق گرفتن معافیت آمریکایی اجزای ساخته شده دریایی و سفارش افزایش عظیم در R&D صرف به پر کردن شکاف در آن زنجیره تامین است.

هنوز آتش جدید در حفظ و در حال ظهور. در فوریه این سال دادستان گسترش موجود کیفرخواست Huawei شامل اتهامات تکنولوژی سرقت و اخاذی با تهدید—یک بار به طور سنتی استفاده می شود به تعقیب سازمان-آمار جرم و جنایت. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت نشان داد برنامه ای برای محدود کردن Huawei دسترسی به تایوان بر اساس سازنده آن تراشه تهدید توانایی خود را برای به دست آوردن تراشه های پیشرفته و باز کردن درب به رقبا مانند سوئد Ericsson AB. این هفته کانادا, بزرگترین مخابرات حامل گفت: آن را تبدیل به اریکسون برای عرضه 5G تجهیزات در یک معامله است که کاهش وابستگی به هواوی.

در سال 2013 آقای رن گفت: مدیران در یک اپراتور مخابراتی و مشتری در نیوزیلند است که او می خواهم به بازنشسته در اقیانوس آرام جزیره کشور و صاحب یک کافه. در حال حاضر این ایده از بازنشستگی به نظر می رسد دور—او گفت مصاحبه سال گذشته که او است و تاخیر در آن به تمرکز بر بحران در Huawei.

در عین حال آقای رن دلایلی برای خوشبینی است. انفجار از راه دور-کار در حال افزایش است تقاضا برای این شرکت خدمات شبکه. تقاضا برای Huawei, لپ تاپ, تبلت و دیگر ابزارهای پررونق است, او گفت:. Huawei دارای اهدا لوازم پزشکی به مناطق ضربه—درآمد غیر معمول صدای جیر جیر در قدردانی از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو. هنگامی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد آقای رن می گوید: "در واقع ما نگران آن است که ممکن است ما قادر به تولید به اندازه کافی [مخابرات] تجهیزات برای پاسخگویی به این نیاز دارد."

هر چند او نمی خواهد مرتکب به یک جانشین آقای رن به شدت کوچک خود را ظاهر عمومی این سال است. همه گیر ساخته شده آن را غیر ممکن به مشتریان و بازدید کنندگان خارج و آقای رن تا به حال چند چهره به چهره نشست. پس خلاصه بحث در کنار مورخ یووال نوح هرری در مجمع جهانی اقتصاد در داووس در ژانویه آقای رن باقی مانده است در شنژن دادن پپ مذاکرات به خط مقدم کارکنان از طریق ویدئو کنفرانس نرم افزار.

آقای رن صحبت می کند در مجمع جهانی اقتصاد در داووس در ژانویه.

عکس: تیری Falise/LightRocket/گتی ایماژ

او به تازگی تشویق کارکنان به ترویج تصویری از اعضای شانگهای باله تمرین دریاچه قو در حالی که با پوشیدن ماسک های جراحی با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. در توییتر رسمی Huawei حساب سیاهی رقصندگان' "روح زنده ماندن است."

"در حالی که شرکت ما صعود به سمت بالا من خواهد بود در راه با توجه به شرایط فیزیکی و نمی خواهد بود قادر به ادامه نوردی با شرکت" او گفت:. "ما اکنون می دانیم که در آن ما نقاط درد هستند و که در آن ما باید به بهبود است."

نوشتن به دن Strumpf در daniel.strumpf@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن