در بابی داد ورزشگاه تبدیل به چمن مصنوعی ناامیدی و درک

جان دویت loved رسیدگی در این زمینه در بابی داد ورزشگاه با متخصص مراقبت برای تعدادی از دلایل. او قدردانی شد که

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 23 خرداد 1399

جان دویت loved رسیدگی در این زمینه در بابی داد ورزشگاه با متخصص مراقبت برای تعدادی از دلایل. او قدردانی شد که در آن یک فضای سبز در وسط شهر. او خوشحال با طنز است که او ورزش شور و شوق خود را برای زراعت در یک موسسه اختصاص داده شده به فن آوری است.

و او به سادگی پرشور در مورد ساخت ورزشگاه چمن بهترین است که می تواند آن کار که او را به دست آورده متوجه آلاباما است که استخدام او را به آن مدیر ورزشی زمینه.

"من عاشق چمن" دویت گفت: از تاسکالوسا. "این زندگی من است. آن چه برای من به زندگی می کنند."

کار خود را با زمینه آنقدر شناخته شده بود که او deluged با پیام های متنی در اوایل این هفته زمانی که کارفرمای سابق خود اعلام کرد که آن را به جای ورزشگاه چمن با چمن مصنوعی.

"من یک مقدار زیادی از زمان را در این زمینه پس (من) کمی نا امید, اما, زندگی, حرکت, در," دویت گفت.

دویت احساسات را منعکس کسانی که حداقل دو نفر از بازیکنان و چندین طرفداران و فارغ التحصیلان که نظرات نمونهبرداری در مورد انتقال به چمن.

"من درک دلایل مالی در شرایط مراقبت از چمن, حوزه, من درک می کنم این عمل دلیل که قادر به عمل بر روی آن و رویدادها" گفت: سابق Tech کاپیتان جونز رادی در حال حاضر یک تحلیلگر برای شبکه ACC. "اما من بازی در چمن و بدیهی است که مورد علاقه من میشه. و سطح به تنهایی من ایستاده آن را از تمام زمینه های من شده است به سراسر کشور آن را به بهترین. من غمگین هستم. من غمگین هستم به آن را ببینید اما من به طور کامل درک چرا."

جونز raved در مورد اعطای زمینه بازی سطح چمن قطع شد پایین چمن شد شرکت میدان به سطح.

"برش چمن کامل بود و آن را سریع میدان" جونز گفت. "این یک سریع زمین چمن. من کمی خاص به آن به دلیل خاطرات ما تا به حال وجود دارد, اما آن را بسیار جذاب بود."

دویت گذشت باتوم در سال 2016 به کریس ممکن است که کار به دست آورده درخشان بررسی از آتلانتا ایالات بازیکنان زمانی که در این باشگاه بازی نه خانه بازی افتتاحیه آن فصل در بابی داد ورزشگاه در سال 2017. که در همان سال ورزشی چمن مدیران انجمن به نام گرانت زمینه آن رشته از سال است.

"من از نوع درک کنند که چرا آنها (جایگزین) آن گفت:" سابق Tech safey Jalen جانسون در حال حاضر یک مدیر برنامه برای یک شرکت ساختمانی در آتلانتا. "من به این می گویند – چمن طبیعی بود که احتمالا بهترین در فوتبال کالج است."

در ACC فناوری تبدیل خواهد شد ششمین تیم در لیگ به بازی خانه بازی در چمن مصنوعی. نیز وجود دارد هیچ کمبود در سراسر کشور برجسته تیم که بازی در چمن – ایالتی اوهایو و میشیگان تگزاس و اورگان در میان آنها است.

در میان طرفداران وجود دارد ناامیدی از دست دادن زیبایی از تسلیم بکر زمینه یکی از شناخته شده به عنوان یکی از بهترین ها در کشور است.

"بخشی از بازی روز تجربه دیدن این کار که کریس ممکن است و کارکنان خود را با میدان" نوشت: Blake توماس فصل-بلیط دارنده یک ایمیل به در. "وجود دارد هیچ چیز مانند دیدن که چمن سبز و تازه رنگ در بازی بعد."

توماس مانند دیگر طرفداران به رسمیت شناخته شده و پیامدهای مالی یک میدان خواهد شد که هزینه کمتر به حفظ و همچنین مزایای عملی از غیر زمین چمن که جونز ذکر شده – در حال قادر به تمرین بر روی آن بدون نگرانی برای پوشیدن آن پایین و رویدادهای دیگر در آن تولید درآمد کنسرت ها و دیگر غیر-تکنولوژی ورزشی حوادث.

"شاید آنها می توانید یکی دیگر از کنسرت یا دو و کمک به بودجه" توماس علاوه بر این نوشت.

نگرانی بودجه تنها افزایش پس از این تصمیم بود در زمستان تبدیل به چمن مصنوعی زیر اعلام دو کنسرت, برگزار می شود, در ورزشگاه, در این تابستان.

"در این روز و سن, پول مهم است به یک (ورزشی department) هنگامی که در تلاش برای ساخت یک قهرمانی برنامه" فصل-بلیط دارنده جیسون هیل نوشت. "به نظر من تصمیم خوبی است. راه چمن به نظر می رسد در حال حاضر بصری فکر نمی کنم طرفداران را متوجه یک تفاوت."

"من مانند چمن طبیعی شخصا, من حدس می زنم آن را فقط بیش از معتبر/دلتنگ احساس" کالن elizabeth banks نوشت: در یک ایمیل. "من که هزینه های نگهداری بسیار پایین با چمن ، من فقط امیدوارم که بازیکنان خوشحال هستند و با تغییر. آنها مهم ترین ذینفعان در نظر من است."

هر دو جونز و جانسون مهم نیست بازی در چمن پلاستیک در طول حرفه خود. آن را در درجه حرارت گرم اما جانسون گفت که او احساس سریع تر بر روی آن. جونز اشاره کرد که با توجه به تکثیر مصنوعی در سطوح بالا در سطح مدرسه بازیکنان احتمالا به آن عادت کرده اند.

"من هیجان زده برای دیدن (جدید surface) حتی اگر من از آنها بدم میاید برای دیدن چمن طبیعی به" جانسون گفت. "من حق در اینجا در وسط. من آن را درک کنند."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب