در فرانسه پلیس تاکتیک ها کمتر کشنده---اما هنوز هم بزنید جنجال

افسران نگهبانی در دیژون این ماه به عنوان تنش هایش در استانی شهرستان بیش از این به اتهام ضرب و شتم یک

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 2 تیر 1399

افسران نگهبانی در دیژون این ماه به عنوان تنش هایش در استانی شهرستان بیش از این به اتهام ضرب و شتم یک چچن ،

عکس: فیلیپ DESMAZES/خبرگزاری فرانسه/گتی تصویر

پاریس—زمانی که مسلح چچنی تبار در استانی شهر دیژون در این ماه و اشغال عمدتا شمال آفریقا محله پلیس فرانسه با شکست مبارزه با مردم محلی زمانی که آنها می تواند نامیده می شود و در تقویت—اما نگه داشته و اسلحه های خود را در الحافظات.

بیش از چند روز مردان مسلح به دنبال انتقام برای چچن نوجوان به اتهام ضرب و شتم در منطقه اخراج اسلحه های خود را به عنوان آنها حمله افراد آسیب دیده و کسب و کار. زمانی که خشونت فروکش پلیس شروع به بازداشت مظنون از جمله دیژون ساکنان چچن در شهرستانها در سراسر فرانسه است.

استراتژی خشم مقامات محلی که متهم به پلیس اجازه می دهد گروه های قومی به حل و فصل نمرات در خیابان.

"این باندهای رقیب مسلح گروه هستند که در نظر گرفتن عدالت به دست خود زیر چشم دولت با هیچ واکنش گفت:" تیری Falconnet شهردار یک دیژون حومه آمار خشونت است.

هیچ یک از درگذشت در طول این ماه ناآرامی در دیژون.

عکس: فیلیپ DESMAZES/خبرگزاری فرانسه/گتی تصویر

اما مقامات فرانسوی و پلیس کارشناسان باید در دفاع از این پاسخ به عنوان یک کتاب درسی مورد پلیس خویشتنداری ، هیچ یک نفر در جریان ناآرامی ها. روز جمعه برنارد Schmeltz بخشدار مسئول دیژون منطقه از جمله نیروهای پلیس وجود دارد گفت: ماموران مواجه شده "بالا تنش موقعیت هایی که می تواند در هر لحظه محول به حتی بیشتر مشکل جدی است."

پلیس شیوه ها و افسران استفاده از نیروی کشنده زیر میکروسکوپ پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس ماه گذشته و حمله Rayshard بروکس توسط یک آتلانتا افسر پلیس این ماه است.

نیروی کشنده

ایالات متحده نیروهای پلیس کشتن به مراتب بیشتر از مردم هر سال نسبت به همتایان خود در اروپا و حتی پس از تنظیم برای اندازه جمعیت خود را.

پلیس با قتل 2019

ایالات متحده آمریکا

1,098

فرانسه

26

انگلستان

3

پلیس قتل در هر میلیون نفر 2019

ایالات متحده آمریکا

3.32

فرانسه

0.39

انگلستان

0.04

منابع: نقشه برداری, خشونت پلیس (ایالات متحده); BastaMag (فرانسه); u. k. دولت

کارشناسان می گویند که خویشتن داری نشان داده شده در دیژون عملیات یکی از دلایلی است که چرا پلیس در فرانسه و جاهای دیگر در اروپا و کشتن مردم به مراتب کمتر از همتایان خود در ایالات متحده حتی هنگامی که مواجه با مسلح مظنون است. ملی فرانسه پلیس و ژاندارم که پلیس فرانسه را در مناطق روستایی, کشته در مجموع 26 نفر در سال 2019 با توجه به BastaMag یک سازمان رسانه ای. ایالات متحده نیروهای پلیس کشته 1,098 مردم در سال گذشته با توجه به نقشه برداری از خشونت پلیس یک گروه است که آهنگ های افغانستان. که حدود هشت بار به عنوان بسیاری از پلیس مهاجرت به فرانسه بر اساس سرانه.

"وجود دارد یک ضرورت در آمریکا پلیس فرهنگ در آن دیده می شود به عنوان نامردی اگر شما صبر کنید" گفت: لارنس شرمن مدیر کمبریج مرکز مبتنی بر شواهد پلیس در انگلستان "در اروپا وجود دارد بسیار کمتر از شرم در داشتن کسی فرار آنها را به گرفتن یک روز دیگر."

یکی دیگر از عمده دلایل اختلاف: محدود قوانین اسلحه معنی مالکیت اسلحه غیر معمول است که در بسیاری از اروپا است. که باعث می شود اروپایی پلیس بسیار کمتر به احتمال زیاد به استفاده از نیروی کشنده.

فرانسه رویکرد به خشونت و جنایت شده است honed در طول سال از تنش بین پلیس و اقلیت ساکنان طبقه کارگر حومه و یا banlieues. در سال 2005 شورش را تکان داد حومه پاریس و گسترش به شهرستانها در سراسر فرانسه پس از دو نوجوان بودند برق در یک پست برق و بودند و تعقیب توسط پلیس است.

"ما می دانیم که زمانی که ما در قرعه کشی ما اسلحه ما را متهم به خشونت و یا اشتباهات گفت:" استفان Ragonneau یک افسر پلیس درگیر در دیژون عملیات.

پلیس در دیژون این ماه است. برنارد Schmeltz بخشدار مسئول دیژون منطقه گفت: ماموران مواجه بالا تنش شرایط است.'

عکس: Maxppp/زوما پرس

چنین صبر و شکیبایی می تواند نتیجه معکوس. زمانی که اسلامگرا با حمله به Bataclan تئاتر در پاریس در نوامبر 2015, پاریس, پلیس رهبران حاضر اجازه می دهد تا سربازان تحت فرمان خود را دخالت حتی اگر آنها اولین کسانی بودند که برای پاسخ. "سربازان درگیر نیست" یک فرمانده گفت: با توجه به مجلس گزارش. "ما در یک منطقه جنگی." داعش و کشته شدن 90 نفر در Bataclan در یکی از بدترین حملات تروریستی در تاریخ اروپا.

از آن پس سربازان شده اند همکاری نزدیک تر با نخبگان واحدهای پلیس اما شده است وجود دارد هیچ تغییر واضح و روشن از سیاست.

هر چند پلیس فرانسه با احتیاط و با استفاده از نیروی کشنده منتقدان می گویند تاکتیک های خود را می تواند بی رحمانه با این وجود. اقدامات پلیس در طول monthslong زرد-جلیقه تظاهرات—مانند شلیک اشک آور-کپسول های گاز و گلوله های لاستیکی—سمت چپ یک نفر کشته و بیش از 30 مجروح. بسیاری از کسانی که آسیب های چشمی ناشی از گلوله های لاستیکی.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه درس هایی در پلیس می تواند آمریکایی ها در یادگیری از همتایان اروپایی? پیوستن به مکالمه زیر.

مشکل آغاز شده در دیژون در 10 ژوئن هنگامی که مردان از شمال آفریقا منشاء ضرب و شتم یک جوان 19 ساله چچنی با بیس بال خفاش ها در یک قلیان سالن گفت: Eric Mathais این دیژون دادستان.

اعضای چچن جامعه قرار داده و از تماس در رسانه های اجتماعی برای مردم را به راهپیمایی در این شهرستان از 150.000 در منطقه کبود شناخته شده تر برای خردل از درگیری های قومی.

روز بعد چچن از سراسر فرانسه وارد خودرو که پلاک شماره های تحت پوشش, سیاه, نوار, دارای حق اعمال تفنگ, بیس بال خفاش ها و میله های فولادی به گفته پلیس. حدود 100 مردان نقاب دار با تجمع در مقابل قلیان نوار آقای Mathais گفت. برخی مجبور راه خود را در غارت آن و آزار مردم مجروح شدن چهار به طور جدی.

مخالفان و سیاستمداران محلی با انتقاد از دولت و پلیس گفت که آنها به حال خود رها شده این شهر است.

"کشور ما غرق به هرج و مرج!" گفت: لوپن رهبر راست ملی رالی ، "دار و دستههای در حال راه انداختن یک جنگ قومی سلاح های خودکار در دست است."

پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن مبارزه بین چچن و شمال آفریقا در نوار قلیان اما قادر به دستگیری آقای Mathais گفت. در روزهای چچن بازی موش و گربه با مقامات دولتی جمع آوری و خارج از دید پلیس حضور به حمله به افرادی که به نظر می رسد از شمال آفریقایی تبار.

یک خودرو سوخته در دیژون در خشونت است.

عکس: Maxppp /زوما پرس

دولت از رئیس جمهور امانوئل پاکسازی دفاع از خود در پاسخ به این حادثه. "نیروهای امنیتی ما هرگز بلک زمانی که آنها به نام پس گفت: وزیر کشور کریستف Castaner اضافه کرد که پلیس شده بودند تعدادشان کمتر توسط "یک گروه ترکان و مغولان وحشی."

روز شنبه آقای Mathais این دیژون دادستان گفت: شش نفر از چچن جامعه در شهرهای مختلف بازداشت شدند در ارتباط با خشونت است. دفتر خود آورده اولیه به اتهام حمله و تخریب اموال در برابر چهار نفر از مردان و منتشر شده و دو نفر دیگر بدون شارژ آنها. فرانسه چچن جامعه اعداد در ده ها هزار نفر از آنها پناهنده سیاسی از روسیه است.

"هنجار در اینجا این است که پلیس عمل با بصیرت" گفت: Jean-Michel Fauvergue سابق فرمانده حمله پلیس نخبگان واحد و در حال حاضر یک نماینده مجلس در آقای پاکسازی حزب. "این چیزی است که به درک در مورد فرانسه ذهنیت است. ما نمی رسم ما اسلحه و ساقه همه است."

نوشتن به متی دالتون در Matthew.Dalton@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن