در فرانسه معترضان می خواهند به بحث در مورد مسابقه. استقرار Disapproves.

توسط Benoit Morenne و استیسی Meichtry نزدیک استیسی Meichtry بیوگرافی @smeichtry استیسی.Meichtry@

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 31 خرداد 1399

پاریس—جهانی موجی از خشم و انزجار بیش از کشتن جورج فلوید در حال آزمایش یک سنگر و استحکامات از لیبرالیسم غربی: جمهوری فرانسه.

فرانسه به مدت طولانی خودداری از به رسمیت شناختن نژاد به عنوان چیزی بیش از یک ساخت اجتماعی. در چشم جمهوری, چه چیزی باعث می شود یک فرد فرانسوی است که تمایل به در آغوش یک colorblind هویت کشور مبتنی بر آرمان "آزادی و برابری و برادری." این یک ذهنیت است که تاثیر می گذارد تقریبا در هر جنبه از زندگی از شیوه های استخدام به سخت سکولاریسم است که پی ریزی فرانسه در ممنوعیت مسلمان با روسری در ساختمان های عمومی. فرانسه و حتی منع رسمی مجموعه آمار در نژاد و مذهب.

در حال حاضر فوران تظاهرات در سراسر فرانسه در همبستگی با موضوع زندگی به ارمغان آورده است موضوع مسابقه به مرکز صحنه.

هزاران نفر از مردم به خیابان آمده اند در چند هفته گذشته در اعتراض به خشونت پلیس و خواستار آن است که افسران پلیس به اتهام در مرگ آدما Traoré یک فرانسوی از مالی تبار که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس در سال 2016. معترضان کشیده اند تشابه بین آقای Traoré مرگ و آقای فلوید را کشتن.

Sibeth Ndiaye یک عضو از رئیس جمهور امانوئل پاکسازی کابینه که از سنگال منبع, پیشنهاد, آن زمان برای فرانسه در نظر گرفتن جمع آوری آمار بر اساس قومیت. یک مجسمه نیم تنه از ژنرال شارل دوگل—یک قهرمان فرانسه در جنگ جهانی دوم مقاومت و پدر جمهوری مدرن—بود daubed با رنگ نارنجی.

Assa Traoré شده است به یک رهبر در تظاهرات علیه خشونت پلیس و خواستار افسران پلیس به اتهام در سال 2016 مرگ برادر آدما.

عکس: Tenani سرژ/زوما پرس

"ما در حال صحبت کردن در مورد یک ساختار نژادپرستانه سیستم" گفت: Youcef Brakni عضو حقیقت برای آدما یک کمیته به رهبری آقای Traoré خواهر Assa Traoré. "ما در حال درخواست برای تغییر ساختاری."

به فرانسه سیاسی ایجاد تحول است نشانه ای از این کشور اسلاید به سبک آمریکایی سیاست هویت. در تلویزیون ملی آدرس در روز یکشنبه آقای پاکسازی قول داد برای مبارزه با نژادپرستی اما او همچنین یک خط در شن و ماسه.

"این نجیب مبارزه, لزبین, هنگامی که آن را تبدیل به communautarisme" آقای پاکسازی گفت: با استفاده از یک کلمه که بیانگر این ایده است که فرانسه در حال حک شده به مخالفت با جوامع قومی. "من آن را به شما با صدای بلند و روشن امشب من و هموطنان عزیز: این جمهوری را پاک میکند و هیچ اثری و یا نام از تاریخ آن است. جمهوری نمی خواهد پایین کشیدن مجسمه."

فعالان به نام برای حذف یک مجسمه در مقابل مجلس شورای ملی را به تصویر می کشد ژان باپتیست کلبر.

عکس: جوئل saget/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

فرانسه سهم خود را از تاریخی چمدان. فعالان به نام برای حذف یک مجسمه در مقابل مجلس شورای ملی را به تصویر می کشد ژان باپتیست کلبر. یک وزیر در قرن 17 دربار لویی چهاردهم آقای میشل در نظر گرفته شده است پدر از فرانسه مرکزی اقتصاد برنامه ریزی شده. اما امضای خود را به نظر می رسد در کد های استعماری فرمان تنظیم زندگی در مستعمره فرانسه. آن باقی مانده است در اثر 163 سال است.

ژان-مارک ارو سابق نخست وزیر تحت سوسیالیست فرانسوا اولاند رئیس جمهور اخیرا خواستار تغییر نام از یک ساختمان دولتی که خرس به نام آقای کلبر. آقای ارو سیاسی است میدانی در شهر نانت در غرب پاریس که پس از عمل به عنوان یک مرکز بزرگ برای فرانسه تجارت برده به آمریکا.

"اگر ما رفت و برگشت نژادپرستی و تبعیض زیر فرش و سپس extremisms می توانید ضبط آنها" آقای ارو در مصاحبه ای گفت:.

ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند سخت است که تاریخی زخم هنوز تازه است. پنجمین رئیس جمهوری فرانسه و دولت مدرن شناخته شده است, جعلی توسط ژنرال دوگل پس از چهارم جمهوری سقوط در میان سال های 1950 و 60 الجزایر جنگ یکی از وحشیانه ترین فصل در استعمار و یک کاتالیزور برای امواج از شمال آفریقا مهاجرت در دهه های آینده.

ماریون Maréchal نفوذ زاده از Marine Le Pen و عزیزم از راست تنظیم کردن یک طوفان گفت: در سال های اخیر Facebook پست که مانند حرکات زانو در حافظه از آقای فلوید مرگ شد بخشی از فشار را به "تف بر تاریخ ما است." خانم Maréchal همچنین نوه Jean-Marie Le Pen یک جانباز از جنگ الجزایر که شرکت تاسیس ضد مهاجر جبهه ملی و مخالف استقلال الجزایر. خانم Maréchal افزود: "من نیازی به عذر خواهی برای سفید بودن و...من نباید عذر خواهی چون من نمی استعمار هر کسی. من نمی بنده کسی."

دومینیک Sopo, رئیس جمهور فرانسه, حقوق بشر, گروه SOS Racisme گفت: فرانسه با بی میلی دست به گریبان با آن گذشته استعماری همراه با فقدان گفت و گو با اقلیت های مردم را به دنبال عمیق تر از shift. تصویب عباراتی مانند "امتیاز سفید" در گفتمان او گفت: ناشی از نسل جوان احساس نادیده گرفته و با ایجاد.

"هنگامی که ما با شما صحبت می کنند آن را به عنوان اگر ما صحبت کردن به یک دیوار. بنابراین ما صحبت می کنند متفاوت" آقای Sopo گفت.

در زمان آقای Sopo شده است و در پایان دریافت از این تغییرات است. تاسیس در سال 1980 توسط اعضای حزب سوسیالیست SOS Racisme کشیده شده انتقاد از نسل جوان از معترضان که می گویند این گروه بیش از حد متمرکز بر مبارزه با فردی اعمال تعصب مانند کار تبعیض و نه از آنچه در نظر آنها سیستمیک نژاد پرستی. آقای Sopo رد نقد به عنوان "شمارش چگونه بسیاری از فرشتگان می تواند به رقص در یک pin."

زودتر

ضد نژادپرستی تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس را در سراسر جهان از نیوزیلند به برزیل. در ضمن دشمنان از جمله چین و ایران را مورد انتقاد دولت آمریکا را از دست داده و تظاهرات. (در اصل منتشر شده 2 ژوئن 2020)

معترضان به دنبال نهادی تغییر می رسم از راهکار آمریکا در اعتراض به قتل آقای فلوید. حقیقت برای آدما به نام برای تعقیب ماموران پلیس درگیر در بازداشت آقای Traoré. قضات در حال بررسی مرگ اما اتهامات آورده شده است در برابر افسران.

خانم Traoré نیز به دنبال ممنوعیت از chokeholds و در تصادفی شناسایی چک, در علاوه بر این به دیگر آماده شود. او توسط یک ائتلاف گسترده ای از معترضان از مسلمانان فرانسه و حقوق بشر طرفداران به تغییر آب و هوا فعالان و حامیان زرد-جلیقه جنبش اعتراضی. در اخیر روز شنبه آنها را جمع آوری در مرکز پاریس توسط هزاران نفر حمل سیاه و سفید زندگی می کند, توجه به نشانه ها.

"فرانسه و چند فرهنگی است و ما در حال تجربه همان چیزی که به عنوان" در آمریکا گفت: Maymouna ایجاد یک 25 ساله افسر ارتباطات در آب-شرکت مدیریت. "ما در حال تحقق است که جامعه صدمه زدن به ما مردم سیاه و سفید."

یک مجسمه نیم تنه از ژنرال شارل دوگل شد مشخص شده با رنگ نارنجی.

عکس: کوئنتین mabille/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک سال 2017 گزارش توسط بازرس کشور یافت می شود که مردان جوان بین 18 و 25 و درک شده به عنوان سیاه و سفید و یا عرب بودند 20 برابر بیشتر احتمال دارد به شناسایی خود را چک توسط پلیس نسبت به بقیه جمعیت و بیشتر احتمال دارد به frisked در طول این کنترل از بقیه جمعیت مرد.

در یکی دیگر از مشخصات بالا مورد دولت فرانسه موافقت به پرداخت €145,000 ($162,000) حل و فصل پس از خانواده از لامینه Dieng ثبت یک شکایت در دادگاه اروپایی حقوق بشر ادعا که 25 ساله فرانسوی از سنگال منشاء اثر خفگی در یک وسیله نقلیه پلیس پس از مهار شده است توسط افسران پلیس.

آنتوان Debray 26 ساله سفید, معمار گفت که او تا به حال به ندرت شرکت در تظاهرات در گذشته اما این بار متفاوت بود. "ما در ابتدای راه هستیم از چیزی است," او گفت:. آقای Debray گفت: او بهره مند از متولد شدن به یک سفید, خانواده طبقه متوسط. "من صحبت کردن در مورد امتیاز سفید."

نوشتن به Stacy Meichtry در stacy.meichtry@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن