هند و چین مرز بن بست خشونت آمیز با 20 سربازان هندی مرده

هندی فعالان چین در بوپال هند در روز سه شنبه. عکس: sanjeev gupta/شاتر توسط راجش Roy نزدیک ر

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 27 خرداد 1399

هندی فعالان چین در بوپال هند در روز سه شنبه.

عکس: sanjeev gupta/شاتر

دهلی نو—هند گفت: 20 نفر از سربازان خود را از درگذشت پس از درگیری با نیروهای نظامی در امتداد دو کشور مورد مناقشه مرزی در کوههای هیمالیا خشن ترین درگیری ها میان دو کشور در دهه.

دولت هند گفت: نیروهای چینی نیز دچار تلفات شده است. چینی گفت: برخورد صورت گرفت و پس از سربازان هندی "تحریکآمیز حمله" در منطقه چین در نظر تحت کنترل خود, اما او نمی نظر در مورد اینکه آیا نیروهای دو طرف کشته و یا زخمی شدند.

هند سرزنش مبارزه با چین و نیروهای عملیاتی در یک منطقه تحت کنترل هند. "هند بسیار روشن است که تمام فعالیت های خود را همیشه در سمت هند" یک بیانیه از هند وزارت امور خارجه گفت:. "انتظار ما از طرف چینی."

معلوم نیست که چگونه سربازان هندی کشته شده بود اما یک مقام ارشد نظامی گفت که برخی از آنها مورد ضرب و شتم به مرگ با میله های تعبیه شده با ناخن در ارتفاع بالا برخورد که نمی شامل تیراندازی.

مرگبار مرز اختلاف

20 سربازان هندی درگذشت, طی یک درگیری در امتداد مرز مورد مناقشه میان چین و هند است.

100 مایل

Galwan دره

100 متر

له

عکاسی چانه

اسلام آباد

LADAKH

مورد مناقشه با

چین و هند

چین

پاکستان

هند

جزئیات

نپال

دهلی نو

هند

منبع: بار اطلس جهان (مرزهای مورد مناقشه)

رویارویی بیشتر تشدید تنش که هایش در هفته های اخیر همراه 2000 مایل هیمالیا در مرز بین دو هسته ای, آسیایی, غول.

خود را گسترده اختلافات بیش از آن که مرز دروغ را پختند و پس از مبارزه با یک جنگ تمام عیار در سال 1962. اما درگیری در بالا و ارتفاع کوه های هیمالیا است که در سال های اخیر معمولا متشکل از دعوا مشت سنگ پرتاب و ضرب و شتم یکدیگر با چوب زمانی که گشت از دو طرف برخورد هر یک از دیگر در مناطق مورد مناقشه.

چینی و هندی نیروهای نظامی مواجه اند برای بیش از یک ماه همراه یک کنترل از راه دور کشش و کوهستانی مرز پس از یک نزاع و جدال بین واحدهای گشت زنی در یکی از مناطق مورد مناقشه. پس از درگیری شکسته در دیگر مورد مناقشه مرزی هیمالیا نقاط از جمله در امتداد شمال شرقی هند که در آن نمرات هندی و چینی سربازان در ماه گذشته فریاد زد: در هر یک از دیگر و رد و بدل ضربات فیزیکی ترک برخی در هر دو طرف مجروح شدند.

در هفته های اخیر دو کشور منتقل کرده اند هزاران نفر از دیگر نیروهای نظامی و تسلیحات به مرزی در نزدیکی نقطه بالا-ارتفاع دریاچه یخبندان به گفته کارشناسان و مقامات دولتی.

افسران نظامی را ملاقات سراسر تنش با چهره به چهره در جلسه هفته گذشته میان رهبران ارتش با هدف د-افزایش اختلافات بیش از کجا و چگونه هر طرف می گشت و معرفی سلاح ها و دیگر زیرساخت های نظامی به مناطق مورد مناقشه.

تحلیلگران می گویند که مرگ و میر بالا بردن سهام در تقابل و افزایش خطر گسترش درگیری حتی اگر که چشم انداز باقی مانده است کم است.

"نظامی مرگ و میر در یک رویارویی تأکید خطر بزرگتر درگیری نظامی" گفت: Brahma Chellaney استاد مطالعات استراتژیک در دهلی نو بر اساس مرکز تحقیقات سیاست.

سربازان هندی در مرز با چین در Bumla در سال 2012.

عکس: Anupam Nath/آسوشیتد پرس

هند به شدت ساخت و ساز جاده ها و گسترش پایگاه های نظامی و امکانات در کنار آن از اختلاف های مرزی در سال های اخیر تلاش برای مطابقت با چینی تلاش برای انجام همان قبل از آن.

دو کشور با آن روبرو کردن برای بیش از دو ماه در سال 2017 بیش از یک چینی جاده ساخته شده در کشش زمین بین چین و بوتان هند متحد که هند با توجه به عنوان مهم به دفاع از ادعای خود در برابر چین است. چین و هند در نهایت یک معامله را برای نیروهای نظامی خود را به قدم به عقب.

دو کشور به مدت طولانی موفق تنش ها و نیروهای جنبش همراه خود را مورد مناقشه مرزی به عنوان خط کنترل واقعی—به خصوص در این زمان از سال زمانی که برف ذوب شدن و بیشتر از ارتفاع بالا خاک می شود در دسترس برای گشت و ایجاد زیرساخت ها است.

چینی شبه نظامی پلیس های گشت در خارج از سفارت هند در پکن در روز سه شنبه.

عکس: گرگ بیکر/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در این سال بزرگتر از حد معمول حرکات سربازان چینی است که می تواند گسترده تر پیامدهای استراتژیک باید افزایش تنش و باعث هندی پاسخ گفته تحلیلگران.

هند نگران است که چین مصرانه کاوش در این منطقه با ارتش خود را برای تضعیف هند گرفتن در بخش هایی از مناطق مورد مناقشه آن را کنترل. چین می گوید هند بی پروا ساخته شده است ظرفیت های نظامی و در نزدیکی مناطق مورد مناقشه.

Sreeram Chaulia رئیس دانشکده امور بین الملل گفت: چین ممکن است قمار است که هند گرفتار آن رو به رشد شیوع کروناویروس دادن این شانس به لبه نیروهای خود را عمیق تر به این سرزمین مورد مناقشه در مذاکرات مانع دهلی نو را به مرز توسعه زیرساخت ها است.

"هند مصمم هل دادن آینده به سطح شیب دار تا آمادگی خود را برای دفاع از آن طرف خط کنترل واقعی و نیز توسعه ضد نفوذ قابلیت برای ارتش هند برای نفوذ به چینی برگزار شد, سمت," او گفت:.

هر دو کشور چین و هند باید فشارهای داخلی به نگاه قوی و هر دو بندر شکایت در مورد چگونه دیگر در تلاش برای تقویت آن ژئوپولیتیک پروفایل گفت: كانتى پراساد Bajpai, استاد روابط بین المللی در Lee Kuan Yew دانشکده سیاست عمومی. چین نگران است در مورد هند نزدیک شدن به ایالات متحده در حالی که هند این است که نگران رو به رشد چین در کمک و نفوذ خود را در جنوب آسیا به ویژه آن محکم کردن روابط با پاکستان است.

"هر دو طرف خواهد شد و احتمالا سعی کنید برای خنک کردن فوری مبارزه اما نه بدون نام تماس اول," او گفت:. "اما این احتمال وجود دارد که ما را از تکرار در آینده بدون یک مکانیزم مناسب برای د-تنش که همه آنهایی که تا به حال شده است در محل قرار داده به نظر می رسد که شکست خورده است."

نوشتن به راجش روی در rajesh.roy@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن