هند مجموعه بسته کمک برای مقابله با رکود اقتصادی

هندی وزیر دارایی Nirmala Sitharaman اعلام کرد که کمک های اقتصادی برنامه در طول یک کنفرانس مطبوعاتی ده

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 24 اردیبهشت 1399

هندی وزیر دارایی Nirmala Sitharaman اعلام کرد که کمک های اقتصادی برنامه در طول یک کنفرانس مطبوعاتی دهلی نو در روز چهارشنبه.

عکس: پراکاش سینگ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دهلی نو—دولت هند پرده برداری از یک بسته بزرگ از برنامه های وام دهی و دیگر اقدامات لازم برای دفع این کشور برای اولین بار انقباض اقتصادی در یک نسل و جلوگیری از طولانی کشمکش عظیم بیکاری است.

این اقدامات—که دولت می گوید مقدار به برخی از 6 تریلیون روپیه یا حدود 79 میلیارد—طراحی شده برای سرپا نگه داشتن کوچک و متوسط اندازه کسب و کار با وام های ارزان قیمت و جدید حفاظت از رقابت خارجی. آنها همچنین تقویت نقاط بحرانی اقتصاد شده اند که ضربه سخت اقتصادی و عواقب ناشی از کوروناویروس بحران مانند ژنراتور.

"این بسته با هدف تحریک رشد و ساخت متکی به هند گفت:" وزیر دارایی Nirmala Sitharaman طی یک کنفرانس خبری اعلام اقدامات شنبه.

هند با جمعیت دومین جمعیت و پنجم بزرگترین اقتصاد در تلاش است با تاثیر اقتصادی همه گیر همراه با بقیه جهان است. بر خلاف بسیاری از بزرگ اقتصاد هر چند این کشور به صدها میلیون نفر از مردم که زندگی می کنند فقط در بالا به خط فقر.

دولت در حال تلاش برای نگه داشتن همه گیر ناشی از رکود اقتصادی از لغو دهه پیشرفت در کاهش فقر و بالا بردن شهروندان خود را به طبقه متوسط است.

مربوط تصویری

جمعیت کثیری از کارگران مهاجر در تلاش برای ترک دهلی نو به انتظارنشسته بودند تا در خارج از ایستگاه های قطار هند بازگشایی بخشی از آن به شبکه راه آهن. که آیا آنها تصمیم به بازگشت و یا ماندن در خود ایجاد کرد تاثیر بسیار زیادی بر اقتصاد کشور و نظام سلامت است. عکس: Muralidharan/ایسنا

کوچک و متوسط کسب و کار در حال بحرانی تمرکز دولت اقدامات اضطراری بخشی از یک $267 میلیارد محرک های مالی اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در روز سه شنبه.

دولت گفت: این امر با ارائه وثیقه آزاد وام های بانکی به ارزش 3 تریلیون روپیه ($39.85 میلیارد دلار) با هدف 4.5 میلیون کوچک و متوسط کسب و کار بیش از شش ماه. چهار سال وام خواهد بود توسط دولت تضمین شده و نمی خواهد نیاز به هر گونه بازپرداخت اصل اول سال است.

دولت نیز برای حمایت از کسب و کارهای کوچک در برابر رقابت خارجی با محدود کردن مناقصه برای دولت کار دستور زیر 2 میلیارد روپیه به شرکت های داخلی تنها.

تاکید کسب و کار خواهد شد که دسترسی به 200 میلیارد روپیه از کم بهره وام های بانکی وزیر دارایی گفت. کمک ویژه به شرکت های توزیع برق است که دچار ضرر و زیان بزرگ به عنوان تقاضا برای برق کاهش یافت در طول multiweek مستند در فعالیت های کسب و کار در قالب 900 میلیارد روپیه در وام های خانم Sitharaman گفت.

یک مرد فروش گل همیشه بهار تزئینات هفته گذشته در غرفه گل در خارج از معبد هندو در لکنو هند است.

عکس: Biswajeet بانرجی/آسوشیتد پرس

وزیر همچنین اعلام کرد اقدامات برای nonbanking امور مالی و املاک و مستغلات شرکت یک برنامه امنیت اجتماعی برای حقوق و مزایای کارگران و کسر برای برخی از مالیات برای nonsalaried حرفه ای. این تاخیر در پر کردن اظهارنامه مالیات بر درآمد برای چندین ماه به حالت تعلیق برخی از الزامات مورد نیاز در شرکت به پرداخت به برنامه های بازنشستگی برای کمک به آنها حفظ پول نقد.

"این را به مقدار مورد نیاز انگیزه" به کوچک و متوسط کسب و کار" گفت: Amit Singhania شریک در قانون مالیاتی و مشاوره Shardul Amarchand Mangaldas & Co., خواستار آنها را "بلوک های ساختمان از اقتصاد است."

چون خیلی از هند فعالیت های اقتصادی ساخته شده است تا شرکت های کوچک که مالیات پرداخت نمی و به ندرت دریافت وام های بانکی مخارج دولت و کاهش مالیات نمی رویم به عنوان دور و به همان سرعتی که کشورهای دیگر نسبت به نیرو و رشد. سیاست های پولی نیز کسل کننده ابزار در هند به عنوان وام نرخ پایین تر را بریزد پایین به هر گوشه ای از کشور است.

یکی از چیزهایی است که می تواند کمک به آزادسازی بیشتر به آن را آسان تر برای شرکت های تمام اندازه به انجام کسب و کار اقتصاددانان می گویند. تا کنون تحت مودی اما دهلی نو شده است محتاط در مورد هل دادن از طریق تعمیرات اساسی—مانند شل شدن قوانین برای استخدام افراد و خرید زمین—هر چند برخی می گویند این بحران می تواند آن را پوشش به برخی از طولانی تاخیر تغییرات.

هند که فقط چند سال پیش بود که جهان به سرعت در حال رشد اقتصاد بزرگ در حال حاضر ممکن است صدمه زدن به حتی بدتر از بسیاری از کشورهای دیگر. آن مستند با هدف محافظت از آن 1.3 میلیارد شهروندان از گسترش coronavirus شده است بزرگترین و یکی از سخت ترین در جهان است.

تقریبا همه اقتصاد هند—بیش از اندازه تنها توسط ایالات متحده و چین و ژاپن و آلمان—بسته شده به جز تعداد کمی از ضروری صنایع.

با توجه به داده های شرکت IHS Markit, شاخص مدیران خرید برای هند بخش خدمات فرو ریخت به 5.4 در ماه آوریل از 49.3 در ماه مارس بزرگترین واحد-ماه کاهش است که اندازه گیری از فعالیت برای هر کشور در هر زمان در ضبط. خواندن زیر 50.0 امتیاز به انقباض.

مردم صف خارج یک فروشگاه کتاب با فاصله اقدامات صورت گرفته در جامو هند در آوریل 30.

عکس: jaipal سینگ/شاتر

هند imploding اعتماد به نفس "است که تا کنون بدترین رکود در فعالیت های اقتصادی پس از جمع آوری داده ها آغاز شد و در اواخر سال 2005 گفت:" جو هایس اقتصاددان در IHS Markit در یک گزارش در زمان. "آسیب اقتصادی از Covid-19 همه گیر شده است عمیق و گسترده در هند است."

اقتصاد هند در حال حاضر کاهش به 11 سال اخیر در سال مالی منتهی به 31 مارس به عنوان وام دهندگان و مصرف کنندگان تلاش می کرد. در حال حاضر انتظار می رود که رشد اقتصادی هند به جست و خیز به حداقل زیر 2 درصد با برخی از طرح آشکار انقباض. انقباض خواهد بود که برای اولین بار از سال 1980.

"این رکود و سراسر گسترده ای درد برگ عصری هند رسمی نیروی کار آسیب پذیر به خصوص در ساخت و ساز بخش های تولید و خدمات" گفت: Dharmakirti جوشی, اقتصاددان ارشد در آژانس رتبه Crisil که پیش بینی 1.8 درصد رشد برای سال مالی.

یک پرده برداشتن از برخی از هند پیشرفت بیش از 30 سال گذشته خواهد بود به خصوص دردناک برای دهها میلیون نفر از سرخپوستان که تا به حال زده موج رشد و در گذشته برداشته و خود را از فقر. صدها نفر از هزاران نفر از داخلی کارگران مهاجر در حال حاضر در حال بازگشت به روستاهای خود شاید هرگز به بازگشت به شغل آنها تا به حال مشغول به کار در کارخانه ها و رستوران ها و خانه های.

هند کارگران مهاجر رنج می برد بیشتر در خاموش کردن به عنوان آنها اغلب پرداخت می شود روز به روز و به عنوان آنها در بخش غیررسمی تقریبا هیچ شبکه ایمنی زمانی که آنها می گیرند.

نوشتن به راجش روی در rajesh.roy@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن