هند Coronavirus موارد پیش افتادن از چین

هند است که آرامش خود را مستند اقدامات در حال حاضر بیشتر coronavirus موارد از چین است. عکس: muralid

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 27 اردیبهشت 1399

هند است که آرامش خود را مستند اقدامات در حال حاضر بیشتر coronavirus موارد از چین است.

عکس: muralidharan/ایسنا

هند پیشی گرفت و چین برای تبدیل شدن به کشوری با بالاترین تعداد coronavirus موارد در آسیا در حالی که قانونگذاران ایالات متحده در حال ضربت زنی محرک بیشتر به عنوان اختلال از این بیماری همه گیر در ادامه به وزن در اقتصاد است.

خانه دقت گذشت 3 تریلیون coronavirus-بسته امداد در اواخر روز جمعه پس از اطلاعات منتشر شد نشان داد که مصرف کنندگان آمریکایی کشیده در هزینه و کاهش تولید کارخانه ها در سریع ترین سرعت در دهه. این ویروس آلوده 4.5 میلیون نفر در سطح جهان و نزدیک به 1.5 میلیون نفر در ایالات متحده اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد. ایالات متحده و میر افزایش به بیش از 87,000 یا تقریبا 30% از شکل جهانی به عنوان مطلب متحده کاسته مستند اقدامات است.

خانه بسته که گذشت 208 به 199 و که 14 خانه دموکرات ها رای دادند در مقابل شامل مستقیم کمک به دولت ها و محلات از جمله کمک های مالی و کمک آموزش و پرورش برای مقابله با اثرات این بیماری همه گیر.

اوباما روشن ساخته است که این لایحه هیچ چشم انداز پیشرفت در مذاکرات-رهبری سنا اما رئیس جمهور تهمت نیست نگذاشته اضافی اقتصادی برای کمک به ایالات و شهرستانها دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر به عنوان طولانی به عنوان آن را نمی کند را تشکیل می دهند آنچه به نظر او یک "نجات" کاخ سفید, مشاور اقتصادی, Kevin Hassett روز جمعه گفت.

روزانه گزارش Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا
توجه: برای تمام 50 ایالت و دی سی, ایالات متحده آمریکا سرزمین و کشتی است. اطلاعات به روز شده در روزانه.
منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

سهام ایالات متحده افزایش یافت جمعه اما بریده هفتگی کاهش پس از یک طیف وسیعی از داده ها نشان داد تیز رکود در فعالیت های اقتصادی در سراسر کشور.

خرده فروشی یک اندازه گیری از خرید در فروشگاه ها, رستوران ها, و, آنلاین, کاهش یافت و در ماه آوریل بطور تطبیقی فصلی 16.4% از یک ماه قبل بزرگترین افت رکورد نگه داشتن در اوایل 1990s, وزارت بازرگانی داده ها نشان داد.

فدرال رزرو به طور جداگانه گفت: تولید صنعتی کاهش بطور تطبیقی فصلی 11.2% در ماه آوریل, بزرگترین کاهش ماهانه در سوابق آشنایی 1919.

آخرین Coronavirus

  • دانشگاه جانز هاپکینز: ایالات متحده موارد بالا 1.4 میلیون; مرگ و میر بالا 87,000.
  • دانشگاه جانز هاپکینز: جهان گسترده ای از موارد بیش از 4.5 میلیون; مرگ و میر بالا 307,000.
  • هند بیشتر موارد تایید شده از چین.

تلاش در راه هستند و برای مقابله با ضعف اقتصادی و تشویق مصرف. مقامات ایالات متحده در حال آماده سازی برای شروع به چک کردن مسافران درجه حرارت در حدود یک دوجین از فرودگاه به محض این که هفته آینده به عنوان coronavirus همه گیر است و اوج سفر و اضطراب به گفته افراد آشنا با این موضوع.

تقاضا برای سفر هوایی کاهش یافته است و بیش از 90% زیر محدودیت های حمل و نقل و اقامت در خانه سفارشات. درجه حرارت چک با هدف نگه داشتن به طور بالقوه افراد بیمار از سوار شدن هواپیما و مسافران احساس راحت تر سفر دوباره.

بخش هایی از ایالت نیویورک بازگشایی شد, امکان, کشاورزی, ساخت و ساز, جنگلداری و اصلاح خرده فروشی عملیات را از سر گرفت. فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد برای بازگشایی, برای منظقه وانت. اما شهر نیویورک هنوز هم عقب مانده دیگر مناطق در جلب رضایت معیار مورد استفاده برای تعیین یک بازگشایی مجدد داده ها از ولایت را نشان داد.

آیووا و بخش هایی از ویرجینیا و اورگان کاسته مستند اقدامات در حالی که لوئیزیانا که دیدم شدید coronavirus شعله ور در اطراف New Orleans, شروع فاز اول بازگشایی.

تدریجی بازگشایی تلاش های پیشرفته در اروپا که در آن ایتالیا را اجازه سفر به خارج از کشور آغاز ژوئن 3, دولت خبر داد. این حرکت نشان دهنده یک قدم در احیای اقتصاد ایتالیا است که قفل شده است و از اوایل ماه مارس. ایتالیایی خواهد بود قادر به سفر در مناطق خود شروع دوشنبه زمانی که مغازه ها و رستوران ها ممکن است باز و عمومی مذهبی, عبادت ممکن است رزومه زیر اجتماعی-فاصله مورد نیاز است.

بیش از 31,000 مردم در ایتالیا درگذشت Covid-19 با توجه به آمار رسمی آن را یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در جهان است. ایتالیا گزارش 242 مرگ و میر در روز جمعه از یک روز اوج بیش از 900 در اواخر ماه مارس است.

در آلمان که در آن مستندات را تا حد زیادی برداشته شده است, مقامات braced شنبه برای تظاهرات توده ای در برابر محدودیت های باقی مانده در شهرهای مختلف از جمله پایتخت برلین پس از برخی از معترضان در روزهای اخیر و با پلیس درگیر شدند.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

محدودیت هنوز هم در محل شامل اجباری پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی و مغازه ها و همچنین ممنوعیت تجمعات عمومی از بیش از 50 نفر است.

در ضمن آلمان, فوتبال, لیگ, بوندسلیگا از سر گرفته شد مسابقات این هفته. این بازی برگزار خواهد شد بدون تماشاگر تا اطلاع ثانوی در چه رسانه های محلی لقب شبح مسابقات زیرا آنها در خالی استادیوم. کارشناسان گفته اند که آن می تواند تا یک سال قبل از حوادث دسته جمعی در مکانهای از قبیل استادیوم های فوتبال اجازه داده می شود به جای.

روسیه روز شنبه با ثبت بالاترین روزانه مرگ و میر از coronavirus حتی به تعداد موارد جدید کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود از ابتدای ماه.

حتی با مستند اقدامات در جای خود از اواخر ماه مارس در مسکو و دیگر نقاط کشور روسیه دیده است تعداد زیادی از عفونت های جدید برای بیشتر از دو هفته گذشته پرش بالاتر روزانه عفونت نرخ 10,000 ساخت آن دوم سخت ترین-آمار کشور در جهان پس از آمریکا

مقامات اعلام 9,200 موارد جدید در 24 ساعت گذشته در روز شنبه و 119 مرگ و میر.

روسیه نرخ مرگ و میر کمتر از 1% است sagged به مراتب کمتر از کشورهای دیگر موجب سوء ظن است که تعدادی بود که underreported.

مسکو مقامات بهداشت گفت: در اوایل این هفته است که 60 درصد از مرگ و میر در میان بیماران مبتلا به کروناویروس را می توان به مشکلات قلبی و سکته مغزی یا بیماری های مزمن. مقامات همچنین گفت: در همان بیانیه ای است که تعداد مرگ و میر ثبت شده در آوریل بیش از پنج برابر بیشتر از سال گذشته است.

اما مقامات روسی گیر کرده پشت سر خود روش شمارش مرگ و میر ناشی از کروناویروس و شلاق را در برابر گزارش های رسانه ها را متهم به مقامات بهداشت از underreporting مرگ و میر.

عربستان سعودی روز شنبه گزارش داد 2,840 عفونت های جدید تا کنون بالاترین روزانه شمارش تا کنون نزدیک به سه هفته پس از کاهش 24 ساعت منع رفت و آمد در شهرهای بزرگ و اجازه می دهد مراکز و مغازه های بازگشایی شده است. که تحت فشار قرار دادند آن در مجموع فراتر از 52,000 موارد با بیش از 300 مرگ و میر و به بالاترین سطح در شش کشور شورای همکاری خلیج فارس.

در هند تعداد coronavirus موارد پیشی گرفته است کسانی که در چین و مرکز اصلی این بیماری همه گیر. تقریبا 86,000 مردم آلوده شده اند با کروناویروس جدید, هند, وزارت بهداشت گفت: در مقایسه با مورد 83,000 تایید موارد گزارش شده توسط ملی چین کمیسیون بهداشت به عنوان روز جمعه. هند مرگ و میر افزایش به 2,752 در حالی که چین بود 4,633 اطلاعات رسمی نشان داد.

در اوایل این هفته نارندرا نخست وزیر هند وعده داده شده اضافی اقدامات امداد به عنوان کشور آغاز شد, کاهش, بزرگترین coronavirus مستند

هنگ کنگ ثبت شده و هیچ محلی از موارد در شنبه اولین بار در چند روز که عفونت آمار صفر با توجه به دولت است. چهارشنبه 66 ساله و نوه آزمایش مثبت شکستن این شهر 23-بعد از ثبت هیچ محلی انتقال.

کره جنوبی وزارت بهداشت گفت: تعداد موارد جدید کاهش یافته و به کمترین میزان در یک هفته پس از شیوع در یک کلوپ شبانه در منطقه سئول بیش از دو هفته پیش باعث پرش در عفونت.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا
منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

ایران گزارش داد که کمترین روزانه مرگ و میر در بیش از دو ماه در روز شنبه با ورود 35 تلفات و بالا بردن تعداد کل مرگ و میر ناشی از این بیماری به 6,937.

حسن روحانی رئیس جمهوری ارائه برنامه های دولت برای عید فطر آخر هفته آینده که نشانه پایان ماه رمضان. مساجد در تمام نقاط کشور باز خواهد شد برای نماز عید در حالی که دولت رعایت پروتکل های بهداشت و اجتماعی فاصله. این تصمیم به دنبال بازگشایی برای نماز جمعه هفته گذشته بیش از 200 مسجد در شهرهای با کم خطر سرایت.

همان سایتهایی که اجازه داده شد برای برگزاری نماز جمعه هفته گذشته نیز مجاز به برگزاری گردهمایی سالانه روز قدس یا بیت المقدس, روز, هفته آینده. روز مشخص شده است که معمولا با جرم تظاهرات سخنرانی و سوزاندن اسرائیل و آمریکا پرچم. در تهران که در آن عفونت نرخ هنوز هم بالا بعد مشخص خواهد شد تنها با یک درایو-از طریق تظاهرات سازماندهی شده توسط سپاه.

آقای روحانی همچنین گفت: تمام هتل ها در کشور در حال حاضر بازگشایی و رستوران ها خواهد شد اجازه بازگشایی پس از ماه رمضان.

نوشتن به فرانسیس یون سو در frances.yoon@wsj.com و توماس بیشه در thomas.grove@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب