ایران مسائل حکم به دستگیری بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن کشتار عمومی

ایرانیان جمع آوری به سوگواری ژنرال قاسم سلیمانی که کشته شد در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا د

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 10 تیر 1399

ایرانیان جمع آوری به سوگواری ژنرال قاسم سلیمانی که کشته شد در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در ژانویه. 4.

عکس: وانا نیوز/رویترز

ایران با صدور حکم بازداشت رئیس جمهور تهمت و 35 نفر دیگر بیش از کشتن اوباما در اوایل سال جاری تا حد زیادی نمادین منظور است که تهران را آخرین تلاش برای جلب توجه بین المللی به آنچه در آن است برچسب یک عمل از تروریسم است.

ایران خواسته است اینترپل برای کمک در بازداشت این افراد که شامل آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و سیاسی و مقامات نظامی از آمریکا و کشورهای دیگر دادستان کل تهران علی Alqasi مهر گفت: با توجه به خبرنگار مهر.

آقای مهر فاش نمی, نام دیگر مقامات به دنبال ایران اما گفت که همه آنها درگیر شدند در قتل مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی بود که هدفمند در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی در عراق سرمایه در ماه ژانویه است.

"این یکی دیگر از سیاسی کاری توسط رژیم ایران" کاخ سفید نماینده ویژه برای ایران برایان قلاب گفت: در سفر به عربستان سعودی دوشنبه. "این یک شیرین کاری تبلیغاتی است که هیچ کس طول می کشد به طور جدی می کند و به ایرانیان نگاه احمقانه."

اینترپل نیست نظر به طور مستقیم در ایران را اعلام کرد و در یک ایمیل فرستاده بیانیه که با توجه به قانون اساسی "آن است که به شدت ممنوع برای سازمان به انجام هر گونه مداخله و یا فعالیت های سیاسی و نظامی و مذهبی و یا نژادی شخصیت."

اگر آن را دریافت یک درخواست از چنین طبیعت اینترپل گفت: آن را نمی خواهد بر آن عمل است.

پس از عقب نشینی ایالات متحده در سال 2018 از 2015 چند جانبه هسته ای ایران به طور منظم به نام ایالات متحده یک کشور سرکش که احترام نیست کنوانسیون های بین المللی. در همان زمان به, تهران به دنبال به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک مسئول بین المللی بازیگر به دنبال برگزاری واشنگتن پاسخگو در نهادهای بین المللی.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ژوئن 25.

عکس: اوان Vucci/آسوشیتد پرس

ایران است گفت: این شکایت به شورای امنیت سازمان ملل متحد بیش از ایالات متحده جاسوسی هواپیماهای بدون سرنشین که در آن گفت: تجاوز ایران را لغو کرده و به ضرب گلوله کشته شد در سال 2019. آن را به نام آمریکا توقف کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی "شرم آور است."

با استفاده از اصطلاحات اغلب توسط مقامات ایالات متحده در مورد ایران, وزیر خارجه ایران جواد ظریف به نام قتل آقای سلیمانی یک "سرکش" عمل می کنند.

رژیم نیز به دنبال تقویت تصویر خود را در صفحه اصلی با صحبت کردن دشوار در برابر آمریکا که تحریم آن را سرزنش کرده و برای بسیاری از آن مشکلات اقتصادی است.

پس از ایالات متحده آمریکا در سال 2019 تعیین شده سپاه یک سازمان تروریستی ایران در پاسخ به برچسب زدن به نیروهای آمریکایی در خاورمیانه شناخته شده به عنوان فرماندهی مرکزی ایالات متحده, یک گروه تروریستی به عنوان به خوبی. پس از قتل آقای سلیمانی ایران را در مجلس به تصویب یک لایحه که تعیین شده کل نظامی ایالات متحده به عنوان یک سازمان تروریستی است.

تهران گفت در ماه ژانویه است که در آن در نظر گرفته شده برای فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت ایالات متحده و نظامی در دیوان بین المللی دادگستری بیش قتل آقای سلیمانی ، semiofficial خبرگزاری مهر به نقل از سخنگوی قوه قضائیه غلامحسین اسماعیلی عنوان کرد و گفت.

از آرشیو

قاسم سلیمانی ایران را قدرتمند فرمانده نظامی کشته شده در عراق توسط آمریکا حمله هوایی به دستور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. وال استریت ژورنال را Sune راسموسن توضیح می دهد که چگونه مرگ او ممکن است ملتهب و تنش در خاورمیانه است. عکس: عراق نخست وزیر دفتر مطبوعات/آسوشیتد پرس (در اصل منتشر Jan. 3, 2020)

به عنوان رئیس سپاه قدس مخفی بال از پاسداران مسئول ایران در عملیات نظامی در خارج از کشور آقای سلیمانی دستور داد ده ها تن از حملات در سراسر خاورمیانه از جمله در نیروهای نظامی آمریکا و منافع.

در حمله هواپیماهای بدون سرنشین علیه آقای سلیمانی خودرو در خارج از فرودگاه بغداد نیز به کشته شدن شبه نظامی عراقی فرمانده ابو مهدی-Mohandes بود به دستور آقای ترامپ که گفت که این به معنای جلوگیری از یک حمله قریب الوقوع در منافع آمریکا.

ایران انتقام به آقای سلیمانی کشتن با راه اندازی یک مجموعه از موشک هدف قرار دادن پایگاه های عراقی قرار دارد که آمریکایی پرسنل. بیش از 100 نیروهای ایالات متحده دچار صدمات مغزی از حمله. هر دو طرف عقب کشیده از آستانه جنگ اما تنش همچنان به بجوش و خروش آمدن.

نوشتن به Sune انگل راسموسن در sune.rasmussen@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب