نظامی ایران متعلق به کنگلومرا مجموعه فروشگاه در ونزوئلا

ونزوئلا جمع آوری جعبه از مواد غذایی از این کشور نظامی-اجرای غذایی اضطراری برنامه Clap در کاراکاس در م

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 15 تیر 1399

ونزوئلا جمع آوری جعبه از مواد غذایی از این کشور نظامی-اجرای غذایی اضطراری برنامه Clap در کاراکاس در ماه آوریل است.

عکس: آریانا Cubillos/آسوشیتد پرس

یک ایرانی کنگلومرا متعلق به نظامی این کشور و وابسته به آن برنامه موشکی ایجاد کرده است یک خرده پایی در ونزوئلا به گفته مقامات و سوابق جزئیات حرکت تعمیق تهران مشارکت با دولت مادورو.

ایران شرکت در حال کار با مادورو دولت مشکل اورژانس از برنامه غذایی است که این موضوع از ایالات متحده در اجرای عمل به عنوان یک اتهام پول شویی عملیات ترکیبات ایالات متحده نگرانی در مورد حرکت می کند.

ورود این شرکت که همچنین دارای روابط ایران و نخبگان نظامی سپاه تعیین شده توسط ایالات متحده آمریکا به عنوان یک ترور سازمان تقویت تهران جای پایی در نیمکره غربی می آید و به عنوان ونزوئلا به طور فزاینده ای به دنبال کمک از آمریکا و دشمنان از جمله نفت از ایران و انرژی-صنعت کمک از روسیه است.

ایالات متحده تحریم های تحمیل شده علیه دولتهای این دو کشور که هر دو تمجید جدید سرمایه گذاری به عنوان بخشی از یک رشد دیپلماتیک و نظامی و روابط تجاری.

"یکی دیگر از موفقیت در دوستانه و روابط برادرانه بین دو کشور" ایران و سفارت خود را در کاراکاس توییتی به تازگی.

در ژوئن 21, یک ایرانی کشتی تخلیه یک محموله مواد غذایی در ونزوئلا پورت به عرضه جمهوری اسلامی اولین سوپر مارکت در آمریکای لاتین ملت با توجه به حمل و نقل انتقالها و نظرات توسط تهران سفیر کاراکاس بهروز سلطانی منتشر شده توسط سفارت.

ونزوئلا رسانه ها از جمله دولتی و رسانه های خبری نشان داد یک غول خالی فروشگاه مواد غذایی در پایتخت ونزوئلا در آستانه باز با محصولات تازه. محل قبلا بزرگ بود خروجی برای ونزوئلا نظامی-اجرا اورژانس از برنامه غذایی شناخته شده اسپانیایی آن حروف کف زدن.

ساختمان در حال حاضر به طور انحصاری تبلیغ برندهای متعلق به ارتش ایران: Delnoosh که باعث می شود سس گوجه فرنگی و کنسرو ماهی تن و ورامین است که باعث می شود روغن آفتابگردان. این شرکت دو تا از بسیاری از شرکت های تابعه از یک شرکت به نام Ekta با توجه به وب سایت خود را که قرار بود به عنوان یک اجتماعی-امنیت و اعتماد برای ایران جانبازان نظامی.

Ekta نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر. ایران سفارت خود را در کاراکاس و ونزوئلا در سازمان ملل متحد نیز نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Ekta است به ریاست عیسی رضائی جانباز اجرایی در شرکت های متعلق به سپاه پاسداران است که در لیست سیاه ایالات متحده برای دخالت خود را در آغوش توسعه و کارگردانی پروکسی مبارزه در سراسر خاورمیانه جبهه.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه رابطه بین ونزوئلا و ایران معنی برای آمریکا ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

Ekta وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح یکی دیگر از نهاد های تحریم شده توسط آمریکا برای آن اتهام ایفای نقش در فیلم های بالستیک-موشک توسعه, با توجه به وزارت خزانه داری ایالات متحده.

هر کسب و کار ایران مورد نیاز است که سپاه اجازه به کار در خارج از کشور با توجه به اطلاعاتی ایالات متحده گزارش شده است. به عنوان بخشی از تهران را تحریم-فرار از تلاش های مقامات رسمی ایران منصوب بازنشسته سپاه رهبران به سر در شرکت های کلیدی در ایران بخش ها با توجه به هوش.

کف زدن برنامه منبع اصلی مواد غذایی برای حدود 15% از ونزوئلا و بحرانی مکمل به مراتب بزرگتر درصد از جمعیت تحلیلگران می گویند. اما ایالات متحده در کلمبیا و مکزیک از مقامات مسئول در دولت مادورو است و استفاده از آن برای شستن سرقت دارایی های دولت درآمد حاصل از قاچاق مواد مخدر و دیگر فعالیت های غیر قانونی.

مقامات ایالات متحده و دادستان ها می گویند این Clap پول شویی عملیات انجام شد از طریق نادرست صورتحساب از آسیا واردات مواد غذایی توسط شرکت های پیمانکاری در مالکیت و یا کنترل شده توسط یک کلمبیا تاجر الکس ساب.

آقای ساب که بوده است مقامات آمریکایی به ونزوئلا و کلمبیا کارتل های مواد مخدر بازداشت شد یک هفته قبل از ماه ژوئن سوپرمارکت اعلام. مقامات در غرب آفریقا به کشور جزیره کیپ ورد در عمل اینترپل در بیانیه خود پس از ایالات متحده خود را در کیفرخواست به اتهام پول شویی و جرائم در سال گذشته است.

آقای ساب دستگیر شد در راه بازگشت از ایران, به گفته مقامات ایالات متحده. ونزوئلا وزارت امور خارجه گفت که او در یک ماموریت به عنوان یک عامل برای دولت به "اطمینان از تامین مواد غذایی برای [کف زدن] به عنوان به خوبی به عنوان دارو تجهیزات پزشکی و دیگر کالاهای بشردوستانه."

مقامات ایالات متحده و ونزوئلا ناظران سوال مشروعیت کف زدن برنامه به عنوان به خوبی به عنوان ایران نیت در راه اندازی ونزوئلا غذا بهره برداری است.

"این است که ایران را تحریم نظامی بهره گیری از تحریم اما ناامید ونزوئلا به پول" گفت: Russ Dallen های مستقر در میامی-شریک مدیریت از کاراکاس بازار سرمایه که آهنگ تحولات در ونزوئلا. "آنها در حال انجام آن از خوبی از قلب خود را."

سرمایه گذاری جدید به شرح زیر جلسات ماه گذشته بین ونزوئلا معاون برنامه ریزی ریکاردو Menédez و سفیر ایران در کاراکاس آقای سلطانی جزئیات "یک همکاری استراتژیک" در علم هیدروکربن, حمل و نقل, صنعت و مواد غذایی با توجه به آنلاین دولت ونزوئلا نظرات.

مقامات ایالات متحده می گویند که آنها نگران هستند فراتر از این پتانسیل برای همکاری تجاری به ارائه راه های جدید برای طفره رفتن از تحریم ها و پول شویی. این همکاری همچنین نشان دهنده یک تهدید امنیتی ممکن است به تهران صادرات نظامی خود را تخصص و تکنولوژی مقامات می گویند.

یکی از دیپلماتهای ارشد غربی گفت: ملت خود را, هوش خود گزارش داد که ایران در انتقال نظامی تکنسین به ونزوئلا همراه با مهندسین تهران فرستاده شده به کمک به این کشور در بازگرداندن آن شکسته زیرساخت های انرژی است. مقامهای هر دو کشور برگزار شد یک سری از جلسات اخیر به دنبال تقویت همکاری ها از جمله در انتقال فن آوری.

Etka تاسیس شد بیش از 60 سال پیش به عنوان یک فروشگاه عرضه برای خانواده های نظامی شد یک غول تجارت محصولات کشاورزی و با 500 سوپر مارکت های کشور, بزرگترین, مواد غذایی که مصرف کنندگان اروپایی-محصولات غول های چپ ایران تحت یک پیشرفت تحریم برنامه. Etka محصولات نیز به فروش می رسد در عراق و تاجیکستان و این مذاکرات برای ورود به سوریه و روسیه است.

مقامات ایالات متحده و ایران کارشناسان می گویند ایران با استفاده از آن کنترل دولت شرکت ها برای فرار از تحریم ها و صندوق سلاح های خود را برنامه. وزارت خزانه داری ایالات متحده در سال گذشته در لیست سیاه وزارت دفاع نظارت سازمان اتکا برای استفاده از شرکت های واسطه به عنوان یک تامین شبکه ای را برای خود ممنوع بالستیک-موشک های برنامه است.

اکثر شرکت های ایرانی درگیر در ونزوئلا که روابط را به سپاه پاسداران است. این Golsan این رگ که حمل مواد غذایی برای Etka سوپر مارکت متعلق به یک شرکت است که تحویل سوخت به ونزوئلا و که تحریم شد برای حمل و نقل موارد مربوط به ایران بالستیک-موشک و دیگر برنامه های سپاه. ماهان ایر, یک شرکت ایرانی درگیر در حمل و نقل پرسنل و پول و سلاح به سوریه برای سپاه آورده قطعات به بازسازی یک پالایشگاه ونزوئلا در ازای طلا. خاتم الانبیاء یک سپاه کنگلومرا ارائه مهندسین.

نوشتن به ایان Talley در ian.talley@wsj.com و Benoit Faucon در benoit.faucon@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن