رهبر اسرائیل نتانیاهو می شود دستور به تشکیل دولت

بنیامین نتانیاهو نشان داده شده در مارس تنظیم شده است به عنوان نخست وزیر اسرائیل برای 18 ماه قبل از مب

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 18 اردیبهشت 1399

بنیامین نتانیاهو نشان داده شده در مارس تنظیم شده است به عنوان نخست وزیر اسرائیل برای 18 ماه قبل از مبادله نقش با Benny Gantz تحت ائتلافی خود قرارداد.

عکس: گلی Tibbon/مطبوعات استخر

تل آویو—اسرائیل رئیس جمهور به نخست وزیر بنیامین نتانیاهو دستور به تشکیل یک دولت وحدت ملی با او زمانی رقیب پس از یک اکثریت پارلمانی پشتیبانی ترتیب یک چرخش قابل توجه برای آقای نتانیاهو که جان سالم به در برد سه مجمل انتخابات است و در حال حاضر مجموعه ای برای شروع یک رکورد پنجم است که در مورد رفتن به دادگاه به اتهام فساد مالی.

تحت توافق ائتلاف بین آقای نتانیاهو و Benny Gantz سر از آبی و سفید و حریف اصلی او در این انتخابات آقای Gantz خدمت خواهد کرد به عنوان معاون و جایگزین نخست وزیر.

آقای نتانیاهو برگزار شد به قدرت با بهره برداری از متلاشی کرد. در میان کسانی که حمایت آقای نتانیاهو در حدود نیمی از اصلی آبی و سفید که صرف بیش از یک سال مبارزه علیه نخست وزیر به عنوان فاسد و تعهد به سرنگون کردن او را.

پس از آقای Gantz توافق برای پیوستن به او برای جلوگیری از یک چهارم انتخابات و آبی و سفید بسیار مهم تبدیل شد به وزیر اسرائیل پیشنهاد برای گسترش حکومت خود را.

"موانع عمده شده اند غلبه بر" گفت: Jason Pearlman سابق مشاور ارشد چند جناح راست سیاستمداران است. "مسیر است که هنوز هم با گل های سیاسی مشکلات اما نه به عنوان بزرگ به عنوان کسانی که در حال حاضر به تصویب رسید."

اسرائیل در دادگاه عالی حذف نهایی مانع به آقای نتانیاهو پنجمین دوره اواخر روز چهارشنبه هنگامی که آن حکم داد که او می تواند تشکیل یک دولت تحت کیفرخواست برای رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد. او را انکار می کند و تخلف و محاکمه او قرار است به زودی در آوریل 24.

روز پنجشنبه اسرائیل در کنست تصویب قوانین را به ضریح یک توافق ائتلاف و پرزیدنت رئوبن ریولین صادر کننده دستور پس از دریافت یک درخواست از 72 نمایندگان مجلس با حمایت آقای نتانیاهو.

مخالفان نمی تواند جلوگیری از آقای نتانیاهو از تشکیل یک دولت اما آن را هنوز هم می تواند دادخواست دادگاه به رد صلاحیت قوانین است که بر اساس ائتلاف است. این شامل به تازگی ایجاد موقعیت جایگزین نخست وزیر که اجازه می دهد تا آقایان نتانیاهو و Gantz به تبادل نقش ها بدون تماس انتخابات جدید است.

"هرگز تا چند فریب خورده بسیاری از رای دهندگان برای چنین فقیر دلایل گفت:" یائیر لپید یک رهبر سابق آبی و سفید است که در حال حاضر انتظار به سر مخالفان.

دادگاه عالی نیز حکم اواخر روز چهارشنبه که از آن می تواند بیشتر وزن در توافق ائتلاف در آینده از جمله اینکه آیا آقای نتانیاهو خواهد بود قادر به خدمت به عنوان معاون نخست وزیر یک بار آقای Gantz می شود نخست وزیر. وزیران مجاز نیست به خدمت در حالی که تحت کیفرخواست.

آقای نتانیاهو در خدمت برای اولین بار در 18 ماه پس از آن آقای Gantz برای 18 ماه پس از آقای نتانیاهو برای شش ماه و آقای Gantz برای شش تحت یک چرخش توافقی که کمی ویرایش شده توسط رهبران دو کشور در روز پنج شنبه.

این چرخش است که با هدف تشویق مردان به چوب با معامله به جای رفتن به انتخابات زودهنگام گفته تحلیلگران.

برخی نمی حکومت غیر منتظره تر تحولات از آقای نتانیاهو که به دست آورده شهرت برای شگفتی است که باید در کنار رقبا و تضمین بقای سیاسی خود را.

"تا زمانی که دولت این است که سوگند ما نمی تواند مطمئن باشد که در واقع آقای نتانیاهو خواهد شد در حال حاضر دولت به کنست" گفت: Yohanan Plesner رئیس جمهور اسرائیل دموکراسی موسسه بیت المقدس-بر اساس فکر می کنم تانک. "تمام کارت در دست خود را."

تحت ائتلاف مقابله با نتانیاهو-Gantz دولت را اولویت بندی دو نوع قانون در شش ماه اول: قوانین با هدف پرداختن اقتصادی و بهداشت و درمان بحران های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و صورت حساب است که اجازه می دهد اسرائیل به ضمیمه بخش هایی از کرانه به توافق با آمریکا زیر مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo است که انتظار می رود به دیدار از اسرائیل در هفته آینده برای دیدار با آقای نتانیاهو در سفر اول خود را پس از coronavirus بحران آغاز شد. مقامات آمریکایی گفت: آنها آماده به رسمیت شناختن حاکمیت اسرائیل در کرانه هنگامی که اسرائیل اعمال آن است.

بسیاری از جامعه بین المللی می داند شهرک سازی اسرائیل در مناطق اشغالی کرانه باختری را غیر قانونی می باشد. مقامات فلسطینی را محکوم کرده اند تهمت به طرح صلح اسرائیل و حرکت به ضمیمه خاک در کرانه های گرفته شده توسط اسرائیل در سال 1967 اعراب و اسرائیل جنگ. فلسطینی ها با در نظر گرفتن زمین به آنها برای دولت آینده.

نوشتن به Felicia شوارتز در Felicia.Schwartz@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب