اسرائیل در دادگاه عالی پاک راه نتانیاهو برای تشکیل دولت آینده

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل تنظیم شده است که در اواخر این ماه در رشوه خواری و تقلب و نقض اعتما

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 18 اردیبهشت 1399

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل تنظیم شده است که در اواخر این ماه در رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد اتهامات عنوان شده علیه.

عکس: ادد Balilty/مطبوعات استخر

تل آویو—اسرائیل بالا دادگاه حکم داد که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر می تواند به تشکیل یک دولت تحت کیفرخواست از بین بردن نهایی مانع در وقت پیشنهاد برای ماندن در قدرت به عنوان او می رود در دادگاه بعد از این ماه به اتهام فساد مالی.

دادگاه عالی این هفته بررسی هشت جداگانه دادخواست به چالش کشیدن یک معامله بین آقای نتانیاهو و رقیب Benny Gantz برای تشکیل یک دولت وحدت ملی پس از سه نتیجه انتخابات در یک سال است. دو سیاستمداران گفت: بیماری همه گیر کوروناویروس لازم برای پایان دادن به ادامه عدم اطمینان سیاسی.

اما مقابله به چالش کشیده شد توسط سازمان های غیردولتی دیگر احزاب سیاسی و گروه های حمایت که استدلال آقای نتانیاهو نباید منجر به یک دولت در حالی که او چهره رشوه و تقلب و نقض اعتماد اتهامات عنوان شده علیه.

اواخر روز چهارشنبه پنل از 11 بالا قضات دادگاه تصمیم به مداخله. "این تصمیم قانونی ما رسیده است نه به معنای کاستن از جدیت در حال بررسی اتهامات علیه MP بنیامین نتانیاهو...و نه از مشکل از تصدی نخست وزیر به اتهام اعمال مجرمانه" از قضات نوشت: در تصمیم گیری کنند. "این نتیجه...داشتن اصل برائت."

آقای نتانیاهو اولین نخست وزیر به کیفرخواست صادر خواهد شد در دادگاه در آوریل 24. او را انکار می کند و تخلف است.

از آرشیو

اسرائیل دادستان کل گفت که او در نظر دارد به اتهام بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل با رشوه و تقلب و نقض اعتماد خصوصی آقای نتانیاهو پیشنهاد برای انتخاب مجدد در ماه آوریل است. در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس شنبه آقای نتانیاهو به شدت رد اتهامات عنوان شده علیه. عکس: AP

آقایان نتانیاهو و Gantz گفت: دولت جدید ونزوئلا در آوریل 13. انتظار می رود به بزرگترین در تاریخ اسرائیل در نظر وزیران و معاون وزیر.

تحت شرایط وحدت معامله آقای نتانیاهو را خدمت می کنند برای اولین بار به عنوان نخست وزیر و آقای Gantz فرض را بر این موقعیت در 2021. این توافق پیچیده قرارداد با هدف incentivizing هر دو طرف را با چوب معامله میان بی اعتمادی عمیق.

اسرائیل در مجلس شورای اسلامی است که انتظار به پایان رای گیری در قانون حفظ ائتلاف توافق یک شبه با توجه به دو رهبران احزاب و در روز پنج شنبه انتظار می رود که برای رای دادن به آقای نتانیاهو دستور به تشکیل دولت بعدی قبل از پایان مهلت اولیه. اگر او نمی کند دریافت دستور از سوی اسرائیل را به یک چهارم انتخابات.

پس انتقاد از معامله از دادگاه عالی در طول جلسات این هفته آقای نتانیاهو و حزب لیکود و آقای Gantz آبی و سفید اصلاح اصلی توافق گفت: آنها اجازه نخواهد داد اضطراری دوره طراحی شده برای رسیدگی به coronavirus به آخرین بیش از شش ماه. ائتلاف اجازه خواهد داد که قوانین مربوط به این بیماری همه گیر به تصویب در آن زمان هر چند coronavirus قانون را در اولویت قرار دارند.

آنها قبلا توافق کردند که دولت جدید را اولویت بندی قوانین به ضمیمه بخش هایی از کرانه توافق با دولت ایالات متحده شروع در 1 جولای. مقامات آمریکایی گفت: آنها آماده هستند به رسمیت شناختن اسرائیل حاکمیت ملی در توافق بر مناطق.

آقای Gantz یک نظامی سابق رئیس در سال گذشته تشکیل شده آبی و سفید حزب به عنوان یک ائتلاف گسترده با هدف unseating آقای نتانیاهو اما او متلاشی اتحاد پیوست و برتر به عنوان بن بست همچنان ادامه داشت و اسرائیل شروع به اقدامات گسترده برای مقابله با کروناویروس.

در حالی که دادگاه هموار راه را برای آقای نتانیاهو برای ماندن در قدرت از آن گفت که این ائتلاف می تواند چالش های قانونی در آینده از جمله اینکه آیا آقای نتانیاهو خواهد بود قادر به خدمت به عنوان معاون نخست وزیر یک بار آقای Gantz می شود نخست وزیر. وزیران مجاز نیست به خدمت تحت کیفرخواست.

سیاستمداران از مرکز و جناح چپ احزاب انتقاد آقای نتانیاهو تمایل به خدمت در حالی که متهم بود که یک مسئله کلیدی در طول سه مبارزات انتخاباتی بیش از سال گذشته است.

"حتی اگر قانونی برای کسی که تحت تعقیب در رشوه خواری به اتهام تشکیل دولت آن را ندارد و آن را بدبو هر کمتر گفت:" تامار Zandberg عضو Meretz ،

در ضمن آقای نتانیاهو متحدان مورد ستایش قرار داد تصمیم و گفت: آن را تایید خواهد از رای دهندگان اسرائیلی.

"قضات در اورشلیم به عمل هست نه به دخالت. وجود مستقل در اسرائیل—ملت و آن صحبت کرده است" گفت: Miri Regev به وزیر فرهنگ و یک عضو از آقای نتانیاهو و حزب لیکود.

آقای نتانیاهو عقب نشینی زودتر درخواست برای مصونیت از محاکمه و پس از شکست او به مارشال به اندازه کافی برای حمایت از آن در کنست ملت را کشتند. اما به عنوان نخست وزیر خود را محاکمه خواهد شد گسترش پانل از قضات در دادگاه اورشلیم و او می تواند آماده برای دریافت بهتر درخواست معامله باید او را انتخاب کنید و به مسیر رفتن است هر چند او گفت که او نمی خواهد به دنبال درخواست رسیدگی کند.

نوشتن به Felicia شوارتز در Felicia.Schwartz@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب