کارفرمایی Chayden Peery مرتکب به گرجستان از کالیفرنیا

یکی دیگر از افزایش ارشد پریدند در Georgia Tech را در جریان تعهدات جمعه این یک کارفرمایی از کالیفرنیا. Chayden

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 6 خرداد 1399

یکی دیگر از افزایش ارشد پریدند در Georgia Tech را در جریان تعهدات جمعه این یک کارفرمایی از کالیفرنیا.

Chayden Peery, a 3-star چشم انداز از سیرا دره مدرسه در لس آنجلس اعلام کرد تعهد خود را به تکنولوژی تبدیل شدن 11th برای 2021 امضای کلاس و هشتم از آوریل 28. او دارای شماره 23 pro-سبک کارفرمایی در کلاس (247Sports کامپوزیت).

Peery انتخاب تکنولوژی بیش از ارائه بورس تحصیلی از Vanderbilt, لویی, N. C., خارجه مریلند, و دیگران. Peery خود را اعلام کرد پیشنهاد از تکنولوژی on Feb. 3 پس از بازدید از یک کت زرد دستیار مربی است. Peery ساخته شده تعهد خود را با وجود داشتن ساخته شده بازدید به دانشگاه به عنوان مشترک تبدیل شده است در طول این استخدام چرخه زمانی که فرد استخدام شده اجازه از اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (پس از Peery تعهد تنها چهار نفر از بالای 25 نرم افزار به سبک quarterbacks باقی مانده غیر متعهد با توجه به 247Sports وب سایت است.)

سیرا دره مربی جان Ellinghouse گفت که با وجود قادر به مشاهده Tech, Peery خریداری شده را به این چشم انداز به فروش می رسد توسط انجمن مربیان از طریق ویدئو کنفرانس تلفنی. این کمک نیز که Peery پدر کارفرما مستقر در آتلانتا Ellinghouse گفت.

"من فکر می کنم آنها انجام یک کار واقعا خوب برای توسعه روابط" Ellinghouse گفت: از تکنولوژی مربیان است. "در این زمان از عدم قطعیت که در آن کودکان و نوجوانان هستند قادر به رفتن و انجام بازديد عادی مانند من فکر می کنم روابط با مربیان بزرگ هستند."

Peery اولین چشم انداز از غرب رودخانه می سی سی پی به ارتکاب به فناوری کلاس. مربی جف کالینز' 2020 کلاس یکی بود signee از غرب می سی سی پی, offensive lineman پائولا Vaipulu (چنلویو, وابسته به تکزاس).

Peery ذکر شده در 6-پا-3 و 215 پوند دارای رزومه قابل توجه. Peery شده است یک استارت پس از او دانشجوی سال اول فصل و منجر سیرا دره عمیق و باریک به بازگشت به عقب CIF جنوبی بخش قهرمانی. (CIF جنوبی بخش شامل بسیاری از کالیفرنیای جنوبی و تا کنون بزرگترین بخش در دولت است.) به عنوان یک تازه وارد به پایان رسید 236 393 عبور می کند (60%) برای 3,401 متری و یک 18/1 touchdown/رهگیری نسبت.

در حالی که Ellinghouse گفت که Peery خوب measurables "او را به عنوان هوشمند به عنوان شما احتمالا می تواند وقتی که می آید به دانستن بازی فوتبال و تصمیم گیری است. او واقعا شکوفا در جرم ما و آن را اجرا هست. من می دانم که او را هیجان زده در مورد Georgia Tech جرم و انتقال از ما به ایشان است. آن را متناسب با او است."

Ellinghouse گفت که فناوری اعتبار علمی بودند از اهمیت به Peevy که همچنین دریافت پیشنهادات از چند آیوی لیگ مدارس.

"شانس می شود قادر به بازی در بالاترین سطح و همچنین رفتن به مدرسه که رسیدیم استثنایی دانشگاهیان, من فکر می کنم که کمک می کند تا با این روند" Ellinghouse گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن