جیک فروم اذعان به معذرت خواهی برای 'نخبگان سفید" بیانیه

سابق گرجستان کارفرمایی جیک اساسی بستری شده و صادر شده عذرخواهی برای استفاده از اصطلاح "نخبگان مردم سفید" در یک

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 16 خرداد 1399

سابق گرجستان کارفرمایی جیک اساسی بستری شده و صادر شده عذرخواهی برای استفاده از اصطلاح "نخبگان مردم سفید" در یک متن ارز مورد اسلحه با دوست دوران کودکی در مارس 2019. تبادل was posted شنبه در توییتر.

زن گفت: Atlanta Journal-Constitution که او تصمیم به ارسال ارز در حال حاضر در نور از زمان اجتماعی, آب و هوا. که خواسته نمی تواند شناسایی اما گفت او شناخته شده فروم از کلاس هشتم در ورنر رابینس گفت: AJC: "من آن نوشته شده و در رابطه با سیاه زندگی مهم جنبش است. بخشی از این جنبش اختصاص مسئولیت های خاصی به طور خاص مردم سفید; از جمله به برگزاری افرادی که نظرات نژادپرستانه پاسخگو باشد. اغلب اوقات هیچ کس صحبت می کند در برابر کسانی که در چنین موقعیت است که او. اما از آنجا که کار خود را وابسته به مردم سیاه و سفید – نه تنها به او شده است به طور کامل سکوت در جنبش اما او نیز به این درد و صدمه دیده از زندگی مردم با ساخت چنین بیانیه ای."

اساسی بود که پیش نویس لوایح بوفالو در دور پنجم در آوریل ارسال شده عذرخواهی خود را در توییتر و گفت: او به هم تیمی ها و مربیان پنج شنبه.

فروم نوشت: "من بسیار متاسفم که من تصمیم به استفاده از عبارت "نخبگان مردم سفید' در یک پیام متنی و مکالمه. اگر چه من به معنای هرگز به این معنا است که من یک " نخبگان, سفید, شخص,' همانطور که بعدا در مکالمه وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن کلمه انتخاب و احساسات. در حالی که آن را ضعیف بود, قلب من است. در حال حاضر بیش از همیشه برای حمایت و هم و من ایستاده در برابر نژادپرستی 100%. من خودم را متعهد به اینکه بخشی از راه حل در این کشور است. من خطاب توسط هم تیمی ها و مربیان در یک تیم, جلسه, امروز, و من امیدوارم که آنها با دیدن این حادثه است نه نماینده شخص من هستم. من واقعا متاسفم برای من حرف و عمل و تواضع برای آمرزش بخواهید."

پس از معذرت خواهی عمومی, زن گفت: AJC: "من فکر می کنم این خوب است که او اذعان و عذرخواهی برای اقدامات خود را. ما نیاز به نگه داشتن هر کس به یک استاندارد از صفر تحمل نژادپرستی. صرف نظر از این که آنها چه کسانی هستند."

اصلی ارز آغاز شد و با فروم در پاسخ به یک سوال در مورد موقعیت خود را بر روی اسلحه.

"هیچ اسلحه خوب هستند.

"آنها نیاز به اجازه من سرکوبگران.

"فقط آنها را بسیار گران است بنابراین تنها نخبگان مردم سفید می توانید آنها را هاهاها."

فروم عشق خارج از منزل, ورزش بود و به خوبی مستند شده در روز خود را در گرجستان.

نظرات اساسی آغاز شده و جوش در توییتر با کاربران مختلف ابراز بی میلی.

در متن دوم ارز — پس از حذف — پوستر خواسته شده بود را به پایین اصلی خود را صدای جیر جیر به دلیل آن می تواند تاثیر اساسی را با وضعيت صورتحساب.

"هی جیک فقط به نام من 3 بار در مورد آنچه شما را در توییتر. ... این [اسکناس] در حال صحبت کردن در مورد رها کردن او در حال حاضر است."

این پوستر گفت: در آن زمان برخی از زمان برای ساخت شجاعت برای رفتن با ارز.

او گفت: AJC: "در صورتی که یک بیانیه به من در زمان یک سال برای ساخت این شجاعت را با توجه به چگونه بسیاری از یکسان اظهارات که ساخته شده اند و نادیده گرفته شده توسط افراد دیگر که اجازه می دهد چنین نفرت به آشکارا پذیرفته می شود؟"

اساسی و نماینده او پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.

لسلی Frazier, اسکناس, دستیار سر مربی و دفاعی هماهنگ کننده خطاب به وضعیت.

"جیک بود و من فکر می کنم بسیار صادقانه در خود عذرخواهی" Frazier گفت: در یک ویدئو کنفرانس تماس بگیرید. "ما یک فرهنگ قوی در تیم ما است. کسانی که بچه ها در حال رفتن به غربال کردن از طریق آنچه واقعی است و آنچه واقعی نیست. ما شده اند در اطراف جیک و نه به حال زمان به صرف زمان زیادی را با او به دلیل مجازی offseason. او یک هم تیمی. من فکر می کنم در طول زمان او را به دست آوردن اعتماد خود را.

"همه ما اشتباه می کنند و او آن را تصدیق من ساخته شده است یک اشتباه است. وجود دارد تعدادی از ما که می گویند همان چیزی که به خصوص در جوانان ما را ساخته اند برخی از اشتباهات. شما حرکت از آن است. شما از آن رشد می کنند. این چیزی است که ما در حال رفتن به سعی کنید برای انجام به عنوان یک تیم رشد از آن است. من می دانم که جیک می خواهد به رشد از آن را به عنوان به خوبی."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن