ژاپن تا حد زیادی آسانسور Coronavirus وضعیت اضطراری

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه هشدار داد از پتانسیل موج دوم از عفونت به عنوان او اعلام کرد بازگشایی اقدامات

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 26 اردیبهشت 1399

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه هشدار داد از پتانسیل موج دوم از عفونت به عنوان او اعلام کرد بازگشایی اقدامات در یک کنفرانس خبری در توکیو در روز پنج شنبه.

عکس: استخر/ایسنا

توکیو—نخست وزیر شینزو آبه برداشته وضعیت اضطراری در خیلی از ژاپن خارج از پایتخت و اعتبار داوطلبانه محدودیت برای پایین آوردن کروناویروس جدید عفونت به شدت.

در سراسر کشور وضعیت اضطراری آغاز شده است که در مارس برداشته شد در 39 کشور را 47 استان و نه از جمله توکیو و اوزاکا. پایان کامل این حکم ممکن است به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 21 آقای آبه گفت.

"امروز واقعی شروع روز برای بازگرداندن طبیعی جدید در, تاج, عصر," او گفت: با دعوت از مردم برای ادامه اجتماعی فاصله و ماسک پوشیدن.

او هشدار داد که پتانسیل موج دوم از عفونت به عنوان فروشگاه ها, رستوران ها و دفاتر حرکت و نزدیک به حالت عادی عملیات و گفت: karaoke-عشق ملت به دور ماندن از میله کارائوکه.

"ترسناکترین جنبه ای از این ویروس این است که عفونت گسترش می تواند در هیچ زمان و لحظه ای که ما اجازه پایین گارد ما," او گفت: با استناد به شیوع اخیر در کره جنوبی در مجموع بیش از 100 مورد بود که به ترسیم 29 ساله که برای بازدید از باشگاه ها و میله های زندان است.

ژاپن تا به حال به مراتب کمتر Covid-19 موارد و مرگ و میر نسبت به ایالات متحده و غرب اروپا است. دولت شمارش 16,079 عفونت و 687 مرگ به عنوان پایان روز شنبه. در روزهای اخیر روزانه تعداد عفونت های جدید کاهش یافته است زیر 100.

دولت سلامت مشاوران روز پنجشنبه گفت که تولید مثل نسبت—به تعداد افرادی که هر فرد آلوده به آلوده—کاهش یافت و به حدود 0.6 تا اواخر آوریل است. اگر تعداد زیر یکی به این معنی که این ویروس بر روی یک مسیر در حال مرگ است.

نخست وزیر ژاپن لغو وضعیت اضطراری در 39 ژاپن 47 استان اجازه بازگشایی را آغاز و در مکان هایی مانند ناگویا استان آیچی نشان داده شده در روز پنج شنبه.

عکس: kyodo/ایسنا

بر خلاف بسیاری از کشورها ژاپنی, کسب و کار نیست از نظر قانونی مجبور به بستن در حالت اضطراری و مردم آزاد بودند به بیرون بروید. اما آنها تا حد زیادی اطاعت درخواست. Ridership در مسافت های طولانی گلوله قطار سقوط کرد بیش از 90 درصد در اوایل مارس طلایی هفته تعطیلات زمانی که مردم به طور سنتی سفر در سراسر کشور.

شرکت ساخته شده اند یقه سفید کارکنان از خانه کار می کنند و Toyota Motor Corp برگزار شد اولین سه ماهه اعلام نتایج توسط زوم.

آقای آبه به نام مردم در توکیو و اوزاکا مناطق—کشور بزرگترین و دومین توسط جمعیت—برای محدود کردن سفر به دیگر نقاط کشور در حالی که دولت اضطراری باقی می ماند در اثر در این مناطق.

مربوط تصویری

یک سازمان بهداشت جهانی رسمی هشدار می دهد که coronavirus ممکن است باقی بماند برای همیشه ویسکانسین دیوان عالی کشور اعتصاب کردن دولت stay-در-خانه جهت مطالعه افزایش دقت و نگرانی در مورد یک coronavirus آزمون مورد استفاده توسط مقامات کاخ سفید. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی گزارش. عکس: Ipa/زوما پرس

دلایل ژاپن موفقیت نسبی نیست شناخته شده است. نشسته در کنار آقای آبه در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه, دولت, سلامت, مشاور Shigeru Omi اعتبار بالا و آگاهی از بهداشت—تقریبا هر کس است که با پوشیدن ماسک در—و اوایل ردیابی کسانی که در تماس با افراد آلوده.

آقای آبه دولت کشیده شده است, انتقاد نمی نورد coronavirus تست سرعت بیشتر و دکتر امی اذعان کرده است که این کشور رای تست بسیار کمتر از همسالان خود. او گفت: آن را در نهایت نمی توان تفاوت زیادی آنجا که او گفت: کسانی که در نیاز جدی از آزمون آنها را کردم.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

به غیر از برخی از بیمارستان شیوع ردیابی و اجتماعی فاصله به طور کلی کافی برای جلوگیری از بزرگ خوشه از عفونت های دکتر امی گفت.

هنوز درک کند-footedness و خسارت های اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر صدمه دیده اند آقای آبه عمومی ایستاده است. در یک نظرسنجی توسط روزنامه Nikkei منتشر شده در این هفته 55 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که فکر نمی کنم به شدت از دست زدن به او از این بیماری همه گیر در مقایسه با 38% که انجام داد. به طور کلی برای حمایت از کابینه خود باقی مانده و نسبتا سالم در 49%. این نظرسنجی را ارائه نمی دهد یک حاشیه خطا.

آقای آبه با اشاره به گروه هفت سازمان ملل—آمریکا و آلمان و فرانسه و انگلیس و ایتالیا و کانادا و ژاپن برای مقابله با انتقاد. اما ژاپن ثبت کرده اند حداقل 5,000 مرگ و میر.

"تلاش های ما هستند و بدون شک آوردن نتایج," او گفت:. "در کشور ما شده اند قادر به حفظ کردن تعداد افراد آلوده و مرگ و میر به عنوان یک نسبت جمعیت به یک فوق العاده سطح پایین تر از در دیگر G-7 سازمان ملل."

نوشتن به پیتر Landers در peter.landers@wsj.com

توکیو مسافران در روز پنج شنبه. دولت سلامت مشاور اعتبار بالا و آگاهی از بهداشت و اوایل تماس با ردیابی برای نگه داشتن ژاپن تعدادی از عفونت نسبتا کم است.

عکس: kimimasa mayama/شاتر

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب