اقتصاد ژاپن کاهش یافت و به رکود اقتصادی در سه ماهه اول سال 2020

خرید خالی منطقه در طول coronavirus shutdown در ژاپن است. عکس: جیمز ماتسوموتو/SOPA تصاویر/زوما پرس

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 29 اردیبهشت 1399

خرید خالی منطقه در طول coronavirus shutdown در ژاپن است.

عکس: جیمز ماتسوموتو/SOPA تصاویر/زوما پرس

توکیو—ژاپن را در اقتصاد کاهش یافت و به یک رکود اقتصادی توسط یک تعریف مشترک در سه ماهه اول سال 2020 با بدتر از حد انتظار در سه ماهه جاری.

جهان سوم اقتصاد پس از آمریکا و چین کاهش سالانه 3.4 درصد در ماه های ژانویه-مارس دوره تحت فشار قرار دادند پایین اثرات اولیه این بیماری همه گیر کوروناویروس. که به دنبال تجدید نظر 7.3% انقباض در سه ماهه قبلی است که باعث افزایش در فروش ملی مالیات. مستقیم دو چهارم از انقباض یک تعریف از رکود است.

"وضعیت تبدیل شده است و حتی بیشتر شدید در مارس و آوریل پس از یک وضعیت اضطراری صادر شد" وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا روز دوشنبه گفت:. "انتظار می رود که اقتصاد به کوچک شدن قابل ملاحظه ای برای هم بودن."

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد یک دولت ملی اضطراری در مارس برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. هفته گذشته او برداشته آن را در 39 47 استان. آن را هنوز هم در توکیو و اوزاکا است اما انتظار می رود برای پایان دادن به سراسر کشور در هفته آینده یا دو.

بسیاری از فروشگاه ها و رستوران ها بسته شده اند در طول این بیماری همه گیر در حالی که گردشگری عملا متوقف به دلیل اینکه اکثر بازدید کنندگان خارجی محروم از ورود به کشور و مردم تشویق شده اند برای جلوگیری از سفر.

اقتصاددانان پیش بینی انقباض و در مقیاس سالیانه با سرعت از 20 ٪ یا بیشتر در سه ماهه جاری.

صادرات کاهش یافت و در نرخ سالانه از 21.8 درصد در سه ماهه اول, بازتاب زنجیره عرضه اختلالات و مستندات در چین یکی از ژاپن بزرگترین بازار. مصرف خصوصی و سرمایه و هزینه های شرکت ها نیز کاهش یافت اما نه به اندازه.

Daiwa اوراق بهادار اقتصاددان ماری Iwashita گفت: صادرات شد و به احتمال زیاد به سقوط بیشتر با مستندات در ادامه در برخی از کشورها. او گفت: واردات ممکن است بهبود به عنوان اقتصاد چین حرکت می کند و نزدیک به حالت عادی عملیات را فراهم می کند و ژاپن با رایانه های شخصی برای افراد مشغول به کار در خانه و ماسک.

Société Générale اقتصاددان Takuji آیدا گفت که حتی پس از ژاپن در وضعیت اضطراری آسانسور با سرعت از بهبود اقتصادی ممکن است آهسته از آنجا که بسیاری از مردم ممکن است درآمد خود را کاهش و یا از دست دادن شغل خود. "خانواده ها و شرکت ها در حال رسیدن به محدودیت های خود را از قدرت خود را," او گفت:.

آقای نیشیمورا به وزیر اقتصاد گفت: دولت برنامه ریزی برای قرار دادن با هم یک هزینه های اضافی بسته حدود 27 مه از جمله حمایت بیشتر از شرکت های تامین مالی و کمک های اولیه برای دانش آموزان است. در پارلمان به تصویب یک اندازه گیری با برخی از $240 میلیارد دلار در هزینه های از جمله پرداخت نقدی حدود 935 به هر فرد در ژاپن است.

نوشتن به مگومی Fujikawa در megumi.fujikawa@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن