ژاپن یارانه ها برای گردشگران گسترش Coronavirus نگرانی

یک بازدید کننده به Tenryuji معبد در کیوتو است. عکس: دای kurokawa/شاتر توسط مگومی Fujikawa

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 25 تیر 1399

یک بازدید کننده به Tenryuji معبد در کیوتو است.

عکس: دای kurokawa/شاتر

توکیو—ژاپن سرمایه رفتن را از طریق یک تجدید حیات coronavirus عفونت. بسیاری از نقاط کشور باید تقریبا هیچ کدام. و دولت در حال لگد زدن به یک تا 10 میلیارد دلار ارتقاء گردشگری در هفته آینده به منظور تشویق شهرنشینان به پرسه زدن در سراسر کشور است.

برخی از تعجب که آیا آن یک ایده خوب است.

"تا زمانی که مردم حرکت نمی کند, ویروس حرکت نمی کند. آن را تنها حس مشترک است. حتی مدرسه ابتدایی دانش آموزان درک کنند که گفت:" Soichiro میاشیتا شهردار شهر موتسو در نوک شمالی ژاپن جزیره اصلی. او گفت که او ممکن است تعطیل جاذبه های محلی برای تضعیف بازدید کنندگان است.

ژاپن آزمایش با سفر مشوق ها و دیگر برنامه های مشابه در سراسر جهان را مجموعه ای خاموش بحث در مورد که تا چه حد دولت باید برای تشویق به احیای در گشت و گذار خوردن و نوشیدن—فعالیت هایی که طراحی بسیاری از اقتصادهای محلی قبل از coronavirus.

"ما از دریافت تقاضا از گردشگری-صنایع مرتبط و ذینفعان محلی که این مبارزه باید راه اندازی می شود به زودی به خصوص در زمان برای تعطیلات تابستانی است که شلوغ ترین فصل" گفت: Kazuyoshi Akaba وزیر مسئول گردشگری دفاع از تصمیم به شروع یارانه ها در ژوئیه 22.

نزدیک به 40 میلیارد دلار در هزینه های سالانه توسط گردشگران خارجی در ژاپن رفته تا در دود این سال چون دولت منع تقریبا تمام بازدید کنندگان خارجی است.

در مجلس در چهارشنبه احزاب مخالف خواستار تعویق انداختن گردشگری ارتقاء برخورد با یک وزیر دولت چه کسی گفت که آن را انجام می تواند با خیال راحت. مخالفت مجلس Jun Azumi, خلاصه آنچه او گفته بودند او را تشکیل' انداز گفت: "عجیب است برای بزرگسالان برای رفتن به یک سفر در این شرایط زمانی که کودکان نمی تواند در سفر."

مشابه بحث در حال وقوع است در انگلستان که در آن دولت "غذا خوردن به کمک" طرح ارائه خواهد شد diners 50% تخفیف در ماه اوت به حدود 13 سر—برای وعده های غذایی در رستوران ها و بارها. منتقدان می گویند این طرح ممکن است تا پایان پرداخت یارانه ویروس-گسترش رفتار است.

در مقایسه با ایالات متحده و ژاپن است یک ویروس کوچک مشکل با حدود 22,000 موارد و کمی کمتر از 1000 مرگ و میر. اما در هفته های اخیر توکیو دیده می شود افزایش عفونت عمدتا در میان افراد جوان است. مقامات سرزنش nightspots و احزاب است.

تصمیم به شروع مسافرت داخلی یارانه ها ساخته شده بود همان روز توکیو یک رکورد به صورت روزانه coronavirus عفونت با 243.

تحت "رفتن به سفر" کمپین دولت را کمک هزینه سفر, هزینه های چنین به عنوان مسکن به حدود 190 $در یک شب. برنامه reimburses 35 درصد از هزینه های نقدی و شروع در ماه سپتامبر را به عقب اضافی 15 درصد در کوپن برای استفاده در مغازه ها در طول سفر است.

این طرح به نظر می رسد رانندگی تقاضا است.

مربوط تصویری

درک این که چگونه بدن پاک کروناویروس جدید در حال تبدیل شدن مهم تر به عنوان ایالات متحده شروع به بازگشایی شده است. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد که چگونه بدن در مبارزه با عفونت و چرا احساس بهتر نیست مساوی بودن ویروس رایگان. تصویر عکس: لورا Kammermann

Yumiko هایاشی 54 ساله Zumba instructor مرکزی ژاپن گفت: کمپین درخواست خود را برای احیای خانواده اش تعطیلات سالانه که او تا به حال فکر می کردم غیر ممکن خواهد بود.

"من می خواهم برای رفتن بر روی یک سفر خانواده قبل از موج دوم بازدید و ما نمی خواهد بود قادر به رفتن دیگر" خانم هایاشی گفت. "آن هزینه های زیادی به سفر برای یک خانواده چهار اما ما قصد داریم به کتاب یک هتل بهتر این زمان با استفاده از یارانه ها."

در یک وب سایت سفر توسط پیام-برنامه شرکت خط Corp. و سرمایه گذاری جمهوری, Inc., تعداد رزرو افزایش حدود 40 درصد آخر هفته پس از یارانه ها اعلام شد. آنا Holdings, Inc. گفت: All Nippon Airways خواهد بازگرداندن نزدیک به آن برنامه کامل پروازهای داخلی در اوج تعطیلات تابستان دوره Aug. 7-17.

The Gion توریستی منطقه در کیوتو است.

عکس: دای kurokawa/شاتر

پس از نخست وزیر شینزو Abelifted وضعیت اضطراری در اواخر ماه مه نشانه هایی از بهبود پدید آمده اند. دولت نظرسنجی از کارگران مانند رانندگان تاکسی و کارکنان رستوران که شغل آنها بینش اقتصاد در بر داشت تمایلات بهبود در ماه ژوئن در سریع ترین سرعت از داده های قابل مقایسه در دسترس قرار گرفت در سال 2002.

هنوز هم بانک مرکزی پیش بینی کرد پنج شنبه که اقتصاد خواهد بود کوچک با 4.5 درصد به 5.7 درصد در سال منتهی به مارس. آقای آبه که وزن که آیا به تماس با یک انتخابات در این سال به دنبال گرفتن اقتصاد به حالت عادی بازگشت و به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

نخست وزیر top مشاور رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga متعهد در سخنرانی روز شنبه به اولویت بندی, بهبود, بازی کردن ترس از دوم در سراسر کشور موجی از عفونت است. "این است که اغراق بگویم این است که اکثریت توکیو مشکل" آقای Suga گفت.

توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike ضربه به عقب کرد و گفت: این دولت ترکیبی از ترویج سفر و دلسرد فعالیت های مخاطره آمیز بود و معادل آن در حال اجرا بخاری و تهویه مطبوع در همان زمان.

در رسانه های اجتماعی, مردم, اعتراض, سفر, یارانه و به نام برای صرف پول در جاهای دیگر. یکی از هشتگهای در ژاپنی توییتر این هفته به عنوان ترجمه "لطفا تعلیق به کمپین."

نوشتن به مگومی Fujikawa در megumi.fujikawa@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن