جان Swofford امیدوار برای فوتبال است اما بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده

از طریق گفتگو با کارشناسان بهداشت و مسئولان ACC مدارس و کالج های دو و میدانی رهبران در سراسر کشور ACC کمیسر جا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 27 اردیبهشت 1399

از طریق گفتگو با کارشناسان بهداشت و مسئولان ACC مدارس و کالج های دو و میدانی رهبران در سراسر کشور ACC کمیسر جان Swofford آموخته است به اندازه کافی به این باور هستند که او انتظار دارد که فوتبال به این بازی قرار می گیرند.

در همان زمان در یک ویدئو کنفرانس تماس با رسانه ها در روز پنج شنبه Swofford همچنین اذعان کرد که لیگ در حال آماده سازی برای یک سناریو است که در آن هیچ ورزشی انجام شده در همه برای کل سال تحصیلی. جای تعجب نیست که Swofford همچنین اشاره کرد که با عدم اطمینان از نحوه COVID-19 ادامه خواهد داد به تاثیر ورزش آموزش عالی و جامعه آمریکا به طور کلی او را ندارد بسیاری از پاسخ به سوال در مورد, چگونه, کالج, دو و میدانی در ادامه در سال پیش رو.

"دو و میدانی بین دانشکده شده است هرگز بیشتر به چالش کشیدن وضعیت از آن است که در حال حاضر در تلاش برای مقابله با آن" Swofford گفت. "اما شما می توانید می گویند که در مورد بسیاری از جنبه های کشور ما است."

برای کسانی که مشتاق برای بازگشت از ورزش شاید بیشتر تشویق قطعه از اطلاعات است که او به شرح زیر بود:

"من می خواهم تاکید کنم که ما در حال رفتن به در این سال با پیش بینی از بازی در این نقطه در زمان," او گفت:.

Swofford همچنین گفت که "ما نهادهای نشان داده اند که آنها قصد باز کردن در مد های مختلف به عنوان ما را به سقوط وجود دارد اما بسیاری است که می تواند اتفاق می افتد در حال حاضر و پس از آن. اما من فکر می کنم شما پیدا کنید ما ورزشی حرکت رو به جلو را امتحان کنید و آماده در هر شکل و فرم باز پاییز, ورزش فصل است."

Georgia Tech بیانیه به AJC در برنامه های خود را: "Georgia Tech مانند تمام 26 سیستم دانشگاه گرجستان موسسات در حال توسعه یک مجموعه جامع طرح برای از سرگیری چهره به چهره و آموزش از این سقوط خواهد کرد که اطمینان از سلامت و ایمنی دانش آموزان و کارکنان و استادان خود ، جزئیات این برنامه خواهد بود ابلاغ به ما سهامداران در تابستان امسال است."

در حالی که خوشبین Swofford گفت که این کنفرانس همچنین قصد دارد برای سه نفر دیگر از سناریوهای علاوه بر این یکی از او به عنوان "نزدیک به نرمال" – مختصر از فصل فوتبال, یک سال تحصیلی با هیچ اما فوتبال با بسکتبال و یک سال با هیچ ورزشی در همه.

"که من قطعا نمی پیش بینی اتفاق می افتد," او گفت: نهایی سناریوی "اما شما باید به نگاه افراط و تحت شرایطی ما به دنبال در."

Swofford همچنین اذعان کرد احتمال این که همه از این لیگ تیم ها ممکن است شروع به در همان زمان – "ما در 10 استان های مختلف و کشورهای زیادی برای گفتن که آیا بازی را می توان و تحت چه شرایطی" – و آن را ممکن و قابل تصور است که برخی از مدارس عضو ممکن است قادر به رقابت در همه.

Swofford گفت که او نمی دانست که حداقل تعدادی از تیم های مورد نیاز برای یک فصل, اما این که بحث خواهد بود در مقرر زمان.

"اما من فکر نمی کنم برخی از مدارس قادر به رقابت لزوما نگه می دارد و اکثریت مدارس است که می تواند رقابت از رقابت" او گفت:.

در امتداد خطوط همان Swofford گفت که امکان تیم بازی تنها بازی های کنفرانس به جای کامل 12-برنامه بازی است "مشخص شود." برای تکنولوژی یک برنامه تنها ACC بازی به معنی از دست دادن بازی برابر نوتردام و گرجستان است. تکنولوژی و گرجستان بازی کرده اند سالانه از این سری بود به حالت تعلیق در 1917-24.

Swofford نمی رد کردن احتمال ورزشکاران بازگشت به دانشگاه و در حال بازی فوتبال بدون دیگر دانش آموزان پیوستن به آنها را, اما آیا می گویند: "اکثر مردم من را به صحبت در کالج دو و میدانی و آموزش عالی, من فکر می کنم توافق می کنید که این یک فکر خارجی برای بسیاری از ما است."

مسائل دیگر مانند یک لیگ تست پروتکل برنامه ریزی پاسخ برای یک تیم و یا عضو هیات مبتلا COVID-19 و لیگ استراتژی برای یک پتانسیل موج دوم از عفونت نیز نامشخص. Swofford بود اذعان کرد که "تست است برای رفتن به بحرانی" اجازه می دهد تا ورزشکاران برای بازگشت به دانشگاه, آموزش و رقابت. او همچنین گفت که یک تست سیاست را ارائه می کنند "یک معامله بزرگ از آسایش" و یک هدف است.

Swofford همچنین اعلام کرد تشکیل یک COVID-19 مشاوره پزشکی گروه است که ارائه راهنمایی به لیگ و عضو مدارس به این مسائل. این شامل نمایندگانی از هر لیگ مدارس از جمله تکنولوژی ارشد کاردانی مدیر ورزشی و افسر ارشد پزشکی آنجلو Galante.

Swofford همچنین گفت که او و دیگر قدرت-کنفرانس مقامات تا به حال یک تماس در هفته گذشته با NFL کمیسر راجر Goodell و دیگر مقامات لیگ به دست آوردن بینش به استراتژی های خود را برای تست و دیگر coronavirus مسائل مانند برنامه اجازه می دهد طرفداران در استادیوم.

Swofford گفت که "همانطور که ما به ماه های ژوئن و ژوئیه چیزهایی که احتمالا بیشتر مشهود است." اما تا آن زمان شرکت پاسخ شکل به کمیاب است.

"زندگی است که اغلب در مورد طرح B" او گفت:. "بنابراین اگر برنامه کار نمی کند, شما به طرح B. ما در حال رفتن به hav به آماده شدن برای یک برنامه C و یک برنامه D. که بسیاری از کارهایی که ما انجام می دهیم در این نقطه است."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن