جاش Pastner: همه ACC مربیان امید برای بازگشت به دادگاه در ماه جولای

به عنوان کالج دو و میدانی جهان را هل می دهد به بازگشت به رقابت Georgia Tech مربی تیم بسکتبال جاش Pastner مشتاق

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 21 خرداد 1399

به عنوان کالج دو و میدانی جهان را هل می دهد به بازگشت به رقابت Georgia Tech مربی تیم بسکتبال جاش Pastner مشتاق به اضافه کردن وزن خود را به مبارزات انتخاباتی.

در یک ویدئو کنفرانس تماس با رسانه ها سه شنبه Pastner خواست برای مربیان مجاز به انجام در دادگاه آموزشی با بازیکنان به عنوان به زودی به عنوان ژوئیه 1. تا کنون تنها اندازه گیری تایید شده توسط NCAA مورد در دانشگاه آموزش است و برای ورزشکاران به بازگشت به دانشگاه برای شرکت داوطلبانه در تمرینات تحت نظارت قدرت-و-مربیان تهویه (به عنوان مخالف به ورزش خاص مربیان) که رفت به اثر در تاریخ 1 ژوئن.

"هر یکشنبه ما تا به حال یک ACC مربیان (کنفرانس) تماس بگیرید و ما همه امیدوار NCAA در جولای اجازه می دهد تا مربیان به کار با بازیکنان," او گفت:. "چرا که احساس ما این است که چرا باید این بچه ها اگر بچه ها نمی تواند قادر به کار با مربیان در ورزشگاه؟"

فن آوری ورزشکاران ساکن در مترو آتلانتا قادر خواهد بود برای شروع در پردیس تمرینات آغاز و تا روز دوشنبه. تمرینات برای اولین بار در دانشگاه جلسات آموزشی برای تکنولوژی از NCAA به حالت تعلیق همه فعالیت های ورزشی در اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

NCAA Division I شورای مورد بحث در تابستان فعالیت های آموزشی برای فوتبال و مردان و زنان بسکتبال در ژوئن 17 جلسه یک NCAA سخنگوی گفت. با توجه به گزارش های متعدد از NCAA بخش فوتبال نظارت کمیته توسعه یافته شش هفته پیش فصل تمرین طرح که انتظار می رود به تایید و توصیه به تقسیم من شورای.

این مفهوم که ACC بسکتبال مردان مربیان حمایت Pastner گفت: اجازه می دهد که مربیان به کار با گروه کوچکی از بازیکنان در ماه های ژوئیه و سپس گسترش آن به تیم کامل کار در ماه اوت است.

به طور معمول در تابستان بسکتبال مربیان می تواند نیاز به هشت ساعت در هفته از وزن آموزش مطبوع و مهارت های مرتبط با آموزش, با تا چهار ساعت مجاز در دادگاه کار با مربیان.

وجود دارد نیز بحث میان ACC مربیان Pastner گفت: به فشار برای افزایش هفتگی از ساعت هشت تا 12 با هشت ساعت تعیین شده به دادگاه برای جبران زمان از دست رفته در فصل بهار به دلیل بیماری همه گیر.

"و در بازگشت دانشجو-ورزشکاران می خواهید برای دریافت بر روی زمین با مربیان" Pastner گفت. "پس از آن یک خیابان دو طرفه است."

در حالی که هشت ساعته قانون حاکم آموزشی مورد نیاز در تابستان Pastner گفت که حکومت می تواند امکان پذیر تغییر در این تابستان به شیوه و آموزش وزن داوطلبانه در نور از ورزشکاران ممکن است نگرانی در مورد کوروناویروس.

Pastner همچنین گفت که او امیدوار است که فرد در استخدام آن نیز شده است در مکث از اواسط ماه مارس می تواند به عنوان اوایل به عنوان اول ماه اوت. این موضوع نیز بحث خواهد شد و در این بخش من جلسه شورای ژوئن 17 و یک رای امکان پذیر است. Pastner گفت: او معتقد بود که آن را تایید خواهد کرد اگر چه احتمالا در ماه ژوئن.

در حالی که بدیهی است که تصمیم گیری ساخته شده با ایمنی در ذهن تعلیق در فرد استخدام شده تاثیر معنی دار در هر دو مربیان کالج و چشم انداز آن را به عنوان مانع دبیرستان چشم انداز از تور دانشگاه و جلسه مربیان چهره به چهره و همچنین قرار بر برگزاری مسابقات و اردوهای که در آن چشم انداز را می توان کشف و مورد بررسی قرار گرفت. به عنوان مثال تکنولوژی مربیان متقاعد شد که آنها نیاز به استخدام گارد تریستان ماکسول پس از تماشای بازی او را در حوادث متعدد در تابستان گذشته. ماکسول از کارولینای شمالی امضا شده با تکنولوژی در ماه نوامبر و پس از آن رفت و تبدیل به دولتی دبیرستان بازیکن سال.

"بدیهی است, استخدام, است, استخدام, اما شما هنوز هم به ارزیابی" Pastner گفت. "و برخی از بچه های ما اصلا نیاز به ارزیابی – ما دیده می شود به اندازه کافی – اما (ارزیابی) است که به نوع از چیزی است که ما را از دست ندهید ،

Pastner نیز صحبت کرد و با اعتماد به نفس در مورد احتمال از فصل بسکتبال در حال بازی در کامل است. Pastner گفته است که دیگر ACC مربیان رله اطلاعات از سطح بالا NCAA مقامات گفته اند که وجود خواهد داشت یک NCAA tournament.

"آنها گفتند: ما با داشتن یک NCAA tournament," او گفت:. "وجود خواهد داشت یک دوره از مسابقات است. به طوری که رفتن به اتفاق می افتد. همانطور که در حال حاضر همه چیز در حال حرکت است به جلو به یک تخته سنگ از بازی."

در مورد تمدید اخراج که همه تیم را تجربه کرده اند Pastner در آن نگاه با نوعی خوش بینی.

"اگر وجود دارد هرگز یک زمان به یک تیم که در خانه این سال است به آن را داشته باشد," او گفت:. "ما در حال بدیهی است که یک تیم با تجربه تر.

فناوری هسته ای – سپاه پاسداران خوزه آلوارادو مایکل Devoe, بابا پرهام و اردن Usher و رو به جلو موسی رایت – همه نوجوانان و سالمندان با قابل تجربه بازی. پس از اتمام با رکورد 17-14 و پنجم قرار دادن در ACC – بالاترین سطح خود پس از پایان این فصل 2004-05 – Tech خم در ساخت مسابقات NCAA برای اولین بار پس از سال 2010.

"من واقعا هیجان زده در مورد گروه ما" Pastner گفت. "من فکر می کنم ما باید یک فرصت به یک سال بزرگ. بدیهی است که همه چیز در حال رفتن به به به محل سقوط این معنی که ما رو به سالم ماندن."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن