کیم جونگ سازمان ملل متحد بازدید دکمه مکث در برابر تهدیدات کره جنوبی

سربازان کره شمالی در یک پست گارد همراه کره جنوبی مرز هفته گذشته است. عکس: Kim Do-hoon/آسوشیتد پرس

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 4 تیر 1399

سربازان کره شمالی در یک پست گارد همراه کره جنوبی مرز هفته گذشته است.

عکس: Kim Do-hoon/آسوشیتد پرس

سئول—کره شمالی قرار دادن ترمز در یک فشار مبارزات انتخاباتی را آغاز کرد و در اوایل این ماه در برابر همسایه کره جنوبی اعلام تعلیق نظامی قصد دارد علیه سئول.

این بیانیه پس از یک ماه از متخاصم حرف و عمل توسط پیونگ یانگ. رژیم متعهد به تقویت آن سلاح هسته ای اعلام کرد آن قرار داده بود نیروهای خود را در حالت آماده باش و به طرز چشمگیری منفجر درون کره رابط دفتر واقع در قلمرو آن است.

اما مختصر و مفید 168-کلمه دولت-رسانه ها گزارش روز شنبه گفت: امنیت ملی و بدن نظارت رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد "در زمان سهام از وضعیت حاکم و معلق اقدام نظامی در برابر برنامه های جنوب" در یک ویدئو کنفرانس از روز قبل است. آن را نمی گویند چرا.

کره شمالی ناظران گفت: آقای کیم دادند و مکث دکمه برای نشان دادن او می تواند دوباره درگیر دیپلماتیک—و برای دیدن اینکه آیا کره جنوبی یا آمریکا ممکن است ارائه هر گونه سازش است.

"کیم جونگ سازمان ملل متحد است که گفتن کره جنوبی و آمریکا که" هی ما هنوز هم برای کسب و کار باز,'" گفت: پل چوی مدیر عامل StratWays گروه سئول مبتنی بر جغرافیای سیاسی-ریسک شرکت مشاوره.

آقای کیم مقامات ملاقات نکرده خود آمریکا یا کره جنوبی با همتایان خود به صورت رسمی مذاکرات از سال گذشته است. مذاکرات با ایالات متحده نوسان کردن مسیر با یک فاجعه فوریه 2019 اجلاس در ویتنام است که قطع پس از کره شمالی تحت فشار قرار دادند به صورت قابل توجهی کاهش تحریم ها در حالی که آمریکا اصرار بر کامل denuclearization به عنوان یک شرط کلیدی.

17 ژوئن: کره شمالی مسئولیت تخریب و از بین کره ای رابط دفتر در امتداد مرز خود را با کره جنوبی. تخریب می آید به عنوان تنش بین دو کشور افزایش یابد و کره شمالی مذاکرات هسته ای با واشنگتن باقی می ماند در یک وقفه. وال استریت ژورنال را تیموتی مارتین توضیح می دهد. عکس: کره اخبار خدمات از طریق AP

پیونگ یانگ خواهد خوش آمدید هر گونه کمک به بلند کردن آن اقتصاد ، تولید ناخالص داخلی این کشور فشرده جهانی تحریم است قرارداد در سال های اخیر با توجه به داده های اخیر از سئول بانک مرکزی—وضعیت در حال حاضر بدتر شده توسط coronavirus.

این Covid-19 pandemic مجبور است کره شمالی به حد مرز خود را با کشور چین بزرگترین شریک تجاری و اقتصادی نجات است. وخامت اقتصادی به نظر می رسد به صدمه زدن به استانداردهای زندگی و حتی کشور نخبگان با توجه به دانیل Sneider یک مدرس در دانشگاه استنفورد است که جریان توسط یک فرد که بازدید شمالی در اواخر سال گذشته.

کره شمالی در تلاش است را به نفع خود کاهش تحریم ها پس از denuclearization مذاکرات با ایالات متحده آغاز شد و در سال 2018 است. رئیس جمهور تهمت و آقای کیم ملاقات کرده اند اما با گذشت زمان مذاکرات باقی مانده در بن بست.

این احتمال را متقاعد کره شمالی که یک اقتصادی کردند از کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در ساده تر خواهد بود برای برنده تر از تحریم ها از سوی ایالات متحده گفت: Woo Jung-yeop یک محقق در Sejong موسسه کره جنوبی فکر می کنم تانک.

استنفورد آقای Sneider گفت: کره شمالی این ماه است در درجه اول به دنبال نیروی کره جنوبی برای شکستن صفوف با رهبری ایالات متحده تحریم و باز کردن بسیار مورد نیاز جریان منابع به سمت شمال. آقای Moon دولت بارها گفته شمال این امر به دنبال راه هایی برای اقتصادی شرکت بدون نقض تحریم های ایالات متحده—در زمان irking واشنگتن است.

آقای کیم از تصمیم این هفته برای tamp پایین تنش نیز به نظر می رسد شده اند انگیزه نشانه هایی که پیونگ یانگ را گرم و بلاغت بود backfiring ، آن را تحت فشار قرار دادند واشنگتن و سئول متحد نزدیک هم به جای تقسیم آنها را از هم جدا—یک دیرینه کره شمالی سیاست خارجی هدف است.

"یک انگیزه است که در اینجا کره شمالی است به درایو یک گوه بین واشنگتن و سئول" بازنشسته چهار ستاره ارتش آمریکا ژنرال وینسنت بروکس گفت: در یک کنفرانس آنلاین در هفته گذشته به میزبانی مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی یک واشنگتن فکر می کنم تانک. ژنرال بروکس فرمان 28,500 سربازان آمریکایی مستقر در کره جنوبی از سال 2016 از طریق 2018.

مقامات پنتاگون گفته اند resuscitating سالانه آمریکا و کره جنوبی مانور نظامی که رئیس جمهور تهمت کوچک پس از اولین نشست با آقای کیم در سال 2018 در سنگاپور است.

هفته گذشته دیوید هلوی بازیگری دستیار وزیر دفاع در اقیانوس هند و آرام و امور گفت: کره شمالی اقدامات اخیر نشان داد هنوز هم "ارائه فوق العاده ای تهدید" برای ایالات متحده و متحدان آن است. او نمی رد از سرگیری تمرینات نظامی در مقیاس بزرگ با کره جنوبی.

"من نمی خواهم پیش از هر گونه تصمیم گیری در آینده خواهد بود که ساخته شده است اما این یکی از چیزهایی است که ما به طور مداوم صحبت کردن به ما در کره جنوبی و متحدان در مورد" آقای هلوی به خبرنگاران گفت:.

سئول وزارت دفاع گفته است که از نزدیک نظارت بر نظامی در کره شمالی حرکات. آن کاهش یافته است به نظر آقای هلوی اظهارات.

نوشتن برای اندرو Jeong در andrew.jeong@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن