کیم جونگ سازمان ملل متحد گرداند کره شمالی بی ثباتی ترس محو

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به نظر می رسد در دولت, رسانه ها, تور یک کارخانه کود در روز جم

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 14 اردیبهشت 1399

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به نظر می رسد در دولت, رسانه ها, تور یک کارخانه کود در روز جمعه.

عکس: kcna/ایسنا

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد را دوباره ظهور در پایان هفته حدس و گمان در مورد محل نگهداری او و اجتناب خاردار دیپلماتیک و نظامی مشکل برای چین ایالات متحده و کره جنوبی در یک زمان روی حیله و تزویر.

عکس ها و ویدئو های منتشر شده توسط رسانه های دولتی کره شمالی نشان داد آقای کیم خندان به عنوان او راه می رفت دور یک کارخانه کود در روز جمعه. نزدیک کره شمالی ناظران گفت: این تصاویر به نظر می رسد معتبر باشد.

رهبری تحول در شمال خواهد رها کردن یکی از جهان ترین آزار دهنده و خطرناک—امنیت هیجانی. پیونگ یانگ مسلح با سلاح های هسته ای و موشک به طور بالقوه قادر به قابل توجه ایالات متحده غیر قابل پیش بینی است و منزوی و خواهد بود به خصوص فرار پس از خروج ناگهانی توسط آقای کیم.

اما رهبر کره شمالی را با انها به ارمغان می آورد متناقض نتیجه با بازگشت وضعیت موجود: ناقص هر چند قابل پیش بینی هماهنگی.

"مردم به رسمیت شناخته شده و همه این اعمال وحشتناک کیم جونگ سازمان ملل متحد متعهد" گفت: Paul S. Choi سابق استراتژیست نظامی ایالات متحده در کره جنوبی. "اما به احتمال زیاد با چالش های ناشی از مرگ ناگهانی خود را به نظر می رسید که تا به حال همه همسایه دولت امید او خوب بود."

کره شمالی بی ثباتی را وارد یک ویژه ظریف بار. ایالات متحده jostling برای یک معامله بهتر در مشترک نظامی هزینه های تیره و تار روابط با کره جنوبی است که حتی frostier ارتباط با همکار متحد آمریکا و ژاپن. چین و آمریکا دو قدرت با خیلی برای به دست آوردن یا از دست دادن با swaying پیونگ یانگ—نیست یار در حال حاضر. و همه پنج کشور مشغول خود مربوطه پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

قبل از ظهور خود آقای کیم تا به حال دیده شده است و در پس آوریل 11. او از دست رفته یک جشن تجلیل تاریخ تولد از پدر بزرگ خود را در 15 آوریل. این وقفه باعث یک رشته از گزارش های تایید نشده که رهبر کره شمالی بهداشتی در معرض خطر جدی است.

اگر مشکلات بهداشت و درمان تا به حال چیزی برای انجام با آقای کیم سه هفته غیبت از انظار عمومی ، تصاویر منتشر شده توسط رسانه های دولتی کره شمالی خیانت هیچ شواهدی از آن است. فیلم در پخش رسمی مرکزی کره ای تلویزیون نشان داد آقای کیم پیاده روی بدون هیچ گونه عمده ظاهری اختلال و در یک نقطه نشسته با یک سیگار و زیرسیگاری.

احتمال این که این ویدئو معتبر است تقویت شده است و با داشتن اجرا در رسانه های داخلی که در آن شمال طول می کشد کمتر از آزادی از زمانی که آن را منتشر گزارش صرفا برای یک خارجی مخاطبان دیرین کیم مراقب گفت.

"وجود دارد هیچ چیز نشان می دهد فیلم ها و عکس ها ساخته شد گفت:" چئونگ سئونگ-چانگ ارشد کره شمالی محقق در Sejong موسسه کره جنوبی اتاق فکر مستقر در نزدیکی سئول.

روز یکشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo عنوان نگرانی در مورد آقای کیم محل. "ما می دانیم که وجود داشته اند دیگر تمدید دوره زمانی که رئیس کیم خارج شده و از نمایش عمومی و همچنین, بنابراین آن را بی سابقه" آقای Pompeo گفت: در ABC News "در این هفته" برنامه اضافه کرد که ایالات متحده در ماموریت از تلاش کره شمالی به رها کردن آن به سلاح های هسته ای باقی مانده است.

برای هفت دهه شبه جزیره کره باقی مانده تقسیم آن جنگ هنوز هم از لحاظ فنی stalemated. شمالی و کره جنوبی نیروهای رد و بدل تیراندازی روز یکشنبه در نشانه ای همیشه حاضر تنش است. وجود دارد هیچ تلفات شناخته شده. این حادثه نمی تشدید می شود.

اطراف ایران باید اجتناب شود در مقیاس کامل در تضاد با اجازه دادن به سلسله کیم خانواده برای ماندن در قدرت به اندازه کافی مستقل به شرک پکن پر نفوذ و خطرناک به اندازه کافی برای دفع واشنگتن و سئول.

بازنشسته ارتش سرهنگ David Maxwell شرکت-نویسنده اصلی آمریکا و کره جنوبی برنامه ریزی برای بی ثباتی و یا سقوط دولت کره شمالی در 1990s گفت: پنتاگون برنامه ریزی برای تغییر ناگهانی است که در کشور دارای پوشش گسترده دو سناریو. در "انفجار" سناریو گفت: بی ثباتی باقی می ماند در داخل کره شمالی. در "انفجار" سناریو عواقب بیش از نشت به چین, کره جنوبی و ژاپن است.

بی ثباتی و یا سقوط دولت کره شمالی می تواند بی درنگ فاجعه بار شرایط از جمله خشونت در میان واحدهای نظامی و پناهندگان تلاش برای فرار به کشور چین; به کره جنوبی در سراسر شدت استخراج منطقه غیرنظامی; یا با قایق به ژاپن گفت: سرهنگ ماکسول در حال حاضر عضو ارشد بنیاد دفاع از دموکراسی یک مخزن فکر می کنم.

"در بالا از آن است [سلاح های کشتار جمعی] مشکل است. این نه فقط هسته ای است." کره شمالی همچنین دارای سلاح های شیمیایی به عنوان سلاح های بیولوژیکی است. "بدیهی است که ما نمی خواهیم سست سلاح های هسته. ما نمی خواهیم مردم تکثیر...به سازمان های تروریستی و یا کشورهای متخاصم. همه که با رسیدگی می شود."

کره شمالی دارای حدود 2500 به 5000 تن از سلاح های شیمیایی سئول نظامی گفته است و تا 37 سلاح های هسته ای با توجه به برآوردهای اخیر توسط زیگفرید Hecker یک دانشگاه استنفورد استاد کسانی که به بازدید از برخی از شمال به تاسیسات هسته ای.

مرگ آقای کیم جد و پدر در سال 1994 و 2011 به ترتیب باعث نمی هر منطقه ای درگیری نظامی به عنوان قدرت منتقل به وارث آشکار است.

"در هر دو مورد آمریکا تصمیم به تماشای گرد و غبار حل و فصل. چین بازی محافظ گفتن هر کس به دور ماندن. من انتظار می رود که بسیار برای تغییر" اگر آقای کیم می میرد گفت: ویکتور چا سابق امنیت ملی و رسمی در دولت جورج دبلیو بوش بود.

اما جغرافیای سیاسی در اطراف شبه جزیره کره منتقل شده در سال های اخیر است.

چین و جاه طلبی های خود را پس از رشد بیش از دهه گذشته شاهد ارتباط آن با کره شمالی به تازگی گرم شدن پس از سال ها مقاومت در برابر سرما. پیش از اولین سفر رسمی خود به پیونگ یانگ در سال گذشته رئیس جمهور چین خود را متعهد پشتیبانی کامل به آقای کیم با اشاره به دو کشور باقی خواهد ماند دوستان "مهم نیست که چگونه باد و ابر از وضعیت بین المللی را تغییر دهید."

در این مراسم از کره شمالی بی ثباتی آقای یازدهم حرکت خواهد بود با دقت کالیبره شده به احتمال زیاد در حال حرکت نیروهای زمینی در داخل کشور و نزدیک به کره شمالی مرز—اما مردد به انجام هر کاری است که هشدار نیروهای آمریکا و کره جنوبی و همچنین پیونگ یانگ گفت: ژائو تانگ, یک عضو ارشد در دانشگاه کارنگی-Tsinghua مرکز سیاست جهانی در پکن.

در دوران قبل از لحظه زمان شمالی (ایالات متحده و دیگران باید سعی در هماهنگی با چین اگرچه پکن شده است و تمایلی به شرکت بیش از ترس هر گونه برنامه ریزی می تواند به بیرون درز کرد و تهدید ارتباط آن با کیم رژیم است.

احتمال چنین استراتژیسازی به نظر می رسد و حتی پایین تر با توجه به واشنگتن و پکن شکست خورده برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات برای کمک به پاسخ به این Covid-19 pandemic گفت: بانی S. Glaser یک چین متخصص در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی یک اتاق فکر در واشنگتن که مشورت دولت ایالات متحده.

"من بسیار بدبین ما می خواهم که قادر به کار در هر یک از جنبه های مربوط به کره شمالی" خانم Glaser گفت.

سیاسی همکاری بین ایالات متحده و متحدان آن نیز تیره و تار به نظر می رسد از اواخر. کره جنوبی به امریکا بزرگترین خارج از کشور پایگاه نظامی به درگیری با آمریکا بیش از مشترک هزینه های نظامی. هزاران نفر از کره جنوبی شاغل در آمریکا پایگاه های نظامی شده اند furloughed برای بیش از یک ماه به ایران تا کنون موفق به تمدید و هزینه های معامله مورد نیاز برای ایجاد پول نقد برای پرداخت حقوق خود را.

یک نظامی ضرب المثل است که اولین تلفات در یک جنگ احتمالی طرح است. اما چیز ساییده روابط بین ایالات متحده و متحدان این معنی است که در صورت یک کره شمالی بحران چین کمتر انگیزه و علاقه به شرکت در یک طرح مشترک کارشناسان امنیتی می گویند.

"رئیس جمهور چین است که با تمرکز بر گرفتن Covid-19 شیوع تحت کنترل و احیای اقتصاد" گفت: Cheng Xiaohe استادیار در دانشگاه Renmin در پکن.

جهان نبود که احتمالا آماده برای سریع تغییرات در کره شمالی هر چند همه طرف های در معرض خطر که به عنوان تهدید با آماده سازی بیش از حد گستاخی گفت: Brad Glosserman ارشد مشاور اقیانوس آرام فروم هاوایی-بر اساس فکر می کنم تانک.

متغیر دیگری است که کره جنوبی دولت را رهبری چپ متمایل رئیس جمهور ماه Jae-in که برنده سه پنجم اکثریت در ماه آوریل قانونی انتخابات است. آقای ماه به دنبال روابط گرم با غرب ،

"دولت محافظه کار به رهبری بحث در برنامه ریزی احتمالی گفت:" کیم یول-سو, یک عضو ارشد در موسسه کره برای امور نظامی یک دولت-بودجه فکر می کنم تانک در نزدیکی سئول. "مترقی دولت باید تمایل به انجام کارهایی است که شمال ناراحت کننده خواهد بود و یا دوست ندارم."

نوشتن برای اندرو Jeong در andrew.jeong@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب